![]() |
vreau si eu o cocioaba d`aia cu mashina d`aia pe ea ... una d`aia roshie .. oare ce mark o fii k nu`mi dau seama .. :D :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
|
eu zic ca nu e de la noi... exista asha ferarri in rom?
|
ferrariu ala e 360 modena... era intr-o verme unu aici in cj la representantza paneuro, din cate am intzeles a fost vandut in arad... da' asta nu are nr de RO...
dupa decor.. shi dupa... prostia shoferului ar putea sa fie romania... |
nu e la noi...
|
3 Attachment(s)
Ca sa-mi fac si eu debutul de posturi incep cu asta :)
|
3 Attachment(s)
sa mai bag cateva fise sa fie tacamu complet :P
|
3 Attachment(s)
si mai am 3...hai ca deja va plictisesc a?
|
1 Attachment(s)
\"Ba boule, prioritatea e de DREAPTA, de cate ori mai trebuie sa-ti repet??\" :lol:
|
is plecat in Africa :lol: :lol:
|
2 Attachment(s)
:lol:
|
NikeFF poza cu retea este din bucuresti, facuta in regie!
asa este pe acolo fire din geam in geam. |
3 Attachment(s)
Cateva funny
|
3 Attachment(s)
:)))
|
3 Attachment(s)
LoL !
|
3 Attachment(s)
:peace:
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:59. |
- Copyright 2026 4Tuning