Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Ce zodie sunteti? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/6077-zodie-sunteti.html)

pHlow 06-01-08 20:58

Re: Ce zodie sunteti?
 
11 septembrie... fecioara.. nu cred in zodii/horoscop ...

meleboss4u 06-01-08 21:05

Re: Ce zodie sunteti?
 
1 Attachment(s)
29 iulie:arrow: :arrow: :arrow: leu

florynak3 07-01-08 12:42

Re: Ce zodie sunteti?
 
balanta..15.10..am vazut ca mai sunt pe aceiasi data:-)

Oelash 08-01-08 14:36

Re: Ce zodie sunteti?
 
Gemini....27.05 :)

Blast3R 12-01-08 20:19

Re: Ce zodie sunteti?
 
Varsator 1.02:-)

gbry_el_05-RSG 12-01-08 20:42

Re: Ce zodie sunteti?
 
berbec 14.04

Billy c25xe 12-01-08 22:23

Re: Ce zodie sunteti?
 
offtopic: am aflat ce specie sunt in zodiacul chinezesc , sarpe de pamant:lol:

ilegal 21-01-08 15:56

Re: Ce zodie sunteti?
 
varsator.....14feb:D

VDAN 17-02-08 14:40

Re: Ce zodie sunteti?
 
rac si sunt mandru :p

TheFasterMan 17-02-08 16:30

Re: Ce zodie sunteti?
 
berbec 13.04

PcFreak 24-02-08 14:07

Re: Ce zodie sunteti?
 
taur 14.05

Bmw_E30dak 24-02-08 17:04

Re: Ce zodie sunteti?
 
inca un scorpion....12 noiembrie..

Strainger 24-02-08 23:29

Re: Ce zodie sunteti?
 
1 Attachment(s)
Lion and I am proud!

Snoopy 25-02-08 16:37

Re: Ce zodie sunteti?
 
Asa ca un mic offtopic si pentru a nu face inca un topic inutil vreau sa va intreb daca vi se potrivesc caracteristicile sau insusirile zodiei din care faceti parte...cred ca am mai intrebat dar vreau mai multe pareri :P Mie unul mi se cam bat in cap unele chestii...
P.S sunt RAC.

Bobby boss 25-02-08 16:56

Re: Ce zodie sunteti?
 
e norocoasa:D


All times are GMT +2. The time now is 18:56.

- Copyright 2026 4Tuning