![]() |
Re: Ce zodie sunteti?
11 septembrie... fecioara.. nu cred in zodii/horoscop ...
|
Re: Ce zodie sunteti?
1 Attachment(s)
29 iulie:arrow: :arrow: :arrow: leu
|
Re: Ce zodie sunteti?
balanta..15.10..am vazut ca mai sunt pe aceiasi data:-)
|
Re: Ce zodie sunteti?
Gemini....27.05 :)
|
Re: Ce zodie sunteti?
Varsator 1.02:-)
|
Re: Ce zodie sunteti?
berbec 14.04
|
Re: Ce zodie sunteti?
offtopic: am aflat ce specie sunt in zodiacul chinezesc , sarpe de pamant:lol:
|
Re: Ce zodie sunteti?
varsator.....14feb:D
|
Re: Ce zodie sunteti?
rac si sunt mandru :p
|
Re: Ce zodie sunteti?
berbec 13.04
|
Re: Ce zodie sunteti?
taur 14.05
|
Re: Ce zodie sunteti?
inca un scorpion....12 noiembrie..
|
Re: Ce zodie sunteti?
1 Attachment(s)
Lion and I am proud!
|
Re: Ce zodie sunteti?
Asa ca un mic offtopic si pentru a nu face inca un topic inutil vreau sa va intreb daca vi se potrivesc caracteristicile sau insusirile zodiei din care faceti parte...cred ca am mai intrebat dar vreau mai multe pareri :P Mie unul mi se cam bat in cap unele chestii...
P.S sunt RAC. |
Re: Ce zodie sunteti?
e norocoasa:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:56. |
- Copyright 2026 4Tuning