Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Daewoo tuning (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning.html)
-   -   Club CIELO (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning/59643-club-cielo.html)

D o n n 21-12-07 20:48

Re: Club Cielo
 
am zis si eu asa.... :d asa k tot stii care sunt rezultatele zimi si mie..k eu imi repar akm tot motorul.. in ianuarie,,,disributie,cuzineti.arbore.tot.. sa fac si eu ce faci tu?banuiesc k mareste viteza,sau ma insel?

Snapy_xxl 21-12-07 20:58

Re: Club Cielo
 
In primu rand mareste compresia . Si cu asta vine un demaraj putin mai mare si viteza. Majoritatea o sa spuna "Nu domle ca nu face bine la motor". Asa zic si de GLP dar ei zic, yo nu bag de seama :lol: Intradevar, "smecheria" asta unzeaza unele componente ale motorului mai din timp dar e un risc pe care mi-l asum.

D o n n 21-12-07 21:00

Re: Club Cielo
 
:D..eu nu cred k sa mil asum...k deja,,,,am destule pe cap,si de bagat n tindicheaua asta...de masina luata din pantelimon

Snapy_xxl 21-12-07 21:07

Re: Club Cielo
 
Acum fiecare cu damblaua lui. Eu de obice ii dau blana si nu mi-ar strica putin demaraj si cativa km in plus. Pt o garnitura de chiuloasa si ceva consumabile eu zic ca e bine...parerea mea...

D o n n 21-12-07 21:09

Re: Club Cielo
 
dap..ai dreptate..dar la mine nu prea imi vine... intelegi tu...ma multumesc doar sa aduc la viata sa fie "100%sanatoasa"

Snapy_xxl 21-12-07 21:10

Re: Club Cielo
 
Pai stai mai nene ca asta nu inseama ca nu am grija de ea. Mereu cand am timp liber gasesc sa "giugiulesc" ceva la ea.

D o n n 21-12-07 21:15

Re: Club Cielo
 
asa sunt si eu...dar akm e kam frig...si....mai greu...auzi snapy ce zici ,sa imi fac stalpe ,clapa aia de la maner la usa,si oglinile negre? am masina alba
plus sa dacu spray dala fumuriu,special pe triple si proiectoare,si sa fac rama de la proiectare negre?

Snapy_xxl 21-12-07 21:20

Re: Club Cielo
 
Eu am ramele alea facute cu verde inchis...de triple nu stiu. O sa fac un experiment intr-o zi cu soare sa vad ce iese ca si asa la anu vreau sa iau niste stopuri mai smechere ;)

D o n n 21-12-07 21:23

Re: Club Cielo
 
snapy intra la mine pe topic,k am akolo o masina savezi cum vine...vezi k am la ,masina mea daewo,daewoo cielo..sami zici daca sa o fac asa sau nu

Snapy_xxl 21-12-07 21:26

Re: Club Cielo
 
Stim ma care e topicu tau...Ce sa imi mai zic frate...fa-le si tu si vezi daca iti place sau nu, ce e asa de greu?

D o n n 21-12-07 21:28

Re: Club Cielo
 
ziceam de tot,manere stalpi,tot ce are ala...poi odata facut...adio,k nu fac cu autocolant... :D daia vroiam pareri..

Snapy_xxl 21-12-07 21:32

Re: Club Cielo
 
Parere: fa-le negre. Sfarsit...

D o n n 21-12-07 21:38

Re: Club Cielo
 
ok...ms :d .. desi cred k intai osa scot rugina ,vopsesc barile ,si apoi ....negre....dar orikm ,,pana in aprilie sper sa rezolv tot...mai ales k azi primi o veste foarte rea...despre examenul de soferi..

kamikaze69 21-12-07 23:32

Re: Club Cielo
 
he he deci pana la urma ai luat ideea data de mine :D bafta donn la treaba

D o n n 22-12-07 08:36

Re: Club Cielo
 
ms ms kamikaze


All times are GMT +2. The time now is 11:55.

- Copyright 2024 4Tuning