Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Femeia ... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/5688-femeia.html)

BASU 11-11-05 12:39

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"babygirl\"
ehh mai iertati si voi macar perioada asta, stiati ca in perioada asta o femeie se poate ingrasa pana la doua kg? insa daca merge la sala da jos mai repede dar e oribil sa mergi in aceasta perioada si pe langa asta te enerveaza si un ac, cazut pe masa asta sa aveti idee cat e de urat...

mai sa sti ca acum depinde si de femeie.... unele nu prea \"simt\" .... sunt mai indiferente.... ca sa nu zic nesimtite :D

needBrain 11-11-05 22:11

mdaaaaaaa.unele vor sa se sinucida si pt aletele per de \"craciun\" inseamna NO SEX

babygirl 11-11-05 22:56

vedeti si voi rezumati totul la sex pt o femeie inseamna no sex cand nu are chef si daca voi insistati primiti orgasme false si altele haaaaa ce sa va fac cum e o partida de sex cu o femeie care isi doreste? mai incendiara mai pasionala

BASU 12-11-05 15:26

babygirl la fete asta e marea problema.... ca nu prea isi doresc :))) ( sau poate isi doresc multi bani :))) (dar sti cum e... pofta vine mancand... daca barbatul de langa... este \"destept\" Nu o sa mai mimeze orgasmul... o sa il simta profund :twisted:
nu? 8)

ps: e normal sa nu simti nevoia de sex sau sa nu ai chef atunci cand te gandesti numai la bani :)) bine.. acum mai sunt si femei care se umezesc cand vad $$$ :lol:

pai si de craciun ce facem ma? no sex? stam cu lumanarea sculata? :)))))

needBrain 13-11-05 20:59

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"BASU\"
babygirl la fete asta e marea problema.... de craciun ce facem ma? no sex? stam cu lumanarea sculata? :)))))


:lol: si facem molifte........

Mustang 14-11-05 08:00

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"babygirl\"
vedeti si voi rezumati totul la sex pt o femeie inseamna no sex cand nu are chef si daca voi insistati primiti orgasme false si altele haaaaa ce sa va fac cum e o partida de sex cu o femeie care isi doreste? mai incendiara mai pasionala

pe dracu...cand vrea femeia si vrea si barbatu', dupa ce se consuma actul femeia nu e satisfacuta deoarece (citat) \"nu s-a ridicat la asteptarile mele\" !!!

oricum ar fi: cu voi femeile nu o putem scoate la capat :)

Psycho 14-11-05 09:04

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"BASU\"
babygirl la fete asta e marea problema.... ca nu prea isi doresc :))) ( sau poate isi doresc multi bani :))) (dar sti cum e... pofta vine mancand... daca barbatul de langa... este \"destept\" Nu o sa mai mimeze orgasmul... o sa il simta profund :twisted:
nu? 8)

ps: e normal sa nu simti nevoia de sex sau sa nu ai chef atunci cand te gandesti numai la bani :)) bine.. acum mai sunt si femei care se umezesc cand vad $$$ :lol:

pai si de craciun ce facem ma? no sex? stam cu lumanarea sculata? :)))))



o mica editare :))

needBrain 14-11-05 09:25

:lol: bv psycho,tare omu'
cat despre femei....cam are dreptate si mustang,deci femeia daca azi primeste 3 mere (am dat un nr ca exemplu),maine vrea 4,poimaine 5...si tot asa

GolfuletzS 14-11-05 09:30

in cateva zile dai faliment :D

Mustang 14-11-05 09:58

o discutie :
mesaj la ea : mie mi-e dor de un prieten f bun al meu....se stie el! (in continuare se va numi X)
jugarugabi : si eu ce sa fac, ma rog ?
X : sa freci duda!!
jugarugabi: mhm...bine...ce daca ti-e dor de mine ? ca eu vb serios...da' vad ca tu o iei in gluma
jugarugabi: si gata ca nu am chef sa imi spal rufele cu tine acum !
X : vai tu ce fitze am capatat in ultimul juma de an.Tu ai spus sa mai vb si cu tine.Ce e asa rau dak mi-era dor de cineva?Nu trebuia sa te simti dak nu vroiai!!Dar cred k am facut f rau...u nu esti gabi pe care il stiu eu... pa!!
jugarugabi: adica cum eram inainte??? fraierul de acu 6 luni pe care l-ai jucat cum ai vrut TU pe degete ?
jugarugabi: hai gata
jugarugabi: PUNCT
jugarugabi: adio si n-am cuvinte

---------- bineinteles...ignoreul de rigoare ------------------------

needBrain 14-11-05 10:10

obs ca am lansat o moda cu copy/paste -ul ata de pe messenger :lol:

GolfuletzS 14-11-05 10:13

ce coincidenta :D aseara am avut si eu parte de o discutie de genu asta ;)) ;));))

needBrain 14-11-05 10:25

me 2....
it's strange........don't u see dead people? :lol:

Mustang 14-11-05 10:34

ie...sexy rau :) noi \"ie\" frati...am mai marit familia brain...l-am luat si pe golf in familie :)

needBrain 14-11-05 10:43

bai dar ce iepuri erau parintii nostri
:P


All times are GMT +2. The time now is 10:39.

- Copyright 2026 4Tuning