![]() |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
1 Attachment(s)
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
rus`u rupe tot :|
genial...felicitari !!!! |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
chiar ca frumos rus-u...si poza cu el....mie personal imi plac astea mai underground si mai realiste...si cea cu lambo e tare da parca backgroundul e prea sf. numai bn echipei :)
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
1 Attachment(s)
:!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::yes::yes:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
1 Attachment(s)
:D dream team :)
'stie baietii ... :D |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
5 Attachment(s)
.................................
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
la fotografia cu 350z-u` si cu tipa aia selectiile de sus de la par sunt ...nu chiar reusite
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
foarte tare !!
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
frumoase pozele ..jos palaria ;-)
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
3 Attachment(s)
nitinsawnhey :D
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
astazi am pozat ... https://img361.imageshack.us/img361/6...e033kn1.th.jpg
si rrm`u :D pe seara speram sa punem primele poze .. :D |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Eu astept poze :shock:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
... ne grabim si noi puti?!:lol:
shantu, nu mai schimbi semnatura? :-" |
| All times are GMT +2. The time now is 16:13. |
- Copyright 2026 4Tuning