Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Editare Foto (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto.html)
-   -   Evl*Skillz (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/50770-evl-skillz.html)

no limits design 20-03-08 23:42

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by SodAbubble (Post 1434681)
:arrow: Lucrarea de care v-am spus :lol:

superba frate:lol:.....

keemo 21-03-08 16:12

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
  • prrrrrrrowler

keemo 02-04-08 00:05

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
rus`u rupe tot :|
genial...felicitari !!!!

leonard 02-04-08 21:43

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
chiar ca frumos rus-u...si poza cu el....mie personal imi plac astea mai underground si mai realiste...si cea cu lambo e tare da parca backgroundul e prea sf. numai bn echipei :)

EvLSant0S 03-04-08 19:08

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
:!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::yes::yes:

EaGle 03-04-08 19:35

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1463831)
:!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::yes::yes:

Ce inseamna sa fim echipa:-)...bravo frate:o

EvLSant0S 04-04-08 03:12

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
:D dream team :)

'stie baietii ... :D

EvLSant0S 04-04-08 12:22

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
5 Attachment(s)
.................................

no limits design 04-04-08 13:10

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
la fotografia cu 350z-u` si cu tipa aia selectiile de sus de la par sunt ...nu chiar reusite

alexGTI 04-04-08 15:30

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
foarte tare !!

adut 09-04-08 09:28

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
frumoase pozele ..jos palaria ;-)

EvLSant0S 10-04-08 18:16

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
3 Attachment(s)
nitinsawnhey :D

EvLSant0S 12-04-08 19:35

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
astazi am pozat ... https://img361.imageshack.us/img361/6...e033kn1.th.jpg

si rrm`u :D

pe seara speram sa punem primele poze .. :D

shantzu 12-04-08 21:13

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Eu astept poze :shock:

maD_angel 12-04-08 21:52

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
... ne grabim si noi puti?!:lol:
shantu, nu mai schimbi semnatura? :-"


All times are GMT +2. The time now is 16:13.

- Copyright 2026 4Tuning