Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Cielo GLE - TL 33 CTL (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/49036-cielo-gle-tl-33-ctl.html)

RD-Woo 04-09-08 15:38

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Super pozeee!!!
iar masina-i bestiala!!!!
Ma bucur enorm cand vad atata munca,
pasine, timp si bani bagati intr-o astfel de masina!
Bravo!

webcathos 13-09-08 10:22

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Multumesc mult...deocam,data nu cred ca voi mai face mai nika la masina pana in primavara.Vine iarna si nu cred ca are rost....

electric_style 13-09-08 20:09

Re: Cielo TL 33 CTL
 
frumoasa culoare! prinde bine pe cielo:D

webcathos 27-09-08 15:19

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Mda...multumesc!As dori sa cumpar niste faruri clare si stopuri clare.Farurile stiu de unde insa stopurile(din acelea cu 2 cercuri rosii)....Please help...

quick_5hifter 27-09-08 22:26

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Salut, te-am vazut acum 2-3 zile prin Constanta... inca o data confirm, superba culoarea!
Ti-am facut flash-uri, dar nu cred ca ai vazut, te uitai in dreapta. Iar eu nu eram cu Tico-ul.

Geo_ZGA 28-09-08 08:58

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Pe net nu stiu, dar am vazut in targ la Vitan stopuri din alea... parca 300ron perechea.
Farurile imi plac si mie, dar stopurile nu prea.

webcathos 28-09-08 10:03

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Pai si nu ma ajuti si pe mine cu achizitionarea lor? :)
quick_5hifter: am facut un curs akolo,imi pare rau ca nu te-am vazut....

RD-Woo 28-09-08 15:05

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Quote:

Originally Posted by webcathos (Post 1779570)
As dori sa cumpar stopuri clare (din acelea cu 2 cercuri rosii)..

Adika unul din modele de mai jos:

https://img72.imageshack.us/img72/990...op12bu0.th.jpghttps://img72.imageshack.us/images/thpix.gif https://img140.imageshack.us/img140/3...op13yx1.th.jpghttps://img140.imageshack.us/images/thpix.gif https://img140.imageshack.us/images/thpix.gifhttps://img394.imageshack.us/img394/1...op14sj3.th.jpghttps://img394.imageshack.us/images/thpix.gif https://img72.imageshack.us/img72/373...op15cv8.th.jpghttps://img72.imageshack.us/images/thpix.gif https://img292.imageshack.us/img292/9...astop16xi6.jpg
https://img72.imageshack.us/images/thpix.gif

webcathos 28-09-08 19:28

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Dap,mai exact al doilea model sau primul!!!!

Geo_ZGA 29-09-08 11:09

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Vorbim la telefon, o sa vad cand am timp sa trec prin targ... zilele astea sunt foarte prins cu alte treburi. Le vrei cat mai repede imi imaginez...

webcathos 30-09-08 19:57

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Mda..pana pe data de 12...Dar daca nu se poate asta e.
Intre timp am facut mici modificari si reparatii!Detaliile o sa vina o data cu pozele!

Geox` 17-11-08 23:13

Re: Cielo TL 33 CTL
 
ceva noutati?

webcathos 22-11-08 10:27

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Noutati ar fi filtrul de la k&n,discurile pe spate,mici modificari pe la chiuloasa si o mare bulituira pe aripa stanga sp[ate!Nu prea am mai avut timp in ultima vreme...

Kent8 22-11-08 13:53

Re: Cielo TL 33 CTL
 
pune o poza cu stopurile ...eventual si un pret

Geox` 23-11-08 09:12

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Nu cred ca si-a pus l-am vaz sapt. trecuta parca si nu avea.


All times are GMT +2. The time now is 00:50.

- Copyright 2026 4Tuning