![]() |
Re: Cielo TL 33 CTL
Super pozeee!!!
iar masina-i bestiala!!!! Ma bucur enorm cand vad atata munca, pasine, timp si bani bagati intr-o astfel de masina! Bravo! |
Re: Cielo TL 33 CTL
Multumesc mult...deocam,data nu cred ca voi mai face mai nika la masina pana in primavara.Vine iarna si nu cred ca are rost....
|
Re: Cielo TL 33 CTL
frumoasa culoare! prinde bine pe cielo:D
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Mda...multumesc!As dori sa cumpar niste faruri clare si stopuri clare.Farurile stiu de unde insa stopurile(din acelea cu 2 cercuri rosii)....Please help...
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Salut, te-am vazut acum 2-3 zile prin Constanta... inca o data confirm, superba culoarea!
Ti-am facut flash-uri, dar nu cred ca ai vazut, te uitai in dreapta. Iar eu nu eram cu Tico-ul. |
Re: Cielo TL 33 CTL
Pe net nu stiu, dar am vazut in targ la Vitan stopuri din alea... parca 300ron perechea.
Farurile imi plac si mie, dar stopurile nu prea. |
Re: Cielo TL 33 CTL
Pai si nu ma ajuti si pe mine cu achizitionarea lor? :)
quick_5hifter: am facut un curs akolo,imi pare rau ca nu te-am vazut.... |
Re: Cielo TL 33 CTL
Quote:
https://img72.imageshack.us/img72/990...op12bu0.th.jpghttps://img72.imageshack.us/images/thpix.gif https://img140.imageshack.us/img140/3...op13yx1.th.jpghttps://img140.imageshack.us/images/thpix.gif https://img140.imageshack.us/images/thpix.gifhttps://img394.imageshack.us/img394/1...op14sj3.th.jpghttps://img394.imageshack.us/images/thpix.gif https://img72.imageshack.us/img72/373...op15cv8.th.jpghttps://img72.imageshack.us/images/thpix.gif https://img292.imageshack.us/img292/9...astop16xi6.jpg https://img72.imageshack.us/images/thpix.gif |
Re: Cielo TL 33 CTL
Dap,mai exact al doilea model sau primul!!!!
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Vorbim la telefon, o sa vad cand am timp sa trec prin targ... zilele astea sunt foarte prins cu alte treburi. Le vrei cat mai repede imi imaginez...
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Mda..pana pe data de 12...Dar daca nu se poate asta e.
Intre timp am facut mici modificari si reparatii!Detaliile o sa vina o data cu pozele! |
Re: Cielo TL 33 CTL
ceva noutati?
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Noutati ar fi filtrul de la k&n,discurile pe spate,mici modificari pe la chiuloasa si o mare bulituira pe aripa stanga sp[ate!Nu prea am mai avut timp in ultima vreme...
|
Re: Cielo TL 33 CTL
pune o poza cu stopurile ...eventual si un pret
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Nu cred ca si-a pus l-am vaz sapt. trecuta parca si nu avea.
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:50. |
- Copyright 2026 4Tuning