![]() |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
1 Attachment(s)
Cat de cat tare, albul fiind la moda.:twisted:
STOP ACCIDENTELOR RUTIERE , VIATA ARE PRIORITATE |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
gata ma terminati discutia despre lambo e tare asta e o sa avem si noi peste 2-3 ani :) gaTA!!!
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
:)))) nu a castigat masina. de 1 an si ceva se tot lauda ca o cumpara, dar nu l-a crezut prea multa lume... si uite k a aparut cu masina. a plecat cu arcanu sa o ia. si casco nu are pt ca masina nu e inmatriculata in ro. |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
lol am zis ca nush exact care e treaba...asa am intzeles ca a castogato... si ce'am mai auzit acum...ca nu vrea so tzina prea mult...deci...poate ca nu vb loomea ce trebuie..eo zic ce aud.. |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
ba voi taceti din gura ca nu stiti nimic asa ca .......ciocu mic si joc de glezne
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
de vb se vorbeste fiecare are varianta lui,asta e cine stie c e d fapt,tot c conteaza e k e singura masina dinj tg-jiu kr face "galagie",e criminala,n putem mandri k in tg-jiu e o astfel d masina doar datorita lui,parerea mea:cinste lui.
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
ai dreptate omule nu te contrazic.................
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
5 Attachment(s)
Am zis ca nu mai postez da na...fac o exceptie
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
misto masina , am vaut-o decat odata prin oras si arata super bine :P chiar belea !
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
prea tare piesa:)
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
bine zis cristea :D
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
3 Attachment(s)
deja prea mare valva in jurul uneia singure..de cateva pagini incoa'..
sa zicem next, chiar dk sunt la inceput unele..mai rosii :oops: |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
frumos 206, dar ce e masina rosie?
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:14. |
- Copyright 2026 4Tuning