Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

SOON_2Fast_2Watch! 07-10-07 15:34

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GTXR (Post 1039952)
si asta am vazut-o in tg de masini >> multi au zis ca e urata da mie imi place

E chiar misto,are din cate se vede un look agresiv si asta poate deranja vizual pe unii..:)..din partea mea nota10

vyvydesign 07-10-07 22:49

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
1 Attachment(s)
Cat de cat tare, albul fiind la moda.:twisted:
STOP ACCIDENTELOR RUTIERE , VIATA ARE PRIORITATE

blad 07-10-07 23:00

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
gata ma terminati discutia despre lambo e tare asta e o sa avem si noi peste 2-3 ani :) gaTA!!!

NightClubRacer 07-10-07 23:37

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by blad (Post 1137942)
gata ma terminati discutia despre lambo e tare asta e o sa avem si noi peste 2-3 ani :) gaTA!!!

las ca o sa castigam si noi la loto :lol: daca nu le avem cu jocurile de norok :D

crissti_d 15-10-07 18:21

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Anka Blonda (Post 1136739)
poi nush exact cum e treaba am intzeles ca a castigato...si cred ca o sa'i faca casco dar deocamdata nu are nush sigur sa'tzi zic de ce nu are:-?? dar nu are:)))


:)))) nu a castigat masina. de 1 an si ceva se tot lauda ca o cumpara, dar nu l-a crezut prea multa lume... si uite k a aparut cu masina.
a plecat cu arcanu sa o ia.
si casco nu are pt ca masina nu e inmatriculata in ro.

Anka Blonda 15-10-07 19:13

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by crissti_d (Post 1150539)
:)))) nu a castigat masina. de 1 an si ceva se tot lauda ca o cumpara, dar nu l-a crezut prea multa lume... si uite k a aparut cu masina.
a plecat cu arcanu sa o ia.
si casco nu are pt ca masina nu e inmatriculata in ro.




lol am zis ca nush exact care e treaba...asa am intzeles ca a castogato... si ce'am mai auzit acum...ca nu vrea so tzina prea mult...deci...poate ca nu vb loomea ce trebuie..eo zic ce aud..

dodo_dj_2006 15-10-07 19:47

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ba voi taceti din gura ca nu stiti nimic asa ca .......ciocu mic si joc de glezne

cristea_rotitza 16-10-07 00:23

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
de vb se vorbeste fiecare are varianta lui,asta e cine stie c e d fapt,tot c conteaza e k e singura masina dinj tg-jiu kr face "galagie",e criminala,n putem mandri k in tg-jiu e o astfel d masina doar datorita lui,parerea mea:cinste lui.

dodo_dj_2006 16-10-07 19:55

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ai dreptate omule nu te contrazic.................

GTXR 16-10-07 20:00

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
5 Attachment(s)
Am zis ca nu mai postez da na...fac o exceptie

DolusD 17-10-07 08:27

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
misto masina , am vaut-o decat odata prin oras si arata super bine :P chiar belea !

cristea_rotitza 17-10-07 10:28

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
prea tare piesa:)

NightClubRacer 17-10-07 19:08

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
bine zis cristea :D

florin_cars 18-10-07 02:09

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
3 Attachment(s)
deja prea mare valva in jurul uneia singure..de cateva pagini incoa'..

sa zicem next, chiar dk sunt la inceput unele..mai rosii :oops:

NightClubRacer 18-10-07 12:34

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
frumos 206, dar ce e masina rosie?


All times are GMT +2. The time now is 08:14.

- Copyright 2026 4Tuning