| morpheusmaster |
11-10-07 23:49 |
Re: Roman
1 Attachment(s)
Quote:
Originally Posted by ionut17
(Post 1144769)
bogdane(morpheusmaster)ai fost azi cu masina la scoala?ca se auzea muzica(bass),sau mai avem inca un pasionat?
p.s.sunt fratele lui ionut17
|
Eu cred ca Alin are dreptate ;) ...si referitor la ceea ce scrie ionut17 bro... am fost si cu masina la scoala dar nu se auzea muzica de la mine :D se auzea de la un prieten, coleg de clasa (dupa ce a vazut bassu la mine) care sia luat un tun de bass JBL de vreo 300RMS si un amp JBL (ala nu mai stiu xact kre e)...se aude destul de bine sistemul lui...si daca ar face si insonorizarea la portpagaj sar auzi si mai bine, spun eu.
...oricum avem mai multi pasionati (nu intra ei pe forum dar sunt multi prin oras...nu vor ei comunitate...dar sunt...acolo...undeva :) )... Pe viitor am sa fotografiez masinile de prin oras (ce au modificari sau styling) si am sa le postez la threadu "Roman" (daca tot nu e activitate...FACEM)
Pe final, bag o poza cu ce se auzea azi in parcare la liceu
|