Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

dj_poznasu 18-10-07 00:34

Re: Ramnicu Sarat
 
Mda ai dreptate in cazul asta asteptam asteptam si iar asteptam....pana o sa dea cineva si de acest site...forum...topic....:rolleyes2

Fast_wheels 18-10-07 12:11

Re: Ramnicu Sarat
 
Pai...de ce sa nu facem cunoscut acest forum;thread;topic , si sa vedem ce-o mai fii mai incolo.Pana atunci...asta e.bafta

Fast_wheels 18-10-07 12:15

Re: Ramnicu Sarat
 
1 Attachment(s)
Apropo...a vazut cineva hummeru`l asta ?

dj_poznasu 21-10-07 20:33

Re: Ramnicu Sarat
 
k lumea hummeru...din pacata cam usor si cam mititel:lol: :lol: :lol: ..dak il ia doi insi mai fortosi de fata pleaca cu el la plimbare:lol: :lol: :lol:

s3bas71ans 31-10-07 09:02

Re: Ramnicu Sarat
 
Ramnicul ce mai facetzii??!! ce mai e interesant in domeniul auto pe la voi??!!

bz51zid 31-10-07 16:21

Re: Ramnicu Sarat
 
suntem in greva....;) daca iti vom spune va trebui sa te omoram:P

gabyygsm 31-10-07 16:54

Re: Ramnicu Sarat
 
salut baieti. acum v-am gasit si eu topicul pe 4 tuning . momentan nu am poze cu "hummer-ul " meu da sper sa fie in curand

mentionez ca am o rabla de opel vectra a din 93:D

Fast_wheels 01-11-07 10:13

Re: Ramnicu Sarat
 
Mai...dar nimeni nu mai zice nimic pe aici ? App gabygsm abia astept sa iti vad "hummerul"

gabyygsm 01-11-07 10:22

Re: Ramnicu Sarat
 
1 Attachment(s)
cam asta e "hammer-ul' actual . a mancat ceva bani in ultima vreme ca nu mai functiona nimik cum trebuie la el

Fast_wheels 01-11-07 18:07

Re: Ramnicu Sarat
 
Aaaa...gata stiu care e ! :D E frumoasa...jantele sunt super ! Dar parca nu o stiam asa de "cocotata" de fata .

gabyygsm 01-11-07 18:34

Re: Ramnicu Sarat
 
am facut prostia sa pun cauciucuri pe 65 dar e si o iluzie optica ...nu e asa ridicata cum pare in poza

Fast_wheels 01-11-07 19:14

Re: Ramnicu Sarat
 
Pai de ce nu faci schimb de jante de pe fata pe spate ? Sau nu te deranjeaza chestia asta ?

Fast_wheels 01-11-07 19:28

Re: Ramnicu Sarat
 
2 Attachment(s)
Si inca o mica bijuterie din Ramnic.:shock: :shock:

bz51zid 01-11-07 19:54

Re: Ramnicu Sarat
 
4 Attachment(s)
sa te mai ajut cu niste poze ;)

gabyygsm 01-11-07 20:59

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 1179095)
Pai de ce nu faci schimb de jante de pe fata pe spate ? Sau nu te deranjeaza chestia asta ?


pai nu e mai ridicata de fata fata de spate... asa ai impresia din poza... si pe spate am tot 65... e la fel pe fata si pe spate-adica la fel de ridicata... cand s-or toci astea vreau sa pun 205,55, r15 si niste arcuri sport... mai e pana atunci


All times are GMT +2. The time now is 06:15.

- Copyright 2026 4Tuning