Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

silviu_fxx 03-01-08 21:05

Re: Masini tari in IASI
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 1273253)
e a patronului din fostul rosu... dar il conduce fiusu...acum e inmatriculat pe iasi ... a dat 160. de mii pe el.... poze ce am mai putut face si eu de dupa gard....

Attachment 418210Attachment 418211

Attachment 418212Attachment 418213

alte masini ce mai are...

Attachment 418207Attachment 418208

Attachment 418209

Ferrari-ul postat de tine e 360 Modena, iar cel postat de mine e 430.;)

TuningBoy 04-01-08 12:05

Re: Masini tari in IASI
 
Cine imi poate spune...cand o sa mai fie un eveniment legat d tuning sau o intalnire in iasi??

Hurricane 04-01-08 14:55

Re: Masini tari in IASI
 
Ala e spyder toata ziua :lol:

D3m0N 04-01-08 16:59

Re: Masini tari in IASI
 
ce am postat eu e f360 spider, nu monder... iar vreo diferenta intre ele n`am vazut si cate ferrari de iasi sunt?...

bakal 04-01-08 17:42

Re: Masini tari in IASI
 
Quote:

Originally Posted by S_TheGodfather (Post 1274115)
Cine imi poate spune...cand o sa mai fie un eveniment legat d tuning sau o intalnire in iasi??

greu de spus cand vor mai fi evenimente mari....iar intalniri, se fac saptamanal, .............................

limuzina 04-01-08 17:52

Re: Masini tari in IASI
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 1273253)
e a patronului din fostul rosu... dar il conduce fiusu...acum e inmatriculat pe iasi ... a dat 160. de mii pe el.... poze ce am mai putut face si eu de dupa gard....

Attachment 418210Attachment 418211

Attachment 418212Attachment 418213

alte masini ce mai are...

Attachment 418207Attachment 418208

Attachment 418209

lol unde e casa lui?ce ai postat tu e 360 modena!patronul de la oted group are altul ! asta e din iasi?Te rog zi-mi unde l-ai vazut



ti-am corectat eu dar pe viitor invata sa scrii ! ~ slip

bakal 04-01-08 19:03

Re: Masini tari in IASI
 
ba limuzina, tu te interesezi de masini, si de unde sta lumea, sa le poti fura ...????? ca parca prea esti obsedat............

limuzina 04-01-08 19:40

Re: Masini tari in IASI
 
Quote:

Originally Posted by bakal (Post 1274802)
ba limuzina, tu te interesezi de masini, si de unde sta lumea, sa le poti fura ...????? ca parca prea esti obsedat............

ba..eu tot ce vreau e sa vad un ferrari atat imi doresc!

SFW 04-01-08 20:57

Re: Masini tari in IASI
 
Quote:

Originally Posted by limuzina (Post 1274892)
ba..eu tot ce vreau e sa vad un ferrari atat imi doresc!

Si daca vezi un ferrari ne lasi dracului in pace????? Ca acum ma urc in masina, vin la Iasi, te iau de mana si mergem sa cautam ferrari, numai sa lasi forumul asta in pace !!!

silviu_fxx 04-01-08 21:05

Re: Masini tari in IASI
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 1274551)
ce am postat eu e f360 spider, nu monder... iar vreo diferenta intre ele n`am vazut si cate ferrari de iasi sunt?...

Spyder*...fuck it.
Vroiam sa subliniez faptul ca masina postata de tine nu este aceeasi cu cea postata de mine. Primul e f430, iar celalalt e f360. Anyway, discutia nu mai are rost.

limuzina 04-01-08 23:07

Re: Masini tari in IASI
 
Quote:

Originally Posted by SFW (Post 1275007)
Si daca vezi un ferrari ne lasi dracului in pace????? Ca acum ma urc in masina, vin la Iasi, te iau de mana si mergem sa cautam ferrari, numai sa lasi forumul asta in pace !!!

Da!ziceti unde pot vedea ferrari in iasi...unde sunt facute pozele de mai sus,,,si jur ca va las in pace!

slip 05-01-08 00:26

Re: Masini tari in IASI
 
Quote:

Originally Posted by limuzina (Post 1274892)
ba..eu tot ce vreau e sa vad un ferrari atat imi doresc!

si dupa ce vezi ferrari ... ce faci? dai coltu' ? :D
promite-ne ca dupa ce vezi ferrari ne lasi in pace.. ca iti spunem... numai sa stim ca iti vezi de treaba ta in alta parte..

CRyS` 05-01-08 04:05

Re: Masini tari in IASI
 
Limuzina!

F430 Spider poate fi vazut la Oted Grup...Adresa: Splai Bahlui drept ... Cum mergi de la Mall spre Metalurgie, cu 100 m inainte de firma de interfoane, faci dreapta. Mergi pe o alee plina de gropi, iar in capat vei gasi trei tiruri....printre ele se afla "aruncat" si-un F430! Acum inteles?....Si gata...! Iar 360 Modena este de vanzare pe autovit...+ ca pe zapada aceasta il tine omu`n garaj!...Ok? Si vezi ca mai este si-un DB9 .... poate`l prinzi si pe ala...


Si tot ca sa te saturi, vezi ca exista la tarabe revista Informatii Auto... in ea vei gasi un drive test efectuat in Iasi cu acest model. Ia draq si cumpara si citeste-o...sau ti-o dau eu mocca! Ok?

limuzina 05-01-08 12:01

Re: Masini tari in IASI
 
cum?omu vinde 360 modena?cu ce mai ramane iasu:((!gata de acum asta o sa fie ultimu meu post!o sa mai postez doar dak o sa fak poze le ferrari!dar aston martinu pe unde sta?:|:|:?

CRyS` 05-01-08 15:22

Re: Masini tari in IASI
 
Cauta`l daca tot esti asa disperat! Vezi...Esti baiat smart!


All times are GMT +2. The time now is 00:00.

- Copyright 2026 4Tuning