Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Masinele noastre preferate sau visele noastre....... (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/369-masinele-noastre-preferate-visele-noastre.html)

Hondarul 12-02-04 18:59

Mosule, eu am vazut de cateva ori un Audi TT de zici ca e furat din NFS sau Fast and furious, pe cuvant...
Sa vezi pe el viniluri, jante, bodykit, totul facut meserie, si catamai eleronul de aluminiu, etriere sport, ma rog, era super smecher...

ZICI CA ERA DIN NFSU, FARA GLUMA !!!!!!

Mergea pe traseul Mosilor/Dacia spre Floreasca/Stefan cel Mare.

Tare rau masiutza...

catalin rs4 12-02-04 18:59

fa si tu data viitoare niste ppoze sa vedem si noi...nam stiut ca sunt asa de multe subaru in bucuresti

GSi 12-02-04 19:54

Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
Mosule, eu am vazut de cateva ori un Audi TT de zici ca e furat din NFS sau Fast and furious, pe cuvant...
Sa vezi pe el viniluri, jante, bodykit, totul facut meserie, si catamai eleronul de aluminiu, etriere sport, ma rog, era super smecher...

ZICI CA ERA DIN NFSU, FARA GLUMA !!!!!!

Mergea pe traseul Mosilor/Dacia spre Floreasca/Stefan cel Mare.

Tare rau masiutza...

Unul cameleon verde cu roz ? L-am vazut de multe ori in Ploiesti.

catalin rs4 12-02-04 20:11

:twisted: :twisted: faceti si voi poze data viitoare nu ma mai faceti curios ..... :lol: lasa ca la vara o sa umblu cu aparatul fot prin bucuresti... sa fac poze.. :P

FiReBuRn 13-02-04 12:26

2 Attachment(s)
De masina mea preferata..sau visul meu..ce zicetzi ? Chiar nu va place Pontiac..Cum e Hondarul cu Honda..asa sunt eu cu Pontiac :P

dragosh_x 13-02-04 13:07

Ce ziceti de Dodge Hennessey Viper Venom 800TTg ??
 
1 Attachment(s)
Ce ziceti de Dodge Hennessey Viper Venom 800TTg ?? 8) 8)

FiReBuRn 13-02-04 13:37

Super tare..Dar eu tot la Pontiac raman :twisted:

Herk 13-02-04 22:31

1 Attachment(s)
Lol daose ...amandoua arata bine !! si pontiacu si dodgeu !
Dar Mai bine arata asta !!!Imi place la nebunie !!Rupe tot !! Ce zicetzi ?

FSF 13-02-04 23:00

3 Attachment(s)
Tari masinutele astea Skyline , dintre cele chinezesti japoneze ,astea imi plac cel mai mult ,le poti modifica mult.... si mai imi place un Mazada rx7 ca si asta .........

Herk 13-02-04 23:16

Sa stii ca nu arata rau !! Arata chiar ff bine !!! Mi-ar prinde bine una din asta !:D

pimp_lex 14-02-04 01:52

Quote:

Originally Posted by \"FSF\"
Tari masinutele astea Skyline , dintre cele chinezesti japoneze ,astea imi plac cel mai mult ,le poti modifica mult.... si mai imi place un Mazada rx7 ca si asta .........

Masina din ultima poza e Nissan 240SX model de dupa 97........Mazda RX7 e alta masina :lol:

pimp_lex 14-02-04 01:53

Quote:

Originally Posted by \"FiReBuRn\"
De masina mea preferata..sau visul meu..ce zicetzi ? Chiar nu va place Pontiac..Cum e Hondarul cu Honda..asa sunt eu cu Pontiac :P

Pai mai Fireburn, am pus pe pagina anteriora poze cu Pontiac, n-ai vazut !!! :shock:
eu ador Pontiac, Gram Prix ca ala din poza va fii urmatoarea mea masina!

Herk 14-02-04 01:58

Pimp Pontiacu` ala o sa fie urmatoarea ta masina ?

pimp_lex 14-02-04 02:02

Quote:

Originally Posted by \"Herk\"
Pimp Pontiacu` ala o sa fie urmatoarea ta masina ?

da, asta, care e identic cu cel pus de Fireburn doar ca are alte jante si capota de fabrica:

http://images.cardomain.com/member_i...180_3_full.jpg


Dar cu alte Jante si eu personal as vrea sa fie Negru[/img]

xbogdanel 14-02-04 20:19

e bestiala...dar chiar prefer rosu...deci arata super bine asa....


All times are GMT +2. The time now is 17:41.

- Copyright 2026 4Tuning