Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto (https://forum.4tuning.ro/22-troubleshooting-howto-mecanica-electrica-probleme-auto.html)
-   -   autodata cine are ? (https://forum.4tuning.ro/22-troubleshooting-howto-mecanica-electrica-probleme-auto/34630-autodata.html)

kitu_gudu 25-04-11 18:51

Re: autodata cine are ?
 
Quote:

Originally Posted by parula66 (Post 4251864)
merge si pe windows 7;)
inainte de instalare dai la toate fisierele "exe" din imaginea iso ,compatibility/run this program in xp mode .
chiar si iconoul de pe desktop

Cand pornesc install.exe imi zice INST.EXE has stopped working si am doua optiuni:
1. Check online for a solution and close the program
2. Close the program.


Daca dau click pe Check online for a solution and close the program imi zice Exception EOleSysError in module INST.EXE at 0006FB05. Class not registered.

Precizez ca am dat compatibility mode pt toate .exe atat pe XP SP2 cat si pe XP SP3. Am Windows 7 SP1 x64 instalat de cateva zile.
Am descarcat AutoData324.iso din doua surse si rezultatul este acelasi.

Ce pot sa fac ca sa pot sa instalez programul?

Multumesc anticipat.

sorin1975 26-04-11 10:40

Re: autodata cine are ?
 
Vreau si eu Autodata, daca se poate!
Adresa de email: [email protected]
Va multumesc anticipat.

sozelo 28-04-11 02:06

Re: autodata cine are ?
 
Quote:

Originally Posted by kitu_gudu (Post 4280838)
Cand pornesc install.exe imi zice INST.EXE has stopped working si am doua optiuni:
1. Check online for a solution and close the program
2. Close the program.


Daca dau click pe Check online for a solution and close the program imi zice Exception EOleSysError in module INST.EXE at 0006FB05. Class not registered.

Precizez ca am dat compatibility mode pt toate .exe atat pe XP SP2 cat si pe XP SP3. Am Windows 7 SP1 x64 instalat de cateva zile.
Am descarcat AutoData324.iso din doua surse si rezultatul este acelasi.

Ce pot sa fac ca sa pot sa instalez programul?

Multumesc anticipat.





aceeasi problema o am si eu.asteptam un sfat ceva. am instalat microsoft framework. win7 64bits

denzzel 02-05-11 18:51

Re: autodata cine are ?
 
cine are autodata si imi da si mie??? plsssssssssssssssss

costyck 05-05-11 10:08

sal all
 
am si eu nevoie de un pic de ajutor ,si de autodata ,eu am v3.24 dar nu gasesc crack si sunt in stadiul in care imi porneste dar cu data pe 1 anuarie 2008
si imi cere sa il inregistrez pe mail sau fax .
ma poate ajuta cineva ?
multumesc frumos

kitu_gudu 05-05-11 15:39

Re: sal all
 
Quote:

Originally Posted by costyck (Post 4304262)
am si eu nevoie de un pic de ajutor ,si de autodata ,eu am v3.24 dar nu gasesc crack si sunt in stadiul in care imi porneste dar cu data pe 1 anuarie 2008
si imi cere sa il inregistrez pe mail sau fax .
ma poate ajuta cineva ?
multumesc frumos

Am eu un crack cu care am reusit sa il instalez pe Windows XP SP2. Pe Win 7 patesc ce am scris mai sus.

Am incarcat crack-ul pe Rapidshare
https://rapidshare.com/files/4607339...3.24_CRACK.rar

Numai bine.

vid40 18-05-11 08:09

Re: autodata cine are ?
 
Se poate sa primesc un link pentru download autodata 3.24 sau faceti seed pe torrente... :sad:
[email protected]

rorschach 18-05-11 17:03

Re: autodata cine are ?
 
btjunkie.org
torrent free pentru toata lumea.
search autodata > urmati ce scrie in fisierul text >enjoy.

vid40 18-05-11 20:52

Re: autodata cine are ?
 
Am gasit aici:D

MugurC 19-05-11 07:42

Re: autodata cine are ?
 
Salutare tuturor,

Cu un pachet de instalare nevirusat ma poate ajuta va rog cineva?

Multumesc anticipat.
[email protected]

vid40 19-05-11 16:49

Re: autodata cine are ?
 
Am instalat autodata si e functional! Luati cu incredere softul pentru ca nu contine niciun virus. Recomand dezactivarea antivirusului pentru instalare fara probleme. Multumiri celor ce au dat informatiile din acest topic! (@clawmvp :peace:)

focu25 20-05-11 16:10

Re: autodata cine are ?
 
prima data cand lam instalat nici la mine na mers si am renuntat, apoi a trebuit sa reinstalez windows 7 32biti ultimate si a mers din prima.

Pufifi 07-06-11 22:35

Re: autodata cine are ?
 
Imi puteti trimite va rog si mie programul autdata. Am nevoie de o schema electrica la un Audi 90 quattro din 1991 motor 23.
mail : [email protected]

Mersi :D

Pufifi 08-06-11 16:20

Re: autodata cine are ?
 
Quote:

Originally Posted by butoiu (Post 4142976)
trimite te rog pe [email protected]
mersi

Buna,

Imi poti trimite si mie un autodata bun, am incercat sa-l instalez si cica e expirat.
maulul e: [email protected]

Mersi :-)

kavaler 28-06-11 09:52

Re: autodata cine are ?
 
salut

despre autodata sa stiti urmatoarele:

3.24 NU merge pe vista si seven. Merge doar pe XP

crack ul de majoritatea antivirusurilor nu este vazuta de ochi buni. Din acest modiv la instalare trebe oprit antivirusul temporar.

peste 50 de programe printre care si autodata gasiti la http://78.96.151.123:8080/


All times are GMT +2. The time now is 13:58.

- Copyright 2026 4Tuning