Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Masini vazute in Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33605-masini-vazute-tulcea.html)

browser 08-05-08 10:30

Re: Masini vazute in Tulcea
 
si ce stie ?

MauS 09-05-08 11:17

Re: Masini vazute in Tulcea
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by browser (Post 1521622)
si ce stie ?

Sa vedem;)

browser 09-05-08 16:45

Re: Masini vazute in Tulcea
 
cand il pui pe masina ? sa vedem ce stie :))

Bogyciu 18-05-08 14:52

Re: Masini vazute in Tulcea
 
4 Attachment(s)
.....:weee:.....

vlad_Mafiotu 18-05-08 15:11

Re: Masini vazute in Tulcea
 
si eu am vazut r8`u aseara face omu zone pe isaccei ..am ramas masca ce sunet avea masina aia

Geox` 03-06-08 15:24

Re: Masini vazute in Tulcea
 
3 Attachment(s)
Am vazut R8`u si un Peugeot 206 de vanzare in E3.

B 10 TNG 03-06-08 17:25

Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1517583)
Masina asta nu a vazut-o nimeni pe strazi?:)))))))))))


Pe asta am si simtit o nu doar am vazut o....aminteste ti de un Subaru de la cataloi spre aeroport :)

Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1519515)
Da tati...... mi-a venit ambreiajul Ralliart:-))))))))) deseara o sa vedem ce stie fata de cel stock:-):-)

Usor sa nu l rupi...nu te da prea tare la el...

MauS 04-06-08 09:14

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by B 10 TNG (Post 1569309)
Pe asta am si simtit o nu doar am vazut o....aminteste ti de un Subaru de la cataloi spre aeroport :)

:-):-):-) Long time no see..... mai da si tu un semn cand dai prin Tulcea;)

B 10 TNG 04-06-08 10:15

Re: Masini vazute in Tulcea
 
O sa dau dar trb sa mi pun anvelopele de vara..abea au venit jantele....si am si bara infundata pe spate..nu a tinut un .... distanta:cry:

MauS 06-06-08 13:33

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by B 10 TNG (Post 1570760)
O sa dau dar trb sa mi pun anvelopele de vara..abea au venit jantele....si am si bara infundata pe spate..nu a tinut un .... distanta:cry:

Cretini...... crede-ma ca am o mare frica la franarile mai violente...numai cu ochii in oglinzi stau:no::punch::anger: multi cretini pe lumea asta

B 10 TNG 06-06-08 13:42

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1575376)
Cretini...... crede-ma ca am o mare frica la franarile mai violente...numai cu ochii in oglinzi stau:no::punch::anger: multi cretini pe lumea asta


Si asta este doar inceputul stai linistit...dar vina este si a noastra asta recunosc :) ca eu vin cu viteza si ma opresc ca de am frane..dar ala din spate ce face :)

vlad_Mafiotu 06-06-08 16:48

Re: Masini vazute in Tulcea
 
am vazut un aston martin decapotabil in fata la reprezentanta ford de pe isaccei :D

Bogyciu 06-06-08 19:32

Re: Masini vazute in Tulcea
 
1 Attachment(s)
Asta? :D .......

MauS 07-06-08 15:04

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Bogyciu (Post 1576017)
Asta? :D .......

Am inteles ca ma cauta un nene cu un Aston....:-):-)

mikafly 08-06-08 01:47

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1577272)
Am inteles ca ma cauta un nene cu un Aston....:-):-)

Pai si de ce nu il cautisi tu?....sau nu ai numere?....:P


All times are GMT +2. The time now is 08:49.

- Copyright 2026 4Tuning