![]() |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
vezi inca o data titlul topicului ;) deci orice care nu poate fi incadrat intr-un topic existent deja se va discuta aici ... in fine hai punct cu baba ! trecem peste
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Diverse,evenimente,discutii,pareri....titlul spune totul.....se poate dicuta si despre masini de spalat...telefoane...vibratoare...si ecrane LCD.
Deci parerea mea e ca nu exista un subiect anume... Azi ajung la TL(cred).....daca nu cel tarziu maine.....si ma asteapta o carutza de treaba.....spalat covoare..chestii... |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Ia zi FLY-ule cum era cu "cea mai tare reclama :)" si cu reclama de la Logan MCV pe traseu montan virajat?:P
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
Interesanta reclama ....aia cu omu care ii ajuta pe toti si se mai si grabeste....cu un Logan.......pe youtube era....... |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Eram la masa cu Seby Antoniu , eram imbracat in alb, la masa aia cu inca 3 baieti:)...pai ce era sa fac sa te trag de maneca sa zic stii io sunt obrazNick?:).....n`ai vazut un matiz MXF parcat invers in fata ?...ala io eram
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
azi am stat cu cosmin in spatele tau de la pedagogic pana la tine acasa... la mobila intersectia cu pacii nebunu s-a bagat ..mai erai cu tipul ala cu scuteru :)
ps:frumos se aude ;) |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Fly, am hasit unu' mai nebun k tine, 200 km/h in mamaia. chiar m-am temut pentru vita mea. Tipu m-a intrebat la inceput dak am asigurare. k sa vezi...
|
Quote:
Oricum...inca o data iti multumesc pt aceasta okazie.....si raman dator.... Quote:
pt alecu2fast....sper ca va placut test drive cu Dacia Nova (cotetzu meu).. |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
auzi frate daca nu iti convine ceva spune la moderatori mai mari si gata ;) este cat se poate pe on topic...trebuie scris pe frunte ca aici se discuta absolut orice? si de babe si de ce vrea cucu vostru ce naiba asa greu e? si "omul cu regulile" nu eu le fac ...altii le fac ca sa fie clean pe aici cat se poate .... asa ca te pun pe tine moderator vrei ca sa faci tu regulile daca asa crezi ( ca le fac eu ) ....
poate ne lasi tu ... eu de cand sunt pe forum cred ca am invatat macar ce inseamna on si off topic si PUNCT |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
inca o data multumiri pt test-drive ... demaraj ca demaraj dar in camp, pe iarba, noroi, pietre, dealuri s-a cam terminat orice combinatie ...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
se duce careva de pe aici la 4tuning days ?!?
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Dap...eu merg la 4tuning day.........plec sambata din Constantza impreuna cu alte masini....
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
nush cat costa un tricou cu 4tuning,ca vroiam sa imi si iau si eu,si daca se duce cineva il plateam,ce spui ?!?
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
poti sa faci comanda de tricou si ti`l trimite prin posta mi se pare .. un tricou mai mult de 300 de mii nu e
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:13. |
- Copyright 2026 4Tuning