Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   O bila/ diverse in week-end ? (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/32462-bila-diverse-week-end.html)

kraven_4_all 15-02-07 10:32

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
sa vdm ce se intampla...k poate`mi fac si yo aparitia la masa:)

bogdan_wrc 15-02-07 11:01

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
alexa, bun asa. facem rezervare, si ne jucam. datoriile se achita si vineri si sambata. luni nu, ca platetsi toata saoptamana. don, treci o fuga sa te facem de o bere, ca nu stam mult.

alexa-mrc 15-02-07 11:04

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
=)))oky.....oky=))))

DONU' 15-02-07 11:04

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Ok. O sa trec..., pana la urma poate ma intalnesc cu astia ai mei chiar acolo ;)

kraven_4_all 15-02-07 11:19

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
bogdane....la ce ora???....k sa shtiu ce 30 sa iau:))))

bogdan_wrc 15-02-07 11:20

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
da...da..

alexa, ce ai draga de razi asa..? sa speram ca mai rad si eu dupa ce joc biliard cu tine.

kraven, nu stiu. tot asa ceva. 7-8. habar nu am. sa zica alexa...ea decide. eu ma prezint.

alexa-mrc 15-02-07 11:21

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
asta ramane de vazut:P

kraven_4_all 15-02-07 11:27

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
stai putin...ce ramane de vazut....dak decizi u sau dak se prezinta bogdan??...hotaratzi`va pana maine orikum:)

bogdan_wrc 15-02-07 11:29

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
nu,. nu!
ramane de vazut daca mai rad sau nu dupa ce joc cu ea.

ma prezint, ca imi da voie sa vin :)) nu poarta mult la papuc si pot scapa uneori... =))

dragos2900 15-02-07 12:24

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by kraven_4_all (Post 750777)
dragosheeeee.....next...hai...avanseaza in linia defensiva aciulea...sau ti`e frik sa joci ??....dak joci cu bogdan tre` sa joci cu cu dragosh...:)...


winner take`s it all!!

Vin si eu daca e sa ma anuntati si pe mine.....Bogdane imi dai si mie un telefon ceva....

alexa-mrc 15-02-07 12:51

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 750896)
nu,. nu!
ramane de vazut daca mai rad sau nu dupa ce joc cu ea.

ma prezint, ca imi da voie sa vin :)) nu poarta mult la papuc si pot scapa uneori... =))

vezi mei ca pana la urma sunt fata finuta.....normal ca mai poti scapa....cand iesi la un biliard....si cu mine,normal=)))[joke]
in legatura cu ora.....ce ziceti de 7,7 si cv?:>

dragos2900 15-02-07 13:12

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Pt. mine e bine...dar vineri sau sambata? :rolleyes2

shantzu 15-02-07 13:41

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
vineri , poate sambata merem la buc ;)
cred ca de data asta vin si eu :mrhappy:

bogdan_wrc 15-02-07 13:49

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
da, alexa, stiu ca esti fata finutza...doar te stiu bine (sac sac..altora) si stii ca te iau cu mine daca ma duc la biliard. ca mergem cu "comunitatea" loool. dar cand ma duc cu altii, ma duc singur? pot? :-D

hai pe la 7 si ceva tot acolo. vineri. dragos, mai sigur e sa te sune altii ca eu nu prea stau vineri pe forum, si mi-e teama sa nu uit, dar tinem legatura daca e. mai da tu beep ineri dupa masa si ne punem de acord.

Miruna 15-02-07 15:29

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
avand in vedere k la precedenta "intrunire" nu am fost prezenta...mi-ar face placere sa va cunosc acum...la cea de-a doua:P...as vrea sa pariez pe alexa..dar nu stiu sigur;))


All times are GMT +2. The time now is 05:36.

- Copyright 2026 4Tuning