![]() |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
sa vdm ce se intampla...k poate`mi fac si yo aparitia la masa:)
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
alexa, bun asa. facem rezervare, si ne jucam. datoriile se achita si vineri si sambata. luni nu, ca platetsi toata saoptamana. don, treci o fuga sa te facem de o bere, ca nu stam mult.
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
=)))oky.....oky=))))
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Ok. O sa trec..., pana la urma poate ma intalnesc cu astia ai mei chiar acolo ;)
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
bogdane....la ce ora???....k sa shtiu ce 30 sa iau:))))
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
da...da..
alexa, ce ai draga de razi asa..? sa speram ca mai rad si eu dupa ce joc biliard cu tine. kraven, nu stiu. tot asa ceva. 7-8. habar nu am. sa zica alexa...ea decide. eu ma prezint. |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
asta ramane de vazut:P
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
stai putin...ce ramane de vazut....dak decizi u sau dak se prezinta bogdan??...hotaratzi`va pana maine orikum:)
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
nu,. nu!
ramane de vazut daca mai rad sau nu dupa ce joc cu ea. ma prezint, ca imi da voie sa vin :)) nu poarta mult la papuc si pot scapa uneori... =)) |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
in legatura cu ora.....ce ziceti de 7,7 si cv?:> |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Pt. mine e bine...dar vineri sau sambata? :rolleyes2
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
vineri , poate sambata merem la buc ;)
cred ca de data asta vin si eu :mrhappy: |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
da, alexa, stiu ca esti fata finutza...doar te stiu bine (sac sac..altora) si stii ca te iau cu mine daca ma duc la biliard. ca mergem cu "comunitatea" loool. dar cand ma duc cu altii, ma duc singur? pot? :-D
hai pe la 7 si ceva tot acolo. vineri. dragos, mai sigur e sa te sune altii ca eu nu prea stau vineri pe forum, si mi-e teama sa nu uit, dar tinem legatura daca e. mai da tu beep ineri dupa masa si ne punem de acord. |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
avand in vedere k la precedenta "intrunire" nu am fost prezenta...mi-ar face placere sa va cunosc acum...la cea de-a doua:P...as vrea sa pariez pe alexa..dar nu stiu sigur;))
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:36. |
- Copyright 2026 4Tuning