Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Un Matiz Oradean (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/31813-matiz-oradean.html)

tavisor 28-06-07 18:19

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by Jogo_Kadett (Post 970653)
marfa rau matizu. mi-am schimbat total impresia despre masina asta :D
ai facut treaba buna cu ea (gentile nu ating?), succes in continuare

mersi mult , jentile nu ating deloc :))

Jogo_Kadett 28-06-07 22:28

Re: Un Matiz Oradean
 
cat ai dat pe toba si pe bari?

Teroarea 28-06-07 23:35

Re: Un Matiz Oradean
 
mai vinzi jantele daca da un pm te rog ca vreau sa te intreb ceva bafta

tavisor 29-06-07 18:34

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by Teroarea (Post 972256)
mai vinzi jantele daca da un pm te rog ca vreau sa te intreb ceva bafta

jantele sunt de vanzare , modelul meu merge pe multe masini sper sa iti potriveasca si tie :)

tavisor 29-06-07 18:35

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by Jogo_Kadett (Post 972132)
cat ai dat pe toba si pe bari?

pai kitul a fost cam 350 de euro fara praguri iar tobele au fost 3 milioane

tavisor 29-06-07 18:46

Re: Un Matiz Oradean
 
4 Attachment(s)
niste poze mai noi cu masinutza ;)

Jogo_Kadett 29-06-07 19:22

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by tavisor (Post 973527)
pai kitul a fost cam 350 de euro fara praguri iar tobele au fost 3 milioane

lol, 3 mil amandoua?:yikes:

Cosmin255 29-06-07 19:54

Re: Un Matiz Oradean
 
superb matizul , imi place mult

Teroarea 30-06-07 02:00

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by tavisor (Post 973524)
jantele sunt de vanzare , modelul meu merge pe multe masini sper sa iti potriveasca si tie :)

pai da ce zici pe un citroen c3 rotile tabla stock au asa 5,5X14 4X108 ET28
oare astea intra se potrivesc la gauricii.. ?

TM32CIP 30-06-07 08:40

Re: Un Matiz Oradean
 
nope .... flanshe neaparat, atat pt prezon cat si sa nu iti atinga aparatorile de noroi ..... un vecin si-a pus pe 14 jante pe un C3 XTR si dimineazza il "aud" cum iasa din parcare :lol: la ce tare ii freaca alea ... + k dai servo peste cap dak il chinui mult ......... parerea mea

TM32CIP 01-07-07 00:51

Re: Un Matiz Oradean
 
3 Attachment(s)
uite-ti "fratele" de timisoara :-) muzica e doar pt EMMA deci nu ii apartine ....

bogdan100 01-07-07 01:08

Re: Un Matiz Oradean
 
hmmm frumos...dar totusi de ce ai ales matizul pt tuning?nu te dai cu capu´ de volan cand te depaseste un logan ? :D chiar sunt curios sa vad de ce ai ales masina asta pt tuning..

TM32CIP 01-07-07 01:12

Re: Un Matiz Oradean
 
la buburuze e avantajul la raportu putere/greutate ...... dar ai fi mai castigat aici cu tico, vb din experientza ....... nu exista matiz sa-mi stea in fatza :-) si sunt masini usor de modificat ..... parerea mea

quick_5hifter 01-07-07 10:51

Re: Un Matiz Oradean
 
@Tavisor: incearca te rog sa cantaresti o janta sa-mi spui si mie ce masa are, daca se poate...cu sau fara cauciuc, cum poti.
Nu de alta, dar daca ar fi cu mult mai usoare ca ale mele, ti le-as lua eu, ca oricum sunt si muuult mai frumoase...

Cat despre matizul celalalt, nu-mi place forma barii spate, iar plasa aia de pe stopuri e jenanta...nu se compara cu asta mic si galben :D

Jogo_Kadett 01-07-07 11:03

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by TM32CIP (Post 975269)
uite-ti "fratele" de timisoara :-) muzica e doar pt EMMA deci nu ii apartine ....

frate nu-ti zboara luneta cu bufferul ala?:)))


All times are GMT +2. The time now is 09:35.

- Copyright 2026 4Tuning