![]() |
Re: E36 - DNG
Ceva special. Au iesit foarte bine!
|
Re: E36 - DNG
Te-am vazut ieri prin bv. Foarte frumoasa masinuta, iar jantele nota 10+:rolleyes2
|
Re: E36 - DNG
11 Attachment(s)
Quote:
Quote:
Quote:
ON: Am terminat capacele si am schimbat anvelopele cu unele aproape noi :-) Attachment 2785141 Attachment 2785142 Attachment 2785143 Attachment 2785144 Attachment 2785145 Attachment 2785146 Attachment 2785147 + poze de plictiseala: Attachment 2785148 Attachment 2785150 Attachment 2785151 Attachment 2785149 |
Re: E36 - DNG
In poze nu zici ca sunt chiar asa super dar in realitate arata demential cu.masina ! Pune i capace branduite cu sigla de la mertz ! Unpic de aroganta asa..... \m/
|
Re: E36 - DNG
capacele au iesit "fuckin' perfect".
sper odata si odata sa o vad si in realitate. |
Re: E36 - DNG
Quote:
Quote:
|
Re: E36 - DNG
la meeting nu prea am cum sa ajung ca detin E39(totusi posibil viitor posesor de e36),dar cum prima ocazie cand ajung in BV promit sa te anunt si poate ne gasim. :D
|
Re: E36 - DNG
4 Attachment(s)
Quote:
:arrow: Capota a intrat la revopsit ca avea doua defecte de vara trecuta, am schimbat cauciucurile pe spate cu unele aproape noi si am inceput lucrul la reglajul unghiurilor de cadere fata/spate ("cu paznicul din dotare") :twisted: |
Re: E36 - DNG
9 Attachment(s)
Am revopsit capota, am schimbat si revopsit plasticul de sub parbriz (multumesc Blade18 ), planetara stanga si am terminat de reglat unghiurile de cadere si suspensia. Urmeaza saptamana viitoare sa schimb articulatia fata sa pot regla si directia apoi un polisat integral :-)
|
Re: E36 - DNG
ce misto ca ti-a fost de folos !!! vezi sa vb cu pretenu tau TOF sa ii dau placa aia de sub luneta si mai am niste ornamente ce am vb....
|
Re: E36 - DNG
Quote:
|
Re: E36 - DNG
Quote:
|
Re: E36 - DNG
3 Attachment(s)
Azi am reglat si directia :twisted:
Fata: Attachment 2791795 Spate (inca nu era reglata convergenta): Attachment 2791796 Attachment 2791797 Dupa ce a zis ala de la directie ca nu-s normal, vine altul sa-mi dea indicatii privind rotile din spate "Ce dracu-i cu bucata aia ce sta in afara de sub cauciuc? Eu as taia-o dracu cu flexu` si nu ti-ar mai deranja aripa" :rolleyes2 :)))))))))))))))))))) |
Re: E36 - DNG
Quote:
|
Re: E36 - DNG
ceva deosebit:shock: pur si simplu perfect. bravo
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:18. |
- Copyright 2026 4Tuning