Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov.html)
-   -   Intalnire....? (https://forum.4tuning.ro/50-brasov/2809-intalnire.html)

Flow 07-11-05 19:27

ca sa poata ajunge toata lumea modificam schimbarea
facem una mai matinala la ora 10

Catalyn 07-11-05 20:36

intilnire
 
perfect..unul i-a bilete la matineu ca e mocca, unul se ocupa de floricele, unul se ocupa de seminte,altul de sucuri...intilnirea perfecta...si nici nu ne ingheata dosul :lol: :lol:

Catalyn 07-11-05 21:38

intilnire
 
e bine sa ne mai vedem eu sunt de acord cu ora stabilita de comun acord ..care o fii ea...si printre altele am mai cooptat si noi personaje e vorba de Claudiu cel cu Fiatul albastru facut de Marius...nu stia nimic de noi si de adunarile noastre asa ca l-am invitat si pe el la intilnirile noastre...eu sper sa ne stringem toti stiu ca fiecare are cate ceva de facut dar daca vrea poate.....sunt cateva subiecte de discutat asa ca astept ora sa fie votata de cati mai multi ..Florin a propus 10 si nu a primit nici un aprob...eu unul votez pentru !

Yackone 07-11-05 22:08

am si eu o mica propunere in legatura cu ora.daca se poate (fiindca unii se trezesc mai greu) sa schimbam ora de intalnire mai spre dupa masa. pe la 3-4. stam pana pe la 6-7 toata lumea e bucuroasa si mai are timp sa se pregateasca pentru sambata seara (chefuri, cluburi, femei...somn, etc.). astept raspunsuri si pareri.

Catalyn 07-11-05 22:21

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Yackone\"
am si eu o mica propunere in legatura cu ora.daca se poate (fiindca unii se trezesc mai greu) sa schimbam ora de intalnire mai spre dupa masa. pe la 3-4. stam pana pe la 6-7 toata lumea e bucuroasa si mai are timp sa se pregateasca pentru sambata seara (chefuri, cluburi, femei...somn, etc.). astept raspunsuri si pareri.

din cate stiu Visi are o cununie deci cade varianta cu dupa amiaza...sa spuna si ceilalti o variantade intilnire....eu pot venii cand se stabileste ...am bilet de voie :lol:

tuner 07-11-05 22:22

pt mine cred ca la orice ora e bine numai sa va hotarati
bafta in trafic

NEbunu 07-11-05 23:14

si pentru mine e bine orice ora....macar sa se hotarasca pana joi..sa stim ....

Horatiu 08-11-05 08:21

eu pot veni ori la 10 dim. ori dak nu dupa 15 oricand

Flow 08-11-05 10:12

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Yackone\"
am si eu o mica propunere in legatura cu ora.daca se poate (fiindca unii se trezesc mai greu) sa schimbam ora de intalnire mai spre dupa masa. pe la 3-4. stam pana pe la 6-7 toata lumea e bucuroasa si mai are timp sa se pregateasca pentru sambata seara (chefuri, cluburi, femei...somn, etc.). astept raspunsuri si pareri.

yackone am tot schimbat ora ca sa poata ajunge toata lumea sti bine, daca pt tine e doar problema cu trezitu promit solemn ca vin eu shi te trezesc :D :D :D numa i sa mi zici shi vin .

corrado-vr6 08-11-05 16:58

Ma fratilor eu ma trezesc cel mai greu dintre toti pe care ii cunosc, totusi ora 10 e ideala :lol: pentru csa nu pot ajunge la alta. Faceti si voi un sacrificiu ca se discuta lucruri importante... club si alte alea...

Yackone 08-11-05 17:01

atunci daca marea majoritate a votat pentru ora 10 atunci asa sa ramana.ne vedem la 10 in livada???

Catalyn 09-11-05 17:04

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Flow\"
Quote:

Originally Posted by \"Yackone\"
am si eu o mica propunere in legatura cu ora.daca se poate (fiindca unii se trezesc mai greu) sa schimbam ora de intalnire mai spre dupa masa. pe la 3-4. stam pana pe la 6-7 toata lumea e bucuroasa si mai are timp sa se pregateasca pentru sambata seara (chefuri, cluburi, femei...somn, etc.). astept raspunsuri si pareri.

yackone am tot schimbat ora ca sa poata ajunge toata lumea sti bine, daca pt tine e doar problema cu trezitu promit solemn ca vin eu shi te trezesc :D :D :D numa i sa mi zici shi vin .

pai asa nu se poate....vii si la mine dai trezirea, masaj , cafeluta...pai ofera si tu servicii complete :lol: :lol:

corrado-vr6 09-11-05 17:59

Ne vedem la 10

AdyBoy 10-11-05 08:11

Salutare la toti
Ne vedem Sambata la 10

Flow 10-11-05 08:11

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"catalyn\"
Quote:

Originally Posted by \"Flow\"
Quote:

Originally Posted by \"Yackone\"
am si eu o mica propunere in legatura cu ora.daca se poate (fiindca unii se trezesc mai greu) sa schimbam ora de intalnire mai spre dupa masa. pe la 3-4. stam pana pe la 6-7 toata lumea e bucuroasa si mai are timp sa se pregateasca pentru sambata seara (chefuri, cluburi, femei...somn, etc.). astept raspunsuri si pareri.

yackone am tot schimbat ora ca sa poata ajunge toata lumea sti bine, daca pt tine e doar problema cu trezitu promit solemn ca vin eu shi te trezesc :D :D :D numa i sa mi zici shi vin .

pai asa nu se poate....vii si la mine dai trezirea, masaj , cafeluta...pai ofera si tu servicii complete :lol: :lol:

fac turu de onoare pe la toti (pe jos )dupa care ajung shi eu la locatia cu pricina (tot pe jos) :lol:
ps : sa mi trimitetzi o harta cu punctuletzu unde locuieste fiecare ca sa va gasesc usor :wink: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 09:04.

- Copyright 2024 4Tuning