Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Polo GTI vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/26146-polo-gti-vs.html)

Zyx 23-12-06 04:02

Re: Polo GTI vs...
 
Quote:

Originally Posted by mpa (Post 672024)
Scuze ca ma bag in seama dar ZGB sincer am vazut cu statea masina ta langa Golf 2 VR6 si dupa ce mam dat cu ZYX sunt de parere ca e o diferenta intre voi. Nu foarte mare dar exista acolo. Multa bafta la recuperat si modificari:)
Oricum la consum ne iei pe toti:P

Baga-ma si pe mine in tema... ca nu prea te inteleg, desi e vorba si de mine...
Si, pe cand esti gata?!

@Achime!!! Care e treaba?! Am auzit ca vrei sa ne inveti arta japoneza... :D Hai, sa ne anunti cand esti gata/daca esti gata.

Achim 23-12-06 05:57

Re: Polo GTI vs...
 
e gata... am iesit de vreo doua ori cu ea pe strada. nu pot sa imi dau seama dak e in firea ei sau nu dar pot incerca ;)

SpeedeR 23-12-06 14:02

Re: Polo GTI vs...
 
wow :) zyxule...u vroiai sa arzi benzina aiurea p mine ? :)) era o varianta sa ne dam knd aveai doar evacuarea, poa asa mai aveam o sansa... dar dupa softul asta si dupa cate am auzit chiar consumai benzina degeaba :D
oricum... bravo si la cat mai multi cai :D

Zyx 23-12-06 20:16

Re: Polo GTI vs...
 
Quote:

Originally Posted by SpeedeR (Post 672360)
wow :) zyxule...u vroiai sa arzi benzina aiurea p mine ? :)) era o varianta sa ne dam knd aveai doar evacuarea, poa asa mai aveam o sansa... dar dupa softul asta si dupa cate am auzit chiar consumai benzina degeaba :D

Pai am impresia ca atunci cand am deschis acest topic (cand aveam doar evacuarea) exact asta am spus... ca sunt in cautarea unui Golf V GTI stock. Doar nu vroiai referat/invitatie ca sa ma bagi si pe mine in seama... nu?!

zGb 24-12-06 03:07

Re: Polo GTI vs...
 
Quote:

Originally Posted by mpa (Post 672024)
Scuze ca ma bag in seama dar ZGB sincer am vazut cu statea masina ta langa Golf 2 VR6 si dupa ce mam dat cu ZYX sunt de parere ca e o diferenta intre voi. Nu foarte mare dar exista acolo. Multa bafta la recuperat si modificari:)
Oricum la consum ne iei pe toti:P

cu greu am batut golfu2 vr6...ma rog ideea e ca mi-am facut avansul la masina (era devansata destul de bine) si dupa sarbatori ma voi apuca sa lucrez la soft din nou...nu cred ca-l ajung pe zyxu cu setupul meu actual dar oricum nu asta e targetul meu...daca e sa mai tin masina si tot anul viitor (desi nu prea cred) va capata cel putin 50cp in plus si atunci va fi drama

Zyx 24-12-06 04:02

Re: Polo GTI vs...
 
Quote:

Originally Posted by zGb (Post 672969)
... va capata cel putin 50cp in plus si atunci va fi drama

Go, Zgaiba, go!!!

Achim 24-12-06 05:29

Re: Polo GTI vs...
 
oh nu... suntem sortiti pieirii :(

shadowro 24-12-06 08:45

Re: Polo GTI vs...
 
nu va mai plangeti ca eu sunt la grupa cu el nu voi :((((

Achim 24-12-06 15:47

Re: Polo GTI vs...
 
te compatimim :p

SpeedeR 29-01-07 10:18

Re: Polo GTI vs...
 
vai de cei in grupa cu el :D :D :D
si nu sar descurca deloc rau nici daca ar fi cu o grupa mai sus :D
felicitari :p

kaliE36 04-02-07 16:13

Re: Polo GTI vs...
 
te intereseaza cu un bmw 320 cu compresor?

Zyx 04-02-07 16:18

Re: Polo GTI vs...
 
Suna bine, chiar interesant! Puterea pe undeva in jurul valorii de... ?!

kaliE36 04-02-07 20:27

Re: Polo GTI vs...
 
200CP .. da e pisik si atirna 1.250kg

The Professor 04-02-07 21:25

Re: Polo GTI vs...
 
KaliE36 e 1=1 scoru, dar vezi ca te caut curand ca prea m-ai motivat saptamana trecuta:D, sper sa vin si eu cu ceva surprize acu!!:D

Zyx 04-02-07 23:27

Re: Polo GTI vs...
 
Quote:

Originally Posted by kaliE36 (Post 731104)
200CP .. da e pisik si atirna 1.250kg

Foarte bun raport. Sa inteleg ca Astra vs. 320k e 1=?


All times are GMT +2. The time now is 04:14.

- Copyright 2026 4Tuning