![]() |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
Si, pe cand esti gata?! @Achime!!! Care e treaba?! Am auzit ca vrei sa ne inveti arta japoneza... :D Hai, sa ne anunti cand esti gata/daca esti gata. |
Re: Polo GTI vs...
e gata... am iesit de vreo doua ori cu ea pe strada. nu pot sa imi dau seama dak e in firea ei sau nu dar pot incerca ;)
|
Re: Polo GTI vs...
wow :) zyxule...u vroiai sa arzi benzina aiurea p mine ? :)) era o varianta sa ne dam knd aveai doar evacuarea, poa asa mai aveam o sansa... dar dupa softul asta si dupa cate am auzit chiar consumai benzina degeaba :D
oricum... bravo si la cat mai multi cai :D |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
oh nu... suntem sortiti pieirii :(
|
Re: Polo GTI vs...
nu va mai plangeti ca eu sunt la grupa cu el nu voi :((((
|
Re: Polo GTI vs...
te compatimim :p
|
Re: Polo GTI vs...
vai de cei in grupa cu el :D :D :D
si nu sar descurca deloc rau nici daca ar fi cu o grupa mai sus :D felicitari :p |
Re: Polo GTI vs...
te intereseaza cu un bmw 320 cu compresor?
|
Re: Polo GTI vs...
Suna bine, chiar interesant! Puterea pe undeva in jurul valorii de... ?!
|
Re: Polo GTI vs...
200CP .. da e pisik si atirna 1.250kg
|
Re: Polo GTI vs...
KaliE36 e 1=1 scoru, dar vezi ca te caut curand ca prea m-ai motivat saptamana trecuta:D, sper sa vin si eu cu ceva surprize acu!!:D
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:14. |
- Copyright 2026 4Tuning