![]() |
Re: Oltcit Trs
4 Attachment(s)
bogdan nu a vazut cerculetzele. si cu fuge de rupe.. are dreptate sa zica asta . a lui e turbo.
scuzati jantele d pe fatza:D |
Re: Oltcit Trs
3 Attachment(s)
........................
|
Re: Oltcit Trs
cu abtipildurile alea ai dat cu mucii in fasole (tiganeala)
|
Re: Oltcit Trs
Cataline, adevarul e ca.... MAcar jumate din ce scrie acolo ai?? :( Ca altfel... Nu prea se preteaza... :( sorry ca iti zic tocmai eu ... :-S
|
Re: Oltcit Trs
eu am pus alea... nu ca as avea ceva din ele ..doar ca imi plac cum dau pe masina.. si nu kred ca romanu.. cand vede masina cu alea puse.. sta sa se uite daka chiar am ceva d firma aia pe masina.. oricum masina.. nu mai arata ca un oltcit obisnuit..
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
lasa ca se dau jos :lol: |
Re: Oltcit Trs
masina a iesit bine. arata bine. fara stikere ar arata si mai bine. acuma nu ma certati dar m-a bufnit rasu la o faza. stikeru cu MOMO in care se vedeau si jentile :) super tare. masina imi place daca pui si jenti si cauciucuri minim 185 e bine :) succes
|
Re: Oltcit Trs
pe fata are toyotires si pe spate pirelli :)) :))=)) =)) =))
si vezi ca aripa nu-i la linie cu usa are cd alpine si statie vdo :) jante bbs ..............:) |
Re: Oltcit Trs
pe spate chiar am pireli :D volan momo chiar il am. si.. stai ca usor usor le gasesc eu :D
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
4 Attachment(s)
aseara dupa curse.. mi s-a desfacut flansa spate.. pe la 1 noaptea prin pasaje strangam la flanse :D
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
in primul rand...da-i dracului abtibildurile alea jos ca-s najpa rau(pe a ta ma refer)!in al doilea rand..daca nu schimbi jentile macar da-le o vopsea neagra de preferat!in al treilea rand...nu uita frate ca ai Oltcit asa ca las-o mai usor cu liniutze cerculetze bastonase si alte tampenii!nu ma kc pe mine ca si eu tot de la oltcit am pornit, dar parca nu eram chiar asa de berbec incat sa fac eu spectacol si sa risc sa mor ca prostu'!scuza-mi sinceritatea dar asa e!asigura-te tu ca nu-ti mai piere vreo flansa subit si ca e ok toata masina si dupaia abia baga-te la curse si la alte porcarii!nu o lua in nume de rau...IA-O CA PE UN SFAT PRIETENESC!respect!
|
Re: Oltcit Trs
da sa sti ca fasso are dreptate ai grija cu ea si in legatura cu stikerele alea aratau mai bine daca erau putzin mai maricele si cred ca cu firmele ai cam exagerat parerea mea
|
Re: Oltcit Trs
Eu nu am zis asta ca sa va luati de el!!! Adevarat, are volan momo pe care aasteapta sa il monteze si inca vrea sa mai puna pe ea destule.. ;)
Dar ideea era ca mai bine terminai de echipat masinutza, si dupa aceea puneai si stickerele... :P Si sper sa nu te supi pe mine ca zic asta...?? ;) Vorbeste simtul estetic din mine ... Ce ti-e si cu femeile astea... ;)) |
| All times are GMT +2. The time now is 08:10. |
- Copyright 2026 4Tuning