Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Trs (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/25945-oltcit-trs.html)

B-14-BYE 10-12-06 10:12

Re: Oltcit Trs
 
4 Attachment(s)
bogdan nu a vazut cerculetzele. si cu fuge de rupe.. are dreptate sa zica asta . a lui e turbo.

scuzati jantele d pe fatza:D

B-14-BYE 10-12-06 11:27

Re: Oltcit Trs
 
3 Attachment(s)
........................

bogdanlascu 10-12-06 17:17

Re: Oltcit Trs
 
cu abtipildurile alea ai dat cu mucii in fasole (tiganeala)

Magos 10-12-06 18:11

Re: Oltcit Trs
 
Cataline, adevarul e ca.... MAcar jumate din ce scrie acolo ai?? :( Ca altfel... Nu prea se preteaza... :( sorry ca iti zic tocmai eu ... :-S

B-14-BYE 10-12-06 18:15

Re: Oltcit Trs
 
eu am pus alea... nu ca as avea ceva din ele ..doar ca imi plac cum dau pe masina.. si nu kred ca romanu.. cand vede masina cu alea puse.. sta sa se uite daka chiar am ceva d firma aia pe masina.. oricum masina.. nu mai arata ca un oltcit obisnuit..

bodyspeed 10-12-06 18:16

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 655553)
Cataline, adevarul e ca.... MAcar jumate din ce scrie acolo ai?? :( Ca altfel... Nu prea se preteaza... :( sorry ca iti zic tocmai eu ... :-S

trebuie sa ii zica cineva.........;)
lasa ca se dau jos :lol:

vali-tgm 10-12-06 18:34

Re: Oltcit Trs
 
masina a iesit bine. arata bine. fara stikere ar arata si mai bine. acuma nu ma certati dar m-a bufnit rasu la o faza. stikeru cu MOMO in care se vedeau si jentile :) super tare. masina imi place daca pui si jenti si cauciucuri minim 185 e bine :) succes

bogdanlascu 10-12-06 18:46

Re: Oltcit Trs
 
pe fata are toyotires si pe spate pirelli :)) :))=)) =)) =))
si vezi ca aripa nu-i la linie cu usa
are cd alpine si statie vdo :)
jante bbs ..............:)

B-14-BYE 10-12-06 19:23

Re: Oltcit Trs
 
pe spate chiar am pireli :D volan momo chiar il am. si.. stai ca usor usor le gasesc eu :D

dj16xxs 10-12-06 20:16

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by doarr4u17 (Post 655652)
pe spate chiar am pireli :D volan momo chiar il am. si.. stai ca usor usor le gasesc eu :D

cu greddy si cu enkei stai tu mai prost ca in rest le ai pe toate....da alea jos...ca sunt naspa...sau pune-ti cu ce ai pe masina!

B-14-BYE 11-12-06 09:15

Re: Oltcit Trs
 
4 Attachment(s)
aseara dupa curse.. mi s-a desfacut flansa spate.. pe la 1 noaptea prin pasaje strangam la flanse :D

Laure2fast 11-12-06 09:19

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by doarr4u17 (Post 656271)
aseara dupa curse.. mi s-a desfacut flansa spate.. pe la 1 noaptea prin pasaje strangam la flanse :D

ii sta mai bine fara spoilerul de spate...ai grije cu flansele sa nu vezi roata cum o ia inaintea ta.. :lol:

fasso 11-12-06 11:04

Re: Oltcit Trs
 
in primul rand...da-i dracului abtibildurile alea jos ca-s najpa rau(pe a ta ma refer)!in al doilea rand..daca nu schimbi jentile macar da-le o vopsea neagra de preferat!in al treilea rand...nu uita frate ca ai Oltcit asa ca las-o mai usor cu liniutze cerculetze bastonase si alte tampenii!nu ma kc pe mine ca si eu tot de la oltcit am pornit, dar parca nu eram chiar asa de berbec incat sa fac eu spectacol si sa risc sa mor ca prostu'!scuza-mi sinceritatea dar asa e!asigura-te tu ca nu-ti mai piere vreo flansa subit si ca e ok toata masina si dupaia abia baga-te la curse si la alte porcarii!nu o lua in nume de rau...IA-O CA PE UN SFAT PRIETENESC!respect!

e_Max 11-12-06 20:11

Re: Oltcit Trs
 
da sa sti ca fasso are dreptate ai grija cu ea si in legatura cu stikerele alea aratau mai bine daca erau putzin mai maricele si cred ca cu firmele ai cam exagerat parerea mea

Magos 11-12-06 22:55

Re: Oltcit Trs
 
Eu nu am zis asta ca sa va luati de el!!! Adevarat, are volan momo pe care aasteapta sa il monteze si inca vrea sa mai puna pe ea destule.. ;)
Dar ideea era ca mai bine terminai de echipat masinutza, si dupa aceea puneai si stickerele... :P Si sper sa nu te supi pe mine ca zic asta...?? ;) Vorbeste simtul estetic din mine ... Ce ti-e si cu femeile astea... ;))


All times are GMT +2. The time now is 08:10.

- Copyright 2026 4Tuning