Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/257504-provocari.html)

honda_mda 29-06-11 17:35

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by chupa 11 (Post 4431067)
colegii.....da nimeni nu mai face o provocare ceva....................

Te provoc eu . Cine face burn mai lung pe vremea asta ! :))))

costash 29-06-11 23:38

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by fritz-sv (Post 4430664)
pe 1.8t bielele nu tin mai mult de 280 cai!!!!

Da ,la noi da dar nu si aici!!!Se merge cu stage 3, gt2871, injectie apa cu metanol cu interne stock dar se foloseste electronic boost controler pt torq boost spikes si se ajunge la 300cai la roata fara probleme.

fritz-sv 06-07-11 00:32

Re: PROVOCARI
 
de la provocari sa ajuns la consiliere aici
tre sa deschidem un birou ceva:-P

chupa 11 21-07-11 16:27

Re: PROVOCARI
 
In urma unei provocari mai avem un rezultat: A4(GMI) vs Mitsubishi FTO v6 2-0 de pe loc si 1-0 din mers
Astept provocari pentru Floreni.......

KAmikazee2005 21-07-11 17:02

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by chupa 11 (Post 4479033)
In urma unei provocari mai avem un rezultat: A4(GMI) vs Mitsubishi FTO v6 2-0 de pe loc si 1-0 din mers
Astept provocari pentru Floreni.......

care a fost distanta dintre voi 2?

chupa 11 22-07-11 09:16

Re: PROVOCARI
 
Foarte mare....exista si o filmare,dar nu se poate publica aici.Oricum au fost 7-8 masini intre noi

chupa 11 23-01-12 19:20

Re: PROVOCARI
 
Am reusit sa-mi termin masina,sa mai actualizam topicul asta............provoc orice masina,dar in mod special ceva de 350 cai.....sa vedem daca sunt toti sau proprietarul nu stie sa numere?! sper sa fie fara suparare

miler21 23-01-12 21:12

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by chupa 11 (Post 4843264)
Am reusit sa-mi termin masina,sa mai actualizam topicul asta............provoc orice masina,dar in mod special ceva de 350 cai.....sa vedem daca sunt toti sau proprietarul nu stie sa numere?! sper sa fie fara suparare

Cati caiuti ai acum Chupa :???::???::???:

chupa 11 24-01-12 18:08

Re: PROVOCARI
 
nu am o fisa dyno,si nici nu pot aproxima....poate cineva care si-a masurat masina face o incercare...sa vad si eu pe unde stau.

chupa 11 24-01-12 18:13

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by miler21 (Post 4843523)
Cati caiuti ai acum Chupa :???::???::???:

e o noua turbina+galerie,alt soft ,injectoare si alta evacuare,alta admisie.........,

sorin_JZA 24-01-12 18:18

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by chupa 11 (Post 4845025)
e o noua turbina+galerie,alt soft ,injectoare si alta evacuare,alta admisie.........,

dovada domnu'!!!....tre sa gasim pe cineva care sa aiba curaj (in sfarsit) sa se dea cu dumneavoastra

costash 24-01-12 20:19

Re: PROVOCARI
 
Sal.Ai intrat in motor?De unde ti ai luat admisie si evacuare pana la urma.Sper sa gasesti pe cineva in Suceava cred ca e un Subaru sti care e in jur de 350.Bafta

miler21 24-01-12 22:27

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by chupa 11 (Post 4845025)
e o noua turbina+galerie,alt soft ,injectoare si alta evacuare,alta admisie.........,

Vorbeste cu Bogdan Padurariu(GUE), poate ii e dor de o liniuta....:D

KAmikazee2005 24-01-12 23:39

Re: PROVOCARI
 
cine stie intelege :)) sorin si cu gimi bat in alta parte ei... o veche rivalitate :)) am dreptate ?? =))

chupa 11 25-01-12 19:02

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by costash (Post 4845295)
Sal.Ai intrat in motor?De unde ti ai luat admisie si evacuare pana la urma.Sper sa gasesti pe cineva in Suceava cred ca e un Subaru sti care e in jur de 350.Bafta

sal domnu,galerii am gasit second,dar de calitate iconel.am incercat niste serpi din inox,frumosi,scumpi,dar mare teapa.


All times are GMT +2. The time now is 07:25.

- Copyright 2026 4Tuning