Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 318IS Slow Build (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/247127-e36-318is-slow-build.html)

Wilgax 19-02-12 19:35

Re: E36 318IS Slow Build
 
Dauna totala:sad:.Pacat de masina.Bine ca ai iesit teafar din treaba asta.Ai timp sa faci altul mai frumos.

DaNn.ZyX 19-02-12 19:59

Re: E36 318IS Slow Build
 
Multumesc tuturor pt sfaturi,sustinere s.a.m.d.p momentan sunt confuz rau pe viitor nu stiu ce o sa se intample,totusi sper ca va fi bine si ca in viata asta de k*k*t exista un Dumnezeu pt fiecare si cineva va face dreptate,ma bucur ca sunt aici teafar fara vreo zgarietura !

liviu tex 19-02-12 21:46

Re: E36 318IS Slow Build
 
decat RIP..multumeste'i lu' Dumnezeu ca esti sanatos!

nu vreau sa te descurajez da' o sa ai de tras cu berbecu ala prin tribunale! avem legi de 2 lei:pelvic_th...poola mea!

DaNn.ZyX 19-02-12 21:51

Re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 4889217)
decat RIP..multumeste'i lu' Dumnezeu ca esti sanatos!

nu vreau sa te descurajez da' o sa ai de tras cu berbecu ala prin tribunale! avem legi de 2 lei:pelvic_th...poola mea!

Mergem inainte Liviule,stiu ca traim intr-o tara de k k t dar asta e ce sa-i faci , bine ca a iesit asa si nu a fost mai rau,probabil o sa ma pun pe cautat prin germania si sa-mi aduc alta pt recarosat,e singura varianta,iar in ce il priveste pe ala ....'om trai si 'om vedea :|

raul_rebelul2005 19-02-12 22:01

Re: E36 318IS Slow Build
 
imi pare rau pt.masina,bine ca esti tu sanatos si nu ai patit nimic,chiar iti urmaream evolutia,sper sa ai puterea sa o iei de la inceput.....capu sus viata merge inainte....bafta

radu_bmwe36 20-02-12 16:43

Re: E36 318IS Slow Build
 
dane capu sus frate stiu prin ce treci...am trecut si eu prin asa ceva si stiu cum esti... fieru e fier..bine ca nu ai nimic !!!!!! Bafta si sa te vedem cat mai repede cu alta !

DaNn.ZyX 20-02-12 16:56

Re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by radu_bmwe36 (Post 4890316)
dane capu sus frate stiu prin ce treci...am trecut si eu prin asa ceva si stiu cum esti... fieru e fier..bine ca nu ai nimic !!!!!! Bafta si sa te vedem cat mai repede cu alta !

Mersi fratele meu , tot raul spre bine mergem inainte cu capul sus,sper sa revin cu alta , o sa merg la biserica cu eaa,promit !

dony ddc 21-02-12 09:13

Re: E36 318IS Slow Build
 
E bine ca ai scapat tu si pasagerul.
Accidentul asta a aratat cat de buna a fost masina...;)

lucian_bmw 24-02-12 17:30

Re: E36 318IS Slow Build
 
Sa va dau o sugestie ! Eu pt 80 de lei/an in plus la asigurare , la orice dauna pe mine ma plateste rca meu si ei isi recupereaza banii de la cel vinovat ! Asta pe viitor sa fiti mai siguri de despagubire ! salutare

DaNn.ZyX 24-02-12 17:42

Re: E36 318IS Slow Build
 
Mersi pt sfat,o sa tin cont pe viitor,faza e ca eu acum nu aveam asigurarea RCA valabila,fapt pt care mi-au fost retinute placutele de inmatriculare si talon si am primit o amenda in valoare de 1000 Ron !

julaikos 24-02-12 20:41

Re: E36 318IS Slow Build
 
Lucian,la ce firma e treaba asta?caci este un fel de casco in caz de accident cu vinovat prins;bine,sunt sigur ca e valabila doar in anumite conditii nu se baga ei la orice,dar oricum ai un ajutor in caz de ceva.

Am vazut printre "picaturile" de zapada masina,si inca e masina,tre s-o vad curatata sa vedem poate nu e asa irecuperabila,daca motorul a scapat teafar si lonjeronul nu e zdrente poate poate nu e RIP

DaNn.ZyX 24-02-12 20:48

Re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by julaikos (Post 4897277)
Lucian,la ce firma e treaba asta?caci este un fel de casco in caz de accident cu vinovat prins;bine,sunt sigur ca e valabila doar in anumite conditii nu se baga ei la orice,dar oricum ai un ajutor in caz de ceva.

Am vazut printre "picaturile" de zapada masina,si inca e masina,tre s-o vad curatata sa vedem poate nu e asa irecuperabila,daca motorul a scapat teafar si lonjeronul nu e zdrente poate poate nu e RIP

Am deszapezit-o,acum sa vad ce se intampla la proces o sa intreb avocatul daca ma pot apuca sa o desfac si o sa dau tot jos sa vad ce si cum...poate,poate e recuperabila si mai putem face ceva,sincer nu as vrea sa o vad dezmembrata,dusa la Remat :(:(:( !

VladM 12-03-12 20:48

Re: E36 318IS Slow Build
 
Nu scrii nimic pe aici ? Nu spui la nimeni ca esti din nou in fortza ?:>:))

alex.calibra 12-03-12 20:58

Re: E36 318IS Slow Build
 
il dai de gol pe om:))....trebuia sa fie surpriza:))

DaNn.ZyX 12-03-12 21:03

Re: E36 318IS Slow Build
 
Momentan nu dau nimic din casa ... mai asteptam ... pot sa zic doar ca o sa revin tot cu E36 care deja l-am achizitionat :)


All times are GMT +2. The time now is 07:57.

- Copyright 2026 4Tuning