Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   o reuniune e36 pe 2011 cand ? (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/232630-reuniune-e36-2011-a.html)

JustinCase 01-06-11 15:45

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
ikea are in fata o parcare mica, una mare si inca una in lateral... la care din ele deci?
http://maps.google.com/maps?oe=utf-8...ed=0CEMQnwIwAQ


se ofera cineva persoana de contact?


ora am inteles, 10.30, adica dupa ce pleaca liviu tex :-P

Lymbutza 01-06-11 16:32

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
las ca vin eu de la 10 sa nu plece TEX-u nicaeri . iti dau PM cu nr meu , oricum ne recunoastem usor :P !

JustinCase 01-06-11 17:21

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
ok atunci, ne vedem cu totii duminica ;)

sharkylete 01-06-11 19:40

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Sa ne vedem cu "tontii" :D Atata sper sa nu fim 5.. :)))

liviu tex 01-06-11 19:54

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by sharkylete (Post 4367640)
Sa ne vedem cu "tontii" :D Atata sper sa nu fim 5.. :)))

mai vin eu cu unu'!! suntem6!:shock:

JimGod 01-06-11 20:31

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
daca nu ma duc duminica in vitan sa imi mai cumpar niste scule vin si eu.daca era mai aproape udneva prin centru ajungeam sigur :P

liviu tex 01-06-11 20:38

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by JimGod (Post 4367748)
daca nu ma duc duminica in vitan sa imi mai cumpar niste scule vin si eu.daca era mai aproape udneva prin centru ajungeam sigur :P

LA PIATA FERENTARI E BINE BOSS?:lol::lol:

INTRUNIREA SE DEPLASEAZA CATRE TINE!!;);)

JimGod 01-06-11 21:24

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 4367761)
LA PIATA FERENTARI E BINE BOSS?:lol::lol:

INTRUNIREA SE DEPLASEAZA CATRE TINE!!;);)

nu ma da e prea departe. si nu am timp sa ajung ca la 11-12 plec din targ...

sharkylete 01-06-11 21:32

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by JimGod (Post 4367895)
nu ma da e prea departe. si nu am timp sa ajung ca la 11-12 plec din targ...

Mai da'l ma dreacu de targ,e si duminica ailalta;)
Pe bune... Asta e motiv?!

liviu tex 01-06-11 21:44

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by JimGod (Post 4367895)
nu ma da e prea departe. si nu am timp sa ajung ca la 11-12 plec din targ...

eu am crezut ca glumesti!!:lol:

are dreptate sharky! mai ie targe!!:lol: vino dreacu sa fim mai multi!:D:D

JimGod 01-06-11 22:16

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
lasa ca va strangeti toti si dati o tura de oras si ne vedem pe undeva :)

Claudia 02-06-11 14:05

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 4367667)
mai vin eu cu unu'!! suntem6!:shock:

Cred ca vom fi 7... daca reusesc sa ma trezesc la ora aia :))

Bine ca nu va intalniti la 8am :D






Ar trebui facut sticky..sau mutat undeva mai la vedere. Daca nu-mi spunea Tex de intalnire, habar nu aveam... si sunt probabil multi doritori care nu stiu despre intalnire.

liviu tex 02-06-11 14:14

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by Claudia (Post 4369444)
Cred ca vom fi 7... daca reusesc sa ma trezesc la ora aia :))

Bine ca nu va intalniti la 8am :D






Ar trebui facut sticky..sau mutat undeva mai la vedere. Daca nu-mi spunea Tex de intalnire, habar nu aveam... si sunt probabil multi doritori care nu stiu despre intalnire.

lasa ca te sun de pe la 7!!:lol: ca sa fiu sigur!;)

ia-ti rolul de Moderator 4t in serios si aduna pisicile!!:-):-)

giuliomak 02-06-11 15:51

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
+ 2 buc

liviu tex 03-06-11 22:49

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
mai e ''lavabila'' inciocnirea sau ma meetinghesc de unu' singur?


All times are GMT +2. The time now is 10:40.

- Copyright 2026 4Tuning