![]() |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
ikea are in fata o parcare mica, una mare si inca una in lateral... la care din ele deci?
http://maps.google.com/maps?oe=utf-8...ed=0CEMQnwIwAQ se ofera cineva persoana de contact? ora am inteles, 10.30, adica dupa ce pleaca liviu tex :-P |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
las ca vin eu de la 10 sa nu plece TEX-u nicaeri . iti dau PM cu nr meu , oricum ne recunoastem usor :P !
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
ok atunci, ne vedem cu totii duminica ;)
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Sa ne vedem cu "tontii" :D Atata sper sa nu fim 5.. :)))
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
daca nu ma duc duminica in vitan sa imi mai cumpar niste scule vin si eu.daca era mai aproape udneva prin centru ajungeam sigur :P
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
INTRUNIREA SE DEPLASEAZA CATRE TINE!!;);) |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
Pe bune... Asta e motiv?! |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
are dreptate sharky! mai ie targe!!:lol: vino dreacu sa fim mai multi!:D:D |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
lasa ca va strangeti toti si dati o tura de oras si ne vedem pe undeva :)
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
Bine ca nu va intalniti la 8am :D Ar trebui facut sticky..sau mutat undeva mai la vedere. Daca nu-mi spunea Tex de intalnire, habar nu aveam... si sunt probabil multi doritori care nu stiu despre intalnire. |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
ia-ti rolul de Moderator 4t in serios si aduna pisicile!!:-):-) |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
+ 2 buc
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
mai e ''lavabila'' inciocnirea sau ma meetinghesc de unu' singur?
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:40. |
- Copyright 2026 4Tuning