Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Machete si... soferii lor (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/228276-machete-soferii.html)

steaua23 25-04-12 23:27

Re: Machete si... soferii lor
 
Este buna inaltimea pompierului. Acel unimog este foarte mic. Imagineaza-ti ca un unimog este aproximativ cat un clio, dar mai inalt.

2010 04-05-12 20:17

Re: Machete si... soferii lor
 
2 Attachment(s)
Problems??:lol:

lusian 04-05-12 20:36

Re: Machete si... soferii lor
 
In a doua poza, nenea face pipi;)) fetei ii e rusine sa se uite la el:lol::lol::lol:

2010 05-05-12 07:09

Re: Machete si... soferii lor
 
Ce imaginatie ai bre...:lol:

2010 12-05-12 19:12

Re: Machete si... soferii lor
 
2 Attachment(s)
Am terminat tura, cine ma duce in oras??:lol:

steaua23 12-05-12 19:43

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5020488)
Am terminat tura, cine ma duce in oras??:lol:

Cam des apeleaza tanti asta la autostop :lol:

lusian 12-05-12 19:54

Re: Machete si... soferii lor
 
Ce bine arata blonda, de unde ai luat-o?

2010 12-05-12 20:03

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by steaua23 (Post 5020518)
Cam des apeleaza tanti asta la autostop :lol:

Traseista...:lol:

2010 20-05-12 19:48

Re: Machete si... soferii lor
 
2 Attachment(s)
We meet and after years and years...

lusian 20-05-12 20:25

Re: Machete si... soferii lor
 
Crezi ca i a facut o oferta pe care nu o poate refuza?

2010 20-05-12 20:42

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by lusian (Post 5031634)
Crezi ca i a facut o oferta pe care nu o poate refuza?

Dupa o perioada lunga petrecuta la bulau, pentru nasu, a fost primit cu bratele deschise..:lol:

steaua23 20-05-12 20:53

Re: Machete si... soferii lor
 
Ce bine se potriveste grasul ala acolo :)

Tare. Tot din aceeasi filiala ca si baba ?

2010 20-05-12 21:27

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by steaua23 (Post 5031678)
Ce bine se potriveste grasul ala acolo :)

Tare. Tot din aceeasi filiala ca si baba ?

Arata cam asa inainte..:lol:

lusian 01-06-12 13:31

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
Renault 12 1:18 gordini racing, Stig 1:18

2010 01-06-12 14:59

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by lusian (Post 5048379)
Renault 12 1:18 gordini racing, Stig 1:18

Noroc ca nu ai fost prins de ploaie...


All times are GMT +2. The time now is 02:40.

- Copyright 2026 4Tuning