![]() |
Re: B 64 M V P
1 Attachment(s)
...o idee:D
|
Re: B 64 M V P
lordule esti mare om >:D< Respect ! ! ! da te rog eu mult sa-mi faci un vt cu jantele modelul 3. Respect ca a iesit bine rau !!!!
|
Re: B 64 M V P
1 Attachment(s)
...wish granted 8)
|
Re: B 64 M V P
nu ti-ar placea mai mult jentile de "cupa" ?:-?
:X |
Re: B 64 M V P
ba da imi place mult si cu jante de cupa, dar deja e pusa in practica ideea de colegi mei de la logan club, si as vrea ceva mai diferit.
|
B 64 M V P
3 Attachment(s)
Clean look ! ! !
|
Re: B 64 M V P
O miscare inteligenta! :) Felicitari!
|
Re: B 64 M V P
oooooo multumesc domnule razvan, un fost posesor de logan verde cameleon :) ! ! !
|
Re: B 64 M V P
Fost, fost! Ma bucur ca am scapat de motorul ala puturos de 1.4 si am trecut la 1.6 16v! :)
|
Re: B 64 M V P
da-te acum la bad boy look...si va arata bine de tot:)
|
Re: B 64 M V P
Si incearca o emblema tip fagure! ;)
|
Re: B 64 M V P
Quote:
|
Re: B 64 M V P
cat a costat afacerea:-?
|
Re: B 64 M V P
pai grila fata sigur va fi tot fara emblema, dar nu fagure, bad boy look ma mai gandesc, si toata afacerea a fost facuta pe cassco, aveam portbagajul indoit si a trebuit schimbat.
|
Re: B 64 M V P
nu e riscant sa faci smecherii dastea pe casco ??:| eu ma gandeam sa fac bad boy look si sa vopsesc p casco
imi era k o sa strambe astia din nas si ma lasa fara obiect vopsit :rolleyes2 |
| All times are GMT +2. The time now is 01:06. |
- Copyright 2026 4Tuning