Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   B 64 M V P (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/22107-64.html)

lord_hades 13-08-09 18:48

Re: B 64 M V P
 
1 Attachment(s)
...o idee:D

B-64-MVP 13-08-09 22:18

Re: B 64 M V P
 
lordule esti mare om >:D< Respect ! ! ! da te rog eu mult sa-mi faci un vt cu jantele modelul 3. Respect ca a iesit bine rau !!!!

lord_hades 14-08-09 23:18

Re: B 64 M V P
 
1 Attachment(s)
...wish granted 8)

crazyfornova 15-08-09 11:02

Re: B 64 M V P
 
nu ti-ar placea mai mult jentile de "cupa" ?:-?
:X

B-64-MVP 18-08-09 23:22

Re: B 64 M V P
 
ba da imi place mult si cu jante de cupa, dar deja e pusa in practica ideea de colegi mei de la logan club, si as vrea ceva mai diferit.

B-64-MVP 20-08-09 20:42

B 64 M V P
 
3 Attachment(s)
Clean look ! ! !

coman razvan 20-08-09 21:01

Re: B 64 M V P
 
O miscare inteligenta! :) Felicitari!

B-64-MVP 20-08-09 21:20

Re: B 64 M V P
 
oooooo multumesc domnule razvan, un fost posesor de logan verde cameleon :) ! ! !

coman razvan 20-08-09 21:32

Re: B 64 M V P
 
Fost, fost! Ma bucur ca am scapat de motorul ala puturos de 1.4 si am trecut la 1.6 16v! :)

andi_cimpean 20-08-09 22:08

Re: B 64 M V P
 
da-te acum la bad boy look...si va arata bine de tot:)

coman razvan 20-08-09 22:09

Re: B 64 M V P
 
Si incearca o emblema tip fagure! ;)

andi_cimpean 20-08-09 22:23

Re: B 64 M V P
 
Quote:

Originally Posted by coman razvan (Post 2573446)
Si incearca o emblema tip fagure! ;)

asa...sau cum are KYS...;)

crazyfornova 20-08-09 22:28

Re: B 64 M V P
 
cat a costat afacerea:-?

B-64-MVP 20-08-09 23:58

Re: B 64 M V P
 
pai grila fata sigur va fi tot fara emblema, dar nu fagure, bad boy look ma mai gandesc, si toata afacerea a fost facuta pe cassco, aveam portbagajul indoit si a trebuit schimbat.

crazyfornova 21-08-09 00:03

Re: B 64 M V P
 
nu e riscant sa faci smecherii dastea pe casco ??:| eu ma gandeam sa fac bad boy look si sa vopsesc p casco
imi era k o sa strambe astia din nas si ma lasa fara obiect vopsit :rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 01:06.

- Copyright 2026 4Tuning