Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

Tweety_rzw 27-10-10 17:42

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by b777kap (Post 3762179)
salut la toti , dupa ce am vb cu nxdev mi-a zis sa postez aici niste poze cu masina mea in vederea aderarii la acest club. voi atasa niste poze cu ea...

Te aşteptăm vineri la întâlnire la ora 20:00 la sun plaza ! Zona albastră et -1!
Frumos Polo îl ştiu de la carol e foarte frumos !

b777kap 27-10-10 17:55

Re: DreamWorks
 
Voi veni cu cea mai mare placere.

bogdy.ghetto 27-10-10 18:39

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tyfu (Post 3761907)
Cred ca stiu de unde :)))

De la Monopoly!

andyskn 27-10-10 18:49

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3762080)
Noi să fim sănătoşi,dacă cineva crede că am furat ceva să le fie de bine , m-am săturat ! Da voi de unde luaţi ideeile fraţilor?Sunteţi unici?Ă?Nu mai halesc forumu' ăsta.

:-j Fac nervi aiurea şi nu merită deranju' !



---------

1.Nxdev
2.Tweety
3.Alex30 Zuz
4.Cimpy e36
5.Fr33 e30
6.e36 VRS
7.Alex30 ZUZ
8.Liviu 99-SAA
9.Garcea e34 535i
10.Adi RAM
11.PDV

Salut tuturor,vreau sa va felicit pentru ceea ce incercati sa faceti si cred ca o sa aveti succes,si o sa reusiti ceva cu acest club.Il stiu pe NxDev de cand a mai trecut pe la polivalenta cand eram si eu la SRS si sunt sigur ca o sa iasa ceva din clubul asta.Felicitari baietilor si bafta cu clubul ! p.s. vezi ca l-ai trecut pe ZUZ de 2 ori pe lista ;),vroiai sa para ca sunteti mai multi membrii?!?!:)),glumeam,presupun ca te-ai grabit cand ai scris :D. "Succesuri" !

Alex30 27-10-10 19:04

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by b777kap (Post 3762223)
Voi veni cu cea mai mare placere.

Salut. Te asteptam cu cea mai mare placere...



Tweety inteleg ca sunt important dar nici chiar asa... m-ai trecut de 2 ori..:lol:


S-ar putea vineri sa mai aduc si eu pe cineva. Sa vedem...

NXdev 27-10-10 19:55

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by b777kap (Post 3762179)
salut la toti , dupa ce am vb cu nxdev mi-a zis sa postez aici niste poze cu masina mea in vederea aderarii la acest club. voi atasa niste poze cu ea...

Salut KAP.Esti bine venit vineri cu dragsterul :D.
Quote:

Originally Posted by andyskn (Post 3762409)
Salut tuturor,vreau sa va felicit pentru ceea ce incercati sa faceti si cred ca o sa aveti succes,si o sa reusiti ceva cu acest club.Il stiu pe NxDev de cand a mai trecut pe la polivalenta cand eram si eu la SRS si sunt sigur ca o sa iasa ceva din clubul asta.Felicitari baietilor si bafta cu clubul ! p.s. vezi ca l-ai trecut pe ZUZ de 2 ori pe lista ;),vroiai sa para ca sunteti mai multi membrii?!?!:)),glumeam,presupun ca te-ai grabit cand ai scris :D. "Succesuri" !

Multumim Andy, sa fie cu noroc.
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 3762468)
Salut. Te asteptam cu cea mai mare placere...



Tweety inteleg ca sunt important dar nici chiar asa... m-ai trecut de 2 ori..:lol:


S-ar putea vineri sa mai aduc si eu pe cineva. Sa vedem...

S-a intamplat...Surprize?Lasa-mi un p.m ca nu zic la nimeni :D, si eu sper sa fac ceva vineri ...

Tweety_rzw 27-10-10 20:37

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3762610)
Salut KAP.Esti bine venit vineri cu dragsterul :D.

Multumim Andy, sa fie cu noroc.

S-a intamplat...Surprize?Lasa-mi un p.m ca nu zic la nimeni :D, si eu sper sa fac ceva vineri ...

Băăăăi o ardeţi domestic mă?:))

Alex30 27-10-10 21:22

Re: DreamWorks
 
ANUNT!


Din auzite au inceput sa apara pe strazi fel de fel de masini cu parasolarul nostru (DreamWorks). Vreau sa anunt ca nu avem nici cea mai mica treaba cu acesti "reisari" care probabil vor doar sa se dea in stamba si sa strice imaginea clubului! Membrii clubului sunt scrisi cu o pagina in urma iar atunci cand o sa mai fie membri noi, se va reactualiza si lista si vom posta cine sunt membrii OFICIALI din club. De asemenea, mai am si eu rugaminea ca atunci cand veniti la intalniri sa veniti cat se poate de calmi si nu sa intrati cu frana de mana / sa nu turati motoarele pana la refuz,etc pentru ca riscam cearta si sa fim dati afara din parcare! Aceeasi rugaminte am si cu cei care pleaca...sa plecati frumos pentru ca voi v-a duceti altii mai raman si BGS-ul vine si se ia de cei care au ramas.

Va multumesc pentru atentie si va asteptam Vineri la ora 20:00 in parcare la Sun Plaza


bib_andrey 27-10-10 21:43

Re: DreamWorks
 
Sa ii prindeti pe aia si sa le luati parasolarele..sa numai dati bani sa va faceti voi :lol:

Ce lume.. :-j

Tweety_rzw 27-10-10 22:04

Re: DreamWorks
 
Este nasolică treaba deoarece nu avem ce'i face acelui om,pentru că nu suntem A.C.S. şi dacă chiar aşa este doar îi putem bate obrazul atâta tot...trist că deja se întâmplă chestii de genul !

TaZzY E30 27-10-10 22:21

Re: DreamWorks
 
nu e bine deloc ce a scris ZUZ mai sus....inercat sa faceti un semn distinctiv ceva....eu am vazut cand veneam de la mare,pe o ragalie de dacie ,parasolar de la Anonymous(cand zic ragalie,crede-ti-ma,era KITSCH)Dev...da-mi un semn pe mes..si iti dau cateva idei:D
Multa bafta in continuare,baieti

NXdev 27-10-10 22:30

Re: DreamWorks
 
Mda ... ori tipul ce mi-a spus de acea masina a confundat parasolarul cu al altui club ... ori e pe bune.Atata timp cat noi suntem singurii inregistrati pe 4tuning si aparem pe "goagal", nu prea are dreptul sa poarte parasolarul.

IuLiaNo 27-10-10 22:36

Re: DreamWorks
 
Eu nu cred k s-a dus asa repede vorba despre clubul nostru incat sa copieze cineva parasolarul , mai degraba l-a confundat

bib_andrey 27-10-10 22:41

Re: DreamWorks
 
Probabil avea un nume asemanator clubului vostru..

Ciocio26 27-10-10 23:34

Hai ma
 
nu e chiar stok :))


All times are GMT +2. The time now is 15:27.

- Copyright 2026 4Tuning