Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

Caius TM 16-02-11 13:51

re: E46 - TM 77 EEE
 
5 Attachment(s)
intre timp au ajuns si aripiile fata m3 ...
10x pake.

urmeaza alte jante + aripiile spate + vopsea la toata.

RacerJunior 16-02-11 19:14

re: E46 - TM 77 EEE
 
Soooo wide :D.

P A K E 16-02-11 19:22

re: E46 - TM 77 EEE
 
Ce nu fac eu pt tine? :lol:
Ti-as cumpara si masina cu 3500 de euro!:lol:

Caius TM 17-02-11 00:56

re: E46 - TM 77 EEE
 
PAKE ... ms.. mare om :lol:

incepand cu seara asta .. am pozitii/semnale a la america :D

P A K E 17-02-11 06:32

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4092742)
PAKE ... ms.. mare om :lol:

incepand cu seara asta .. am pozitii/semnale a la america :D

Erori in bord ceva? :lol:

Caius TM 17-02-11 08:11

re: E46 - TM 77 EEE
 
nimic.. anulat tot..
totu'i din laptop.. :D

urc o poza mai tarziu ...

marius3030 17-02-11 08:55

re: E46 - TM 77 EEE
 
salut!frumos rau de tot e46-le tau si spor la treaba in contiinuare ca mai ai destula.app...iti fac concurenta la chit-ul de pe masina..:))...pe o capota mai veche am gast cam tot cv de genul..masina adusa tot din germania..:D
acum o intrebare:sincer...cate perechi de jante ai?:D

abby3325 17-02-11 16:10

re: E46 - TM 77 EEE
 
marius3030 , si eu as fi curios de raspuns :))
Caius , cum ai facut cu semnalele/pozitiile ? Bec cu doua filamente ?

Ricardinho 17-02-11 16:14

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4092742)
PAKE ... ms.. mare om :lol:

incepand cu seara asta .. am pozitii/semnale a la america :D

bai hotilor numai mie nu imi face DLR pake la a mea dc oare :)) offf mor de oftica :)) :* arata bn masina sa iasa ceva tare

Raz6633 17-02-11 16:47

re: E46 - TM 77 EEE
 
pauza... vezi ca nu pake este autorul DRL-uilor din NON laptop... si nu se numesc DRL-uri, ci US Style Side markers....

plictisit 17-02-11 16:51

re: E46 - TM 77 EEE
 
reglajul de la suspensie e setat la maxim in "jos" ? sau mai ai ?

Ricardinho 17-02-11 16:55

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Raz6633 (Post 4094423)
pauza... vezi ca nu pake este autorul DRL-uilor din NON laptop... si nu se numesc DRL-uri, ci US Style Side markers....


Inteleg .... deci ma ajuti si pe mine sa fac la a mea sau nu merge ?

Raz6633 17-02-11 17:50

re: E46 - TM 77 EEE
 
La e90, sincer nu ma pricep.. la e39 putem incerca

Caius TM 17-02-11 20:27

re: E46 - TM 77 EEE
 
marius3030 ... acum mai am 2 seturi... si sunt de vanzare pt. ca vreau altceva.

abby3325 .. e o setare din calculator ...


Ricardinho ... nu sunt DRL_uri alea...sunt US Style Sidemarkers.... din cat stiu eu, DRL este 50% din faza lunga parca nu? la e46 se poate face si DRL :D


Raz6633 da frate, inca mai am in portbagaj mica inginerie de la tine.. :D si daca nu o montez, o pastrez amintire..

plictisit .. suspensia e reglata la 3 spire peste jumate... deci mai e loc ;)

ar_66_rau 18-02-11 15:15

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4095140)
marius3030 ... acum mai am 2 seturi... si sunt de vanzare pt. ca vreau altceva.

abby3325 .. e o setare din calculator ...


Ricardinho ... nu sunt DRL_uri alea...sunt US Style Sidemarkers.... din cat stiu eu, DRL este 50% din faza lunga parca nu? la e46 se poate face si DRL :D


Raz6633 da frate, inca mai am in portbagaj mica inginerie de la tine.. :D si daca nu o montez, o pastrez amintire..

plictisit .. suspensia e reglata la 3 spire peste jumate... deci mai e loc ;)

haida caiusitosssss mai cu talent......si cu suspensia aia vreau sa ii mai faci filet nu la 3 spire peste jumatate :))) :)))=))))


All times are GMT +2. The time now is 15:24.

- Copyright 2026 4Tuning