![]() |
re: E46 - TM 77 EEE
5 Attachment(s)
intre timp au ajuns si aripiile fata m3 ...
10x pake. urmeaza alte jante + aripiile spate + vopsea la toata. |
re: E46 - TM 77 EEE
Soooo wide :D.
|
re: E46 - TM 77 EEE
Ce nu fac eu pt tine? :lol:
Ti-as cumpara si masina cu 3500 de euro!:lol: |
re: E46 - TM 77 EEE
PAKE ... ms.. mare om :lol:
incepand cu seara asta .. am pozitii/semnale a la america :D |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
nimic.. anulat tot..
totu'i din laptop.. :D urc o poza mai tarziu ... |
re: E46 - TM 77 EEE
salut!frumos rau de tot e46-le tau si spor la treaba in contiinuare ca mai ai destula.app...iti fac concurenta la chit-ul de pe masina..:))...pe o capota mai veche am gast cam tot cv de genul..masina adusa tot din germania..:D
acum o intrebare:sincer...cate perechi de jante ai?:D |
re: E46 - TM 77 EEE
marius3030 , si eu as fi curios de raspuns :))
Caius , cum ai facut cu semnalele/pozitiile ? Bec cu doua filamente ? |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
pauza... vezi ca nu pake este autorul DRL-uilor din NON laptop... si nu se numesc DRL-uri, ci US Style Side markers....
|
re: E46 - TM 77 EEE
reglajul de la suspensie e setat la maxim in "jos" ? sau mai ai ?
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Inteleg .... deci ma ajuti si pe mine sa fac la a mea sau nu merge ? |
re: E46 - TM 77 EEE
La e90, sincer nu ma pricep.. la e39 putem incerca
|
re: E46 - TM 77 EEE
marius3030 ... acum mai am 2 seturi... si sunt de vanzare pt. ca vreau altceva.
abby3325 .. e o setare din calculator ... Ricardinho ... nu sunt DRL_uri alea...sunt US Style Sidemarkers.... din cat stiu eu, DRL este 50% din faza lunga parca nu? la e46 se poate face si DRL :D Raz6633 da frate, inca mai am in portbagaj mica inginerie de la tine.. :D si daca nu o montez, o pastrez amintire.. plictisit .. suspensia e reglata la 3 spire peste jumate... deci mai e loc ;) |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:24. |
- Copyright 2026 4Tuning