Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

faustino 21-02-11 12:24

Re: my tuning r5
 
Dar...ce face site-ul asta ca mie nu imi merge?!

vladpvs 21-02-11 12:39

Re: my tuning r5
 
Vreau sa-mi cumpar si eu cateva neoane, unde gasesc?
Poate ma ajuti si cu instalarea lor.
Apropo, ai putea sa-ti faci un atelier de TUNNING :-)

fazekasnfs 21-02-11 12:48

Re: my tuning r5
 
eu amprimit dela un prieten care odus din germani calitate foartebuna

aleks 21-02-11 14:51

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4106036)
eu amprimit dela un prieten care odus din germani calitate foartebuna

Măcar Germania ar trebui să ştii să scrii.
Foloseşte semnele de punctuaţie, sunt la fel în orice limbă, foloseşte space [spaţiu] între cuvinte, în alt fel spus, scrie ca oamenii că nu e nimeni obigat să facă rebus ca să-ţi înţeleagă ţie mesajele cifrate.
Asta e, e o regulă de convieţuire civilizată pe forum, e un loc public de socializare, trebuie să te adaptezi ca să poţi continua activitatea aici.

broanca 22-02-11 12:27

Re: my tuning r5
 
your car, your mind, and your language are all bullshit
您的汽车、您的头脑和您的语言是所有胡说
uw auto, uw mening, en uw taal zijn al nonsens
votre voiture, votre esprit, et votre langue sont toute la connerie
Ihr Auto, Ihr Verstand und Ihre Sprache sind aller Bullshit
το αυτοκίνητό σας, το μυαλό σας, και η γλώσσα σας είναι όλο το
la vostra automobile, la vostra mente e la vostra lingua sono tutto il bullshit
あなたの車、あなたの心およびあなたの言語はすべてのでたらめである
당신의 차, 당신의 마음 및 당신의 언어는 모든 허풍이다
ваш автомобиль, ваш разум, и ваш язык весь

Flo_lancer 22-02-11 13:24

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 4106374)
Măcar Germania ar trebui să ştii să scrii.
Foloseşte semnele de punctuaţie, sunt la fel în orice limbă, foloseşte space [spaţiu] între cuvinte, în alt fel spus, scrie ca oamenii că nu e nimeni obigat să facă rebus ca să-ţi înţeleagă ţie mesajele cifrate.
Asta e, e o regulă de convieţuire civilizată pe forum, e un loc public de socializare, trebuie să te adaptezi ca să poţi continua activitatea aici.


ii ilegal sa fi asa de p**s*...... dai ban.... PE VIATA :twisted:

vladpvs 22-02-11 13:57

Re: my tuning r5
 
Si pe urma noi la ce ne mai uitam?
Asta cred ca e cel mai bun exemplu de "cum sa NU iti faci masina"

LAV77 22-02-11 17:11

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4105686)

Totusi de ce nu ai facut pagina asta intr-o limba pe care o cunosti?

Hai nu tot forum-ul dar macar prima pagina.

De cat sa scrii in limba romana cu o gramada de greseli mai bine scriai in maghiara sau o alta limba pe care o cunosti - in cazul in care exista vre-o limba pe care o cunosti.

faustino 22-02-11 19:18

Re: my tuning r5
 
Deci aia cu "avand in spate 2 ani de experienta" este GENIALA.....=))))))))

vasi_bmw89 23-02-11 00:19

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by faustino (Post 4110846)
Deci aia cu "avand in spate 2 ani de experienta" este GENIALA.....=))))))))

ne-a dat maxim!

andy_wpo 23-02-11 14:32

Re: my tuning r5
 
best topic ever.Nu putem face sticky topicul?????Cel putin pe mine ma binedispune de fiecare data cand il citesc.

fazekasnfs 23-02-11 18:04

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
banda de led

faustino 23-02-11 18:34

Re: my tuning r5
 
Foarte frumos ca afisajul butoanelor mp3 player-ului sunt in nuanta cu banda led

fazekasnfs 23-02-11 18:51

Re: my tuning r5
 
Mien imi place asa cum ii,cui nui place sa nu sa uite si nu este obligatoriu sa comentati!!

Brian 23-02-11 19:29

Re: my tuning r5
 
Asa este.. spor la treaba in continuare si neaparat sa mai pui poze cu modificarile.. cat mai multe ..
Sper sa o aduci la 4tuning days .. sa o admiram si noi!


:D


All times are GMT +2. The time now is 22:36.

- Copyright 2026 4Tuning