![]() |
Re: my tuning r5
Dar...ce face site-ul asta ca mie nu imi merge?!
|
Re: my tuning r5
Vreau sa-mi cumpar si eu cateva neoane, unde gasesc?
Poate ma ajuti si cu instalarea lor. Apropo, ai putea sa-ti faci un atelier de TUNNING :-) |
Re: my tuning r5
eu amprimit dela un prieten care odus din germani calitate foartebuna
|
Re: my tuning r5
Quote:
Foloseşte semnele de punctuaţie, sunt la fel în orice limbă, foloseşte space [spaţiu] între cuvinte, în alt fel spus, scrie ca oamenii că nu e nimeni obigat să facă rebus ca să-ţi înţeleagă ţie mesajele cifrate. Asta e, e o regulă de convieţuire civilizată pe forum, e un loc public de socializare, trebuie să te adaptezi ca să poţi continua activitatea aici. |
Re: my tuning r5
your car, your mind, and your language are all bullshit
您的汽车、您的头脑和您的语言是所有胡说 uw auto, uw mening, en uw taal zijn al nonsens votre voiture, votre esprit, et votre langue sont toute la connerie Ihr Auto, Ihr Verstand und Ihre Sprache sind aller Bullshit το αυτοκίνητό σας, το μυαλό σας, και η γλώσσα σας είναι όλο το la vostra automobile, la vostra mente e la vostra lingua sono tutto il bullshit あなたの車、あなたの心およびあなたの言語はすべてのでたらめである 당신의 차, 당신의 마음 및 당신의 언어는 모든 허풍이다 ваш автомобиль, ваш разум, и ваш язык весь |
Re: my tuning r5
Quote:
ii ilegal sa fi asa de p**s*...... dai ban.... PE VIATA :twisted: |
Re: my tuning r5
Si pe urma noi la ce ne mai uitam?
Asta cred ca e cel mai bun exemplu de "cum sa NU iti faci masina" |
Re: my tuning r5
Quote:
Hai nu tot forum-ul dar macar prima pagina. De cat sa scrii in limba romana cu o gramada de greseli mai bine scriai in maghiara sau o alta limba pe care o cunosti - in cazul in care exista vre-o limba pe care o cunosti. |
Re: my tuning r5
Deci aia cu "avand in spate 2 ani de experienta" este GENIALA.....=))))))))
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
best topic ever.Nu putem face sticky topicul?????Cel putin pe mine ma binedispune de fiecare data cand il citesc.
|
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
banda de led
|
Re: my tuning r5
Foarte frumos ca afisajul butoanelor mp3 player-ului sunt in nuanta cu banda led
|
Re: my tuning r5
Mien imi place asa cum ii,cui nui place sa nu sa uite si nu este obligatoriu sa comentati!!
|
Re: my tuning r5
Asa este.. spor la treaba in continuare si neaparat sa mai pui poze cu modificarile.. cat mai multe ..
Sper sa o aduci la 4tuning days .. sa o admiram si noi! :D |
| All times are GMT +2. The time now is 22:36. |
- Copyright 2026 4Tuning