Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/202595-e46-my-new-beast-bmw-m3.html)

Ricardinho 19-01-11 14:41

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 4001040)
S-a inteles faptul ca se face compresor si din ce imi dau seama va alerga mai mult pe la legale sau uneori poate ilegale dar nu ar prinde-o bine cu un CSL packet?Sau e scump?Sau nu te pasioneaza?:oops:


salut, o sa alerge la legale si vdm daca si in partea cealalta desi putin probabil, poate rar ca sa o mai testez atat !! Nu ii pun pachet CSL deoarece nu imi place de nici o culoare sincer, are gaura aia de intake de zici ca e gaura de WC sincer , mai frumos se vad 2 proiectoare x 2 canale de racire la frane + ca ii mai pun niste prelungiri din carbon la bara gen lip-ul la e36 dar mai smecher

Wilgax 27-01-11 11:44

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by Ricardinho (Post 4001055)
salut, o sa alerge la legale si vdm daca si in partea cealalta desi putin probabil, poate rar ca sa o mai testez atat !! Nu ii pun pachet CSL deoarece nu imi place de nici o culoare sincer, are gaura aia de intake de zici ca e gaura de WC sincer , mai frumos se vad 2 proiectoare x 2 canale de racire la frane + ca ii mai pun niste prelungiri din carbon la bara gen lip-ul la e36 dar mai smecher


S-a inteles sef!Multa bafta in continuare cu ce ti-ai propus sa-i faci.Fortza M!:-)

bcoupe 27-01-11 11:49

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
forta maxima "iemu" asta

mult succes pe viitor in toate planurile tale

te-am salutat!

Ricardinho 28-01-11 11:12

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
VA MULTUMESC BAIETI PT SUSTINERE, PT CRITICI , PT VORBELE BUNE, PT URARI SI PT CELE 14 PAGINI SCRISE IMPREUNA ...


@ ADMIN : THREAD_UL SE POATE INCHIDE, MASINA SA VANDUT ... SA O STAPANEASCA SANATOS PAKE ... SI SA AUZIM DE BINE


M-AM MUTAT LA CEALALTA SECTIUNE !!

DACA NU SUNT LA CARNE , CAUTATI-MA LA OUA :)) VA PUP

JusT_SaY_BoBo 28-01-11 11:34

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by Ricardinho (Post 4028810)
VA MULTUMESC BAIETI PT SUSTINERE, PT CRITICI , PT VORBELE BUNE, PT URARI SI PT CELE 14 PAGINI SCRISE IMPREUNA ...


@ ADMIN : THREAD_UL SE POATE INCHIDE, MASINA SA VANDUT ... SA O STAPANEASCA SANATOS PAKE ... SI SA AUZIM DE BINE


M-AM MUTAT LA CEALALTA SECTIUNE !!

DACA NU SUNT LA CARNE , CAUTATI-MA LA OUA :)) VA PUP

M5?:> cand vedem si noi topic??:lol:


All times are GMT +2. The time now is 15:54.

- Copyright 2026 4Tuning