![]() |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
salut, o sa alerge la legale si vdm daca si in partea cealalta desi putin probabil, poate rar ca sa o mai testez atat !! Nu ii pun pachet CSL deoarece nu imi place de nici o culoare sincer, are gaura aia de intake de zici ca e gaura de WC sincer , mai frumos se vad 2 proiectoare x 2 canale de racire la frane + ca ii mai pun niste prelungiri din carbon la bara gen lip-ul la e36 dar mai smecher |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
S-a inteles sef!Multa bafta in continuare cu ce ti-ai propus sa-i faci.Fortza M!:-) |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
forta maxima "iemu" asta
mult succes pe viitor in toate planurile tale te-am salutat! |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
VA MULTUMESC BAIETI PT SUSTINERE, PT CRITICI , PT VORBELE BUNE, PT URARI SI PT CELE 14 PAGINI SCRISE IMPREUNA ...
@ ADMIN : THREAD_UL SE POATE INCHIDE, MASINA SA VANDUT ... SA O STAPANEASCA SANATOS PAKE ... SI SA AUZIM DE BINE M-AM MUTAT LA CEALALTA SECTIUNE !! DACA NU SUNT LA CARNE , CAUTATI-MA LA OUA :)) VA PUP |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:51. |
- Copyright 2026 4Tuning