Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Soferul si masina (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/20031-soferul-masina.html)

tng 19-02-07 21:29

Re: Soferul si masina
 
Prea mult offtopic, prea tensionata atmosfera .. va rog frumos :|

tre 19-02-07 22:55

Re: Soferul si masina
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 757992)
sa vezi ce masa iti arunc eu de la etaj, soferule!!
hai gata cu OT aici...ca vin moderatorii!!

las ca-tz arat eu cine-i shafu in cartier cand e gata sharky!

bogdan_wrc 20-02-07 07:42

Re: Soferul si masina
 
Quote:

Originally Posted by tre (Post 759605)
las ca-tz arat eu cine-i shafu in cartier cand e gata sharky!

pai stiu deja. vecinul tau cu GTI alb :-P :-P
si dupa vecinul tau cu G4 bleumarin... :-P :-P :-P

kraven_4_all 20-02-07 08:08

Re: Soferul si masina
 
ahaa.....iese sharky si iyi da lectii bogdane.....are timp sa`si controleze plekrea, sa nu mai scartzaie....si....yo zic k se poate........d.ar tre`...schimba putin mai nervos treptele ...nu se rupe "maciulia".....ask anyone:)..

DONU' 20-02-07 08:34

Re: Soferul si masina
 
De cand dai tu lectii de sofat la altii bai asta?
Si tu mai esti racer d-ala? :)

bogdan_wrc 20-02-07 08:37

Re: Soferul si masina
 
pai de la sharky am pretentii sa ma faca totusi...are alte caracteristice decat alte masini pe care le-am cuncoscut de curand ;)

tre 20-02-07 21:13

Re: Soferul si masina
 
bine, cine-i cel mai tare din parcare la clasa mini atunci! :)
sa vad daca pot sa o scot intr-o zi asa cum e, ca e pe roti doar ca n-are bare, faruri si stopuri montate. in rest e ok.

bogdan_wrc 21-02-07 08:05

Re: Soferul si masina
 
ai timp vreo 28 de zile sa tot o scoti...

tre 21-02-07 09:49

Re: Soferul si masina
 
as da o tura cu ea cum arata acuma, asa de efect. Scot o lanterna pe geam si m-am scos. :D

Khalis 16-03-07 21:40

Re: Soferul si masina
 
Revenind la topicul original.....
Parerea mea e ca soferul face toti banii.... Altfel nu ajungeam eu cu un Megane 1.6 stock (ala de jos nu e al meu, btw) sa fac un BMW X3 in Bucuresti... :lol: tre' sa fii jalnic sa pierzi in situatia asta...

PH - 11 - WRC 18-03-07 00:27

Re: Soferul si masina
 
Smecherie mare cu soferii astia dar mai ales pe un circuit asa in linie dreapta.....

Skma 18-03-07 13:00

Re: Soferul si masina
 
Ce vrei sa spui ca nu inteleg ! :rolleyes2

RZV_1_XDD 18-03-07 13:01

Re: Soferul si masina
 
Quote:

Originally Posted by Khalis (Post 802083)
Revenind la topicul original.....
Parerea mea e ca soferul face toti banii.... Altfel nu ajungeam eu cu un Megane 1.6 stock (ala de jos nu e al meu, btw) sa fac un BMW X3 in Bucuresti... :lol: tre' sa fii jalnic sa pierzi in situatia asta...

inseamna ca ala ori citea ziarul ori se uita dupa femei

platon911 18-03-07 15:18

Re: Soferul si masina
 
Quote:

Originally Posted by Skma (Post 804274)
Ce vrei sa spui ca nu inteleg ! :rolleyes2

adik el vrea sa spuna k oricine e sofer pe linie dreapta......;) soferu adevarat se vede de exemplu pe "TRANSFAGARASAN" luat asa in forja de la un cap la altu ;)

Khalis 18-03-07 18:51

Re: Soferul si masina
 
Adica nu citea nici ziarul.... dar de uitat... eu stiu? poate se uita in masina din dreapta care a profitat de situatie si i-a luat fatza... asa... just for fun.... :twisted: Pe bune acuma....era un dobitoc si nimic mai mult - exact asta vroiam sa spun: ca poti sa ai o super masina ca nu faci nimic cu ea daca nu stii cum...
P.S. Si drumul nu era Transfagarasanul, dar nici in linie dreapta nu era.


All times are GMT +2. The time now is 10:40.

- Copyright 2026 4Tuning