![]() |
Re: Femeile la volan
eeee.. si tu acumaaa! :D
eram si noi rai!:D |
Re: Femeile la volan
Hai, nu mai faceti atata pe zmeii! :p K nu va merge cu noi(cu femeile de pe forum) :lol: :rolleyes2
|
Re: Femeile la volan
:evil: :Evil: era o gluma k sa vad reactzii pe forum ! Nush d c dar in curand o sa dea o femeie in mine , azi cu 15 m de intersectie ma depasii o tipa cu viteza si fara sa semnalizeze facu dreapta(era pe contrasens nu apuca sa intre inapoi pe banda) in intersectie si mai aveam 1 m si ma urcam pe ea , norok ca-mi tzin franele la coaje !
|
Re: Femeile la volan
mda..o astfel de femeie am si eu prietena.. pilot se crede..numai ca acum 2 zile era sa se creada inger si cred ca s-a potolit.. ! a intrat in parapetu de la pod..daca trecea de el se facea ca draq pana jos in fine ..masina gravutz ea scapat teafara... ! un accident schimba mult persoana cica..acum sa vedem cand o sa o repare :)
|
Re: Femeile la volan
un accident chiar ca poate schimba o persoana ...
|
Re: Femeile la volan
...ce interesant...tot timpul "era sa patiti" din cauza femeilor :rolleyes2
nush dc,eu tot asa sunt cu taximetristii.oare m-i s-o pus pata p ei de cind am luat 45 d zile d la medicul legist,sau care o fi problema???? |
Re: Femeile la volan
Quote:
|
Re: Femeile la volan
eu ma intalnesc cu o soferita si bineinteles ca se crede priceputa la sofat.
nush de cati ani are carnet dar banuiesc ca are de ceva ani ca majoritatea femeilor, zice ca a mai avut pb dar la viteza mica eram in afara localitatii, bezna, nu venea nimic de pe contrasens si ii zic "pai pune faza lunga sa vezi mai bine". a pus faza lunga, pb e insa ca atunci cand au inceput sa vina masini de pe contrasens, n-a scos faza lunga decat cand i-am zis eu. iar la intoarcerea din 3 manevre a oprit de vreo 2 ori motorul ca il tinea aproape la relanti. |
Re: Femeile la volan
pai da! f PROST adica! eu ca baiat luam cainele sub roti :)
|
Re: Femeile la volan
Quote:
|
Re: Femeile la volan
:lol: :lol: :lol: trixi
|
Re: Femeile la volan
lumea soferilor se imparte in 2 categorii:
1. cei priceputi, unde se vede inteligenta in trafic si abilitatea de a conduce o masina pana la limita... 2. ce care se cred soferi si care in realitate nu sint decat niste "hingheri" pusi pe demolat masina... tin sa mentionez ca sexul conducatorului auto nu are relevanta... desi cele mai multe dintre femei se regasesc in a 2a categorie, nu pentru ca nu vor ci pentru ca nu pot! cele mai multe! nu toate! ca imi pun fetele in cap...:D |
Re: Femeile la volan
Quote:
|
Re: Femeile la volan
Mai fratilor ce ma iau de femei mai bine zic de mine cum conduc :
Yo sa fie a draq de masina daca sar de 90 - 100 km/h max , si am lovit masina decat o data ,am dat cu ea in gard pt ca am uitat k am carlig la ea si vedeam k mai am loc :D :D :D in rest nik , nu-mi place viteza si fac si yo gafe ca orice om ,de ex: am intrat in depasire la un autobuz fara sa ma asigur si era sa ma loveasca unu (se intampla acu 2-3 sapt) se intampla la oricine asa ceva , nu poate sa zik nimeni k el conduce perfect pt k nu e asa , e imposibil sa nu faci o gresala in trafic cat de mik o fi ea dar o faci ..... ! (dar in schimb fac liniutze la greu,astea imi plac la nebunie) ! |
Re: Femeile la volan
mda... dar vorbeai de o greseala cat de mica... nu de autobuze depasite fara sa te asiguri....:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:22. |
- Copyright 2026 4Tuning