![]() |
Re: VW Fest in Bucharest
:D ................da eu ce am :(( sunt urat ? :)
|
Re: VW Fest in Bucharest
n-ai VW :D ! soarta... :P
|
Re: VW Fest in Bucharest
offffffffffff...schimb cazan no name pe cazan VW ...orice :) pt imprumut
glumesc ma :-P ....... |
Re: VW Fest in Bucharest
Quote:
|
Re: VW Fest in Bucharest
Dar cu brigada? Se poate?
|
Re: VW Fest in Bucharest
da.........
|
Re: VW Fest in Bucharest
Santos... Cosmin(xel'naga)...pot sa fac poza cu fata si cu bora :lol: ?... a si cu G3-ul lui Pake :D
|
Re: VW Fest in Bucharest
sper ca facem on photoshoot all..si unu' marfa cu cele mai frumoase VW...si mai ales cu cele mai frumoase G1, II, III, IV, V... adica ceva gen history of Golf in RO.
|
Re: VW Fest in Bucharest
haha fff tare bv satose :D ......
1day........... oare cu mine o face :rolleyes2 :D |
Re: VW Fest in Bucharest
daca am masina fara jante dar in rest e completa particip la poze? :)
pot sa pun jantele pe care le mai am pe o parte si asa va arata bine :) |
Re: VW Fest in Bucharest
tu CLAR :D ..... :)
|
Re: VW Fest in Bucharest
Eu sigur castig o sedinta foto....ca e prea frumos copilul meu 8) ,dar ma bate nevasta daca se urca tanti la mine pe capota :shock: .....si cum sunt eu baiat bun am sa cedez sedinta foto altcuiva (astept oferte :lol: ) :twisted:
|
Re: VW Fest in Bucharest
zz vedem acolo cum sta treaba :D
|
Re: VW Fest in Bucharest
me me... ca sa o cedez si eu mai departe..din acelasi motiv :)
@ golf Tuning..uita ce am vb ieri pe mess... everything is OK... semnez condica... |
Re: VW Fest in Bucharest
o sa venim si noi cu 3 vw-uri :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:05. |
- Copyright 2026 4Tuning