Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - M43B18 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/180331-e36-m43b18.html)

Neamtzu_e36 03-11-10 20:53

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3782711)
acum te faci ca nu mai stii de la cine vine "unu"?.....bn adevaru e ca ai km imbatranit si dupa o varsta, omu incepe sa uite.:P:D......unu=pup.....acum stii?

mai usor cu unu= pup pe aici :lol: ,poate ne vedem pe 8 si iti fac cinte cu o cola ca tot e ziua mea :D

alex4you 03-11-10 20:55

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3782728)
mai usor cu unu= pup pe aici :lol: ,poate ne vedem pe 8 si iti fac cinte cu o cola ca tot e ziua mea :D

de ce mai usor?.......unu unu unu unu unu ....... >:d<........

D_a_N_i 03-11-10 21:02

Re: E36 - M43B18
 
neamtule o dai in matrimoniale boss?ce ziceai ca e pe 8 ziua ta????

Neamtzu_e36 03-11-10 21:06

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by D_a_N_i (Post 3782760)
neamtule o dai in matrimoniale boss?ce ziceai ca e pe 8 ziua ta????

nu inca frate ,mai stau pana ma insor :)) ,cred ca da e ziua mea :lol: acum mai pot sa o dau la intors :D

alex4you 03-11-10 21:07

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3782779)
nu inca frate ,mai stau pana ma insor :)) ,cred ca da e ziua mea :lol: acum mai pot sa o dau la intors :D

gluma gluma....da pupici sunt pt mn.....asa k imi pare rau sa va dezamagesc......eu am prioritate....nu-i asa?:-w:D

D_a_N_i 03-11-10 21:08

Re: E36 - M43B18
 
cati ani face batrane??

D_a_N_i 03-11-10 21:11

Re: E36 - M43B18
 
cati ani faci batrane??

alex4you 03-11-10 21:15

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by D_a_N_i (Post 3782793)
cati ani faci batrane??




e ziua de nume, Sf Mihail si Gavril

Neamtzu_e36 03-11-10 21:15

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by D_a_N_i (Post 3782793)
cati ani faci batrane??

este de nume frate Mihail si Gavril ca ma cheama si Mihai :D

D_a_N_i 03-11-10 21:21

Re: E36 - M43B18
 
cati ani faci batrane??

D_a_N_i 03-11-10 21:22

Re: E36 - M43B18
 
aaaaa aha nu le am cu sfintii cu toate ca mamaie e clinet fidel al bisericii.

Neamtzu_e36 03-11-10 21:26

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by D_a_N_i (Post 3782824)
aaaaa aha nu le am cu sfintii cu toate ca mamaie e clinet fidel al bisericii.

:lol: sa vad ce bani am si poate aduc ceva vineri seara ;) asta daca imi plelungeste militia dovada......

alex4you 04-11-10 12:27

Re: E36 - M43B18
 
https://www.youtube.com/watch?v=0TraY...ure=grec_index



ia uite.....ca sa zici ca nu tin cu tine :P

Wilgax 04-11-10 12:33

Re: E36 - M43B18
 
Frumos filmuletul.Merita vazut!

Neamtzu_e36 05-11-10 12:44

Re: E36 - M43B18
 
4 Attachment(s)
cum am promis cateva poze pe lumina,sper ca azi sa montez si pleoapele...


All times are GMT +2. The time now is 09:40.

- Copyright 2026 4Tuning