Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 ) (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/176082-intalniri-golf-club-golfurile-1-6-a.html)

vali_iceman 20-06-10 13:26

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
Quote:

Originally Posted by Picinell (Post 3454765)
da au fost ceva golfuri :D 200+ .... bun bun bun ... vinerea viitoare acelasi loc, aceeasi ora ( pentru cei care nu stiu si vor sa vina la intalnire add pici_golf_club si vb pe mess )


A fost vina mea :)), d-aia au venit asa multe :>

Zeta 21-06-10 01:06

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
15 Attachment(s)
poi sa vii si data viitoare cu masina sa fim tot asa multi:-P

si cateva poze de azi de la sala polivalenta:D

ionutz_njd 21-06-10 22:50

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
urmatoarea cand e ?sa intru si eu in nr ala

Zeta 21-06-10 22:53

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
vineri la ora 20:00 in spate la tribunal... fostul junior

ionutz_njd 21-06-10 23:13

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
Quote:

Originally Posted by Zeta (Post 3459353)
vineri la ora 20:00 in spate la tribunal... fostul junior

k ms ;)

Picinell 22-06-10 12:36

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
Intalniri Golf in fiecare oras din tara ...

daca mai sunt doritori sa posteze aici ... sau sa dea add la pici_golf_club si va zic pe mess ziua, locatia si ora pentru restul oraselor

toti posesorii de vw golf ii astept pe mess

Zeta 22-06-10 22:36

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
vineri acum cine se anunta ???? ne strangem iar 2000+???:D

vali_iceman 22-06-10 22:37

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
Cred ca vin si eu ... sper :D

ionutz_njd 22-06-10 22:37

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
Quote:

Originally Posted by Zeta (Post 3462048)
vineri acum cine se anunta ???? ne strangem iar 2000+???:D

:))) 2000?
cati ati fost data trecuta ?
daca rezolv si eu cu asigurarea si sa scot finaciarul sa il dau eu vin :)

vali_iceman 22-06-10 22:39

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
Cred ca 15-20.

Zeta 22-06-10 22:40

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
vineri am fost cativa nu stiu exact cati dar am ocupat jumatate din parcarea de la junior:D

Picinell 22-06-10 23:19

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
am numarat eu cu maru vreo 23 :)))
vineri acum vin si eu cu ea colantata :X:X:X

o sa fim 300+ :X nu va zic culoarea ... o sa fie surprizaaaa :X

RideTheRiddle 22-06-10 23:22

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
Quote:

Originally Posted by Picinell (Post 3462184)
am numarat eu cu maru vreo 23 :)))
vineri acum vin si eu cu ea colantata :X:X:X

o sa fim 300+ :X nu va zic culoarea ... o sa fie surprizaaaa :X

lasa-ma sa ghicesc... o sa fie verde?
sau la cum te stiu pe tine roz :-?

Picinell 22-06-10 23:34

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
vorba lu zak .. maroz :))

grasuxxx 22-06-10 23:37

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
c....niu in dungi cred....:)) va fi de vis


All times are GMT +2. The time now is 21:49.

- Copyright 2026 4Tuning