Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - By Snacks (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/174381-e46-by-snacks.html)

sexu_2007 19-12-10 21:46

Re: E46 - By Snacks
 
Pana atunci fac si evacuarea si montez si suspensie reglabila...si la vara o lipesc de asfalt :P

horatiu_72 19-12-10 22:01

Re: E46 - By Snacks
 
1 Attachment(s)
vezi ce faci cu nuca aia de la schimbator :shock: e cam mare :D arunc-o dracului si marcheaza una de m3 :twisted:
...fa totul cum trebuieeeee :peace::peace:

sexu_2007 19-12-10 22:03

Re: E46 - By Snacks
 
Pai fa cumva si ,,uita,, masina deschisa ca o ,,imprumut,, pe a ta!! :lol::lol:

TM 77 ADF 10-01-11 02:13

Re: E46 - By Snacks
 
2 Attachment(s)
tot mai tare se aproprie de idolu iei :))mai nou si curu :D
mai ai de lucru, dar incet incet o aduci pe un final reusit...

sexu_2007 10-01-11 17:35

Re: E46 - By Snacks
 
mai are putin de mancat sa ajunga cum trebuie :P jantele,suspensia,capota tip m3 ,interior piele si etc :D incet incet progresam

sexu_2007 17-02-11 11:24

Re: E46 - By Snacks
 
6 Attachment(s)
Noi modificari: :-)

Nuca schimbator de M (short) iluminata
Power dome capota,tip M3
Interior piele ,sport cu incalzire din piele neagra
Trimurile din interior le-am vopsit in culoarea masini

Partea proasta ii ca dupa ce am luat-o de la facut, mi-a picat pompa de injectie :cry: am ales sa cumpar noua , va trebui sa schimb si injectorul cu fir,dar deocamdata nu mai sunt $$ ....

Poze cu jantele in lucru, scaunele inainte de montare . si pompa cea nou :D

PDV_1989 17-02-11 11:28

Re: E46 - By Snacks
 
Sunt fortaaaa jantele dar si scaunele:lol:

Ce culoare faci miezul ?

sexu_2007 17-02-11 11:31

Re: E46 - By Snacks
 
Jantele or sa fie cu buza polishata si miezul negru lucios :-P sau poate culoarea masini,inca nu mam hotarat .......

PDV_1989 17-02-11 11:33

Re: E46 - By Snacks
 
Quote:

Originally Posted by sexu_2007 (Post 4093531)
Jantele or sa fie cu buza polishata si miezul negru lucios :-P sau poate culoarea masini,inca nu mam hotarat .......

Doar o parere, ai putea sa incerci si ceva genul lui kox_24

sexu_2007 17-02-11 11:36

Re: E46 - By Snacks
 
1 Attachment(s)
Nu stiu cum le are KOX,o sa ma uit.
Inca o poza cu ce am mai pus pe masina

SAX1987 17-02-11 23:38

Re: E46 - By Snacks
 
Faine scaunele !!


Nu fa jantele negre , nu se va vedea bine ! Incerca un gri putin mai inchis .

Poate te ajuta cineva cu un VT .

BMnWA 17-02-11 23:46

Re: E46 - By Snacks
 
am si eu niste jante identice cu ale tale si vreau sa le polishez nu e nimeni la voi in zona pasionat de shlefuit ? :D

soosy 18-02-11 11:08

Re: E46 - By Snacks
 
frumoase piese...mai ales scaunele..
dar si jantele o sa ajunga ceva senzate daca le faci cu cap;)....negre nu ii cea mai buna varianta ca parca o sa para mai mici
polish la buza in interior o culoare excentrica dupa cum s-a mai spus poate ceva imitatie KOX....dar si negru ar fi ok..

bafta in continuare si hai sa le vedem on

sexu_2007 18-02-11 14:07

Re: E46 - By Snacks
 
Quote:

Originally Posted by SAX1987 (Post 4095769)
Faine scaunele !!


Nu fa jantele negre , nu se va vedea bine ! Incerca un gri putin mai inchis .

Poate te ajuta cineva cu un VT .

Din pacate,azi sau dus jantele la vopsit si vor fi negru lucios,sper sa fie ok...

Quote:

Originally Posted by BMnWA (Post 4095781)
am si eu niste jante identice cu ale tale si vreau sa le polishez nu e nimeni la voi in zona pasionat de shlefuit ? :D

la noi pe zona nu ii nimeni,din cate am auzit,la cluj este un service care face.

Quote:

Originally Posted by soosy (Post 4096531)
frumoase piese...mai ales scaunele..
dar si jantele o sa ajunga ceva senzate daca le faci cu cap;)....negre nu ii cea mai buna varianta ca parca o sa para mai mici
polish la buza in interior o culoare excentrica dupa cum s-a mai spus poate ceva imitatie KOX....dar si negru ar fi ok..

bafta in continuare si hai sa le vedem on

Mersi. de scaune sunt foarte ,multumit.arata super. si nus rupte taiate,sau alte defecte, cand se incalzeste o sa le dau cu crema,sa reinvie culoarea :D

crysty.bobok 04-04-11 13:13

Re: E46 - By Snacks
 
Nu pui jantele ? Sunt foarte curios cum or sa arate :D


All times are GMT +2. The time now is 21:18.

- Copyright 2026 4Tuning