![]() |
Re: E46 - By Snacks
Pana atunci fac si evacuarea si montez si suspensie reglabila...si la vara o lipesc de asfalt :P
|
Re: E46 - By Snacks
1 Attachment(s)
vezi ce faci cu nuca aia de la schimbator :shock: e cam mare :D arunc-o dracului si marcheaza una de m3 :twisted:
...fa totul cum trebuieeeee :peace::peace: |
Re: E46 - By Snacks
Pai fa cumva si ,,uita,, masina deschisa ca o ,,imprumut,, pe a ta!! :lol::lol:
|
Re: E46 - By Snacks
2 Attachment(s)
tot mai tare se aproprie de idolu iei :))mai nou si curu :D
mai ai de lucru, dar incet incet o aduci pe un final reusit... |
Re: E46 - By Snacks
mai are putin de mancat sa ajunga cum trebuie :P jantele,suspensia,capota tip m3 ,interior piele si etc :D incet incet progresam
|
Re: E46 - By Snacks
6 Attachment(s)
Noi modificari: :-)
Nuca schimbator de M (short) iluminata Power dome capota,tip M3 Interior piele ,sport cu incalzire din piele neagra Trimurile din interior le-am vopsit in culoarea masini Partea proasta ii ca dupa ce am luat-o de la facut, mi-a picat pompa de injectie :cry: am ales sa cumpar noua , va trebui sa schimb si injectorul cu fir,dar deocamdata nu mai sunt $$ .... Poze cu jantele in lucru, scaunele inainte de montare . si pompa cea nou :D |
Re: E46 - By Snacks
Sunt fortaaaa jantele dar si scaunele:lol:
Ce culoare faci miezul ? |
Re: E46 - By Snacks
Jantele or sa fie cu buza polishata si miezul negru lucios :-P sau poate culoarea masini,inca nu mam hotarat .......
|
Re: E46 - By Snacks
Quote:
|
Re: E46 - By Snacks
1 Attachment(s)
Nu stiu cum le are KOX,o sa ma uit.
Inca o poza cu ce am mai pus pe masina |
Re: E46 - By Snacks
Faine scaunele !!
Nu fa jantele negre , nu se va vedea bine ! Incerca un gri putin mai inchis . Poate te ajuta cineva cu un VT . |
Re: E46 - By Snacks
am si eu niste jante identice cu ale tale si vreau sa le polishez nu e nimeni la voi in zona pasionat de shlefuit ? :D
|
Re: E46 - By Snacks
frumoase piese...mai ales scaunele..
dar si jantele o sa ajunga ceva senzate daca le faci cu cap;)....negre nu ii cea mai buna varianta ca parca o sa para mai mici polish la buza in interior o culoare excentrica dupa cum s-a mai spus poate ceva imitatie KOX....dar si negru ar fi ok.. bafta in continuare si hai sa le vedem on |
Re: E46 - By Snacks
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: E46 - By Snacks
Nu pui jantele ? Sunt foarte curios cum or sa arate :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:18. |
- Copyright 2026 4Tuning