![]() |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Frumos tare M-u tau dar cred ca acest topic ar trebui inchis si deschis altul special pt M :D
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Foarte frumos M3-ul,sa-l stapanesti sanatos:-) si spor la modificat!
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
foarte frumos, asteptam mai multe poze !!!
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
damnnnnn, sa o stapanesti sanatos
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Quote:
Te am ginit aseara pe la big sa ai grija de ea :D |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
jane . . . . deci DA . e un fel de tzak pack ... ma ntzelegi ?
personal ma intereseaza doar power ul ... e un m3 , arata oricum bine . umbla doar la partea tehnica . " restul ee .. revista ... ;) " mai ai timp o sapt sa te obisnuiesti cu el si vin sa ma convingi sa mi iau unul . . . p.s. fa i si o asig la bcr la 25000 e , ca poate mi l dai si mie o tura ... :) si eu s invatat pe tdi ... poate le luam $$$$$$ :)) |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Pake asta ne minte ca e un 316i si si-a pus pe sigle dastea de ieM. Sa nu il credeti ca nu e adevarat e seria3 cu 316i :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Sa il stapanesti sanatos maestre!!!! |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
sa l vedem pe strada ... si ne dam noi seama daca a trecut intr-adevar un ///M ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:39. |
- Copyright 2026 4Tuning