Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - 320Cd *** K O X *** (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/171234-e46-320cd.html)

_Cox_ 06-04-10 09:53

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Frumos tare M-u tau dar cred ca acest topic ar trebui inchis si deschis altul special pt M :D

Andrei M 06-04-10 10:21

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Foarte frumos M3-ul,sa-l stapanesti sanatos:-) si spor la modificat!

vladigrec 06-04-10 11:58

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
foarte frumos, asteptam mai multe poze !!!

plictisit 06-04-10 13:37

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
damnnnnn, sa o stapanesti sanatos

browser 07-04-10 11:32

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by road_runner (Post 3250833)
Hristos a inviat! Asta in primul rand.. Scuzele de rigoare ca nu am postat mai devreme dar am fost plecat si nu am avut acces la internet!
In al 2 lea rand multumesc tuturor care ati urmarit evolutia masinii mele, sunt multumit de ce a iesit dar intotdeauna e loc de mai bine!
Cum stiti masina am dat-o si am reusit sa imi implinesc visul! Sunt propietar de BMW ///M3...
Ce va urma... vom vedea...:peace::peace::peace:

Repede ai plecat acasa sa o vada si aia din sat cu ce ai venit tu :lol:

Te am ginit aseara pe la big sa ai grija de ea :D

K T Y 07-04-10 16:16

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
jane . . . . deci DA . e un fel de tzak pack ... ma ntzelegi ?

personal ma intereseaza doar power ul ...
e un m3 , arata oricum bine .
umbla doar la partea tehnica .

" restul ee .. revista ... ;) "

mai ai timp o sapt sa te obisnuiesti cu el si vin sa ma convingi sa mi iau unul . . .

p.s. fa i si o asig la bcr la 25000 e , ca poate mi l dai si mie o tura ... :) si eu s invatat pe tdi ... poate le luam $$$$$$ :))

bmwowners 07-04-10 17:44

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Pake asta ne minte ca e un 316i si si-a pus pe sigle dastea de ieM. Sa nu il credeti ca nu e adevarat e seria3 cu 316i :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Sa il stapanesti sanatos maestre!!!!

K T Y 07-04-10 18:07

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
sa l vedem pe strada ... si ne dam noi seama daca a trecut intr-adevar un ///M ;)


All times are GMT +2. The time now is 20:39.

- Copyright 2026 4Tuning