Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

keemo 27-02-08 21:19

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
remix....ce`s frate cu impresiile astea de mare jucator ???? noi astia incepatori jucam p servere care dau ban aiurea ...nu ca tine ... esti cam tare in gura ;)app cati ani ai de cs?

r3mIx 27-02-08 21:23

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
lol?cum adica tare in gura?Pur si simplu am zis sa spuneti pc servere jucati dar sa nu se dea ban aiurea....e asa de greu de inteles?Spunemi serveru pe care joci sa iti arat dc ..... nu sunt mare zeu sa fac numai 40 q 2 ......

keemo 27-02-08 21:27

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by r3mIx (Post 1387814)
=)))))))

uite numai semnu asta ma intriga si imi dau seama cu cine stau de vorba.....
n-am timp de cs acum....
lasa`mi idu de steam k iti dau eo add ;)

iMAGiNE 29-02-08 05:30

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Bagati si id-ul meu de Steam la friends: iMAGiNERO

pitt! 29-02-08 08:55

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
are rost sa ma pun la mintea voastra ? cu cs-ul ?

sTAILLL 29-02-08 22:49

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
pitt din eF ?

pitt! 01-03-08 10:53

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
da , dar m-am lasat demult

sTAILLL 04-03-08 16:17

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
te-am vz ieri pe pro.ro :P

JunKer_hP 09-03-08 20:31

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
voi de cat timp jucat cs?:D

keemo 09-03-08 21:19

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
9-10 ani.....

Red_D()g 14-07-08 19:02

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Cand e sa facem un cs .. ma gasiti pe sv Cs.Intercon.Ro .... sau seara la mix-uri ....id de steam : r3d_d0g92 :) .....

GL & HF :)

Patrulei 15-07-08 00:29

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Dati si voi un sv aici:Ddar daca e cu STEAM mai bine nu fiindca nu am:)

zGb 18-07-08 05:44

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
cumpara-ti...e 10$

Patrulei 18-07-08 15:20

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Nu prea mai joc cs cum jucam inainte(toata ziua)intru mai rar de aceea nu mi`am cumparat steam:D

zGb 27-07-08 16:31

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by keemo (Post 1412486)
9-10 ani.....

bai haosistule acum 9-10 ani te incaltai cu fesu si ne minti ca te jucai cs? :lol: nici eu nu ma jucam cs acum 9-10 ani lol


All times are GMT +2. The time now is 11:53.

- Copyright 2026 4Tuning