![]() |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
remix....ce`s frate cu impresiile astea de mare jucator ???? noi astia incepatori jucam p servere care dau ban aiurea ...nu ca tine ... esti cam tare in gura ;)app cati ani ai de cs?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
lol?cum adica tare in gura?Pur si simplu am zis sa spuneti pc servere jucati dar sa nu se dea ban aiurea....e asa de greu de inteles?Spunemi serveru pe care joci sa iti arat dc ..... nu sunt mare zeu sa fac numai 40 q 2 ......
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
n-am timp de cs acum.... lasa`mi idu de steam k iti dau eo add ;) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Bagati si id-ul meu de Steam la friends: iMAGiNERO
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
are rost sa ma pun la mintea voastra ? cu cs-ul ?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
pitt din eF ?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
da , dar m-am lasat demult
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
te-am vz ieri pe pro.ro :P
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
voi de cat timp jucat cs?:D
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
9-10 ani.....
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Cand e sa facem un cs .. ma gasiti pe sv Cs.Intercon.Ro .... sau seara la mix-uri ....id de steam : r3d_d0g92 :) .....
GL & HF :) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Dati si voi un sv aici:Ddar daca e cu STEAM mai bine nu fiindca nu am:)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
cumpara-ti...e 10$
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Nu prea mai joc cs cum jucam inainte(toata ziua)intru mai rar de aceea nu mi`am cumparat steam:D
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:53. |
- Copyright 2026 4Tuning