Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

Snoopy 19-12-06 13:55

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Is baiat simtit,cum era sa ma duc sa fac poze la masina si aia sa se uite la mine ca la ..., sa zica "uite si la asta no mai vazut masini"apropo am deja juma de an la activ de kickbox :p :))

demian 19-12-06 14:04

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
In fata la k&n ce ii un bar-club

Byrons13 20-12-06 07:25

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
@Snoopy: nu stiu altii cum sunt, dar daca cineva vine si se uita la masina pe care eu am tuningat-o la imagine, cind sunt eu inauntru, nu ma apuc sa ma uit urit la el. Ca doar de asta am tuningat-o. Sa se uite lumea la ea. Daca nu vroiam sa se uite lumea la ea, o lasam in culoarea ei, si o modificam la motor. parerea mea. Nu trebuie sa te simti obligat sa incerci pe pielea ta :D

Snoopy 20-12-06 13:59

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Dap cam asa e :) dar poate logica celui dinauntru masinii nu corespunde cu a mea :lol:.Promit ca cu prima ocazie am sai fac poze si la interior :p.Raul...care dintre baietii care au fost la strand esti..ca nu prea va tin minte :(.Cu ursuletu rosu? Numai bine baieti.

Andre3y 20-12-06 16:42

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Poze cu tico acel din SM ...?
De vrea sa il vanda......
Nu are nimenia..
Daca aveti le puneti pt mine..
Multumesc si foarte faine si tari masini din SM..

raul_rebelul2005 20-12-06 19:46

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by Snoopy (Post 668511)
Dap cam asa e :) dar poate logica celui dinauntru masinii nu corespunde cu a mea :lol:.Promit ca cu prima ocazie am sai fac poze si la interior :p.Raul...care dintre baietii care au fost la strand esti..ca nu prea va tin minte :(.Cu ursuletu rosu? Numai bine baieti.

Da snoopy,eu is cu ursu rosu.....da sincer nici eu nu te mai tin minte,sorry....

Snoopy 20-12-06 20:34

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Ala "tinerel" ce a venit cu criwar(Vlad).Mai bine sa mutam conversatia pe alt tread ca se face offtopic cam mult aici si sare sefu apoi :D

juana_man 21-12-06 08:25

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
:sleep::sleep: :bored::bored:
:pissed:
:bat:

:boxing::pistoles:

:punch:

:ciggy:
gata cu oftopicu pls

Spark 23-12-06 17:53

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
4 Attachment(s)
in caz ca nu a mai fost prezentata pe aici :D

Yackone 23-12-06 19:08

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
daca nu ma insel....masina e facuta in brasov;)

Criwar 23-12-06 20:02

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
spark....numerele :P...am vazut si eu masina in orash...am depasit-o la semafor :)...e fainuta

Spark 23-12-06 20:38

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
am uitat de numere ..
mi-am dat si eu seama ... dar umpic cam tarziu ...
si oricum ... si daca apucam sa dau edit si sa sterg numerele ... nush` daca o puteam face in timp util ...
nah` in fine
dupa ce vine domnu` moderator juana din vacantza ... o sa se ocupe el ....
sau daca nu are chiar o importanta asa mare ... o sa ramana asa

szambi77 28-12-06 17:29

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
3 Attachment(s)
Cam tarziu dar ........... scuze !

demian 28-12-06 20:24

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Arata f bine masina proprietarul vb pe forum? daca si-ar pune alte stopuri tip lexus ar arata si mai bine, int beton, sa aiba noroc la masina BRAVO
ps: cand au fost facute pozele???

demian 28-12-06 23:34

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
de ce nu iai facut o poza cu portbagajul are muzica???


All times are GMT +2. The time now is 15:20.

- Copyright 2026 4Tuning