Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   E 30 DIVISION (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/166487-30-division.html)

Blondu_318 13-05-10 20:31

Re: E 30 DIVISION
 
sper k in curand sa avem un nou membru in club ... acum sunt in negocieri pt a cumpara un urs cu un vecin deal meu ... sa speram k iasa bine

Neamtzu_e36 13-05-10 21:52

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3357956)
Pun si eu ceva poze sa va mai clatiti ochii..:D chesti mici:P (ARO & WSD) 'prima intalnire'

Ce tare :D app cu ce ai facut farurile fumurii?
Hai cu noul membru bagati mare la negocieri ;)

kyd_ursu 13-05-10 23:37

Re: E 30 DIVISION
 
sunt super farurile...bv bv....o sa ai un urs super blondule...tot inainte :)

kyd_ursu 13-05-10 23:39

Re: E 30 DIVISION
 
pe WSD ar da bine niste jante cu buza... e super si asta rosu

iul111 14-05-10 18:19

Re: E 30 DIVISION
 
9 Attachment(s)
cateva poze cu ursul meu
enjoy!

Blondu_318 14-05-10 18:26

Re: E 30 DIVISION
 
leam suflat cu lac si in lac am pus niste vopsea neagra:P simplu dar eficient
Suntem in negocieri cu omu care vinde ursul... sa spearam k iasa bine,stiu k da mai bine cu jante cu buza dar e bmw-u lu paul si el stie ce face cu el k lui ii lene sa posteze si el aici p topic

Neamtzu_e36 14-05-10 18:33

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by iul111 (Post 3360112)
cateva poze cu ursul meu
enjoy!

Poze ca poze dar mai faci parte din echipa? sa inteleg ca nu mai vinzi ursu?

Neamtzu_e36 14-05-10 18:33

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3360126)
leam suflat cu lac si in lac am pus niste vopsea neagra:P simplu dar eficient
Suntem in negocieri cu omu care vinde ursul... sa spearam k iasa bine,stiu k da mai bine cu jante cu buza dar e bmw-u lu paul si el stie ce face cu el k lui ii lene sa posteze si el aici p topic

am inteles ms pt sfat :D

Blondu_318 14-05-10 18:50

Re: E 30 DIVISION
 
1 Attachment(s)
Nai dc..:p Maine imi termin bunza pt spoiler si o montez, impreuna cu cele 2 telescoape, sti tu neamtzule care nu ? delea de care iti tre si tie:)):))
Nush da dupa ce o sa termin ursu o sa merg la aia de la drumuri sa fac contract cu ei k io unu nivelez tot cu el k ii prea jos bag cv:( dar in schimb da bine :oops:
o sa revin mane cu poze k am imprumutat aparatul astazi.... voi ceati mai lucrat?

Blondu_318 14-05-10 18:53

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3360144)
Poze ca poze dar mai faci parte din echipa? sa inteleg ca nu mai vinzi ursu?

Ar fi frumos sa ramana printre noi :D

Neamtzu_e36 14-05-10 19:14

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3360173)
Nai dc..:p Maine imi termin bunza pt spoiler si o montez, impreuna cu cele 2 telescoape, sti tu neamtzule care nu ? delea de care iti tre si tie:)):))
Nush da dupa ce o sa termin ursu o sa merg la aia de la drumuri sa fac contract cu ei k io unu nivelez tot cu el k ii prea jos bag cv:( dar in schimb da bine :oops:
o sa revin mane cu poze k am imprumutat aparatul astazi.... voi ceati mai lucrat?

si a mea este joasa si a lu kidu la fel ,app poate poti sa imi faci mie rost de 2 telescoape :D

Blondu_318 14-05-10 19:46

Re: E 30 DIVISION
 
[QUOTE=Neamtzu_e36;3360208]si a mea este joasa si a lu kidu la fel ,app poate poti sa imi faci mie rost de 2 telescoape :


Incerc sa vad ce pot rezolva

Neamtzu_e36 15-05-10 16:09

Re: E 30 DIVISION
 
7 Attachment(s)
gata si cu baia de ulei sa facut si aia :D am mai scapat de o problema ms kidu pt ajutor
pun poze cu ursu si kidu cand lucra :D

kyd_ursu 15-05-10 17:21

Re: E 30 DIVISION
 
cand ai pasiune iese orice neamtzule...si cand te gandesti ca asta este doar inceputul :))) .... si cum spuneam "proiectul continua" ;)

Blondu_318 15-05-10 20:32

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3362306)
cand ai pasiune iese orice neamtzule...si cand te gandesti ca asta este doar inceputul :))) .... si cum spuneam "proiectul continua" ;)

imi place k 'ati inceput' sa va miscati si voi mai repede:D


All times are GMT +2. The time now is 23:23.

- Copyright 2026 4Tuning