Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Fiat 500 at SmokeDesign (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/16293-fiat-500-at-smokedesign.html)

lancerEvo 05-09-06 10:01

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
bogdane... numaru ala.... hmmm cam mare, daca vrei te pun in legatura cu soricelu sa iti faca unu mai mic din autocolant! eu zic ca ar arata mult mai bine

gangsta 06-09-06 13:04

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
:shock: FELICITARI juniorule....e campioana masina!;)

DaNuTzU' 07-09-06 00:28

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
heheh maine am onoarea sa o vad live:P!!!
si onoarea sa o si conduc:D

alexufo 08-09-06 01:32

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
bogdy restecpa frumos asta insemna mana de finisat si finalul se vede dupa vopsire ...mondiala .........lasa ca vin si eu din spate cu dacia 1100


smtraxx ai dreptate oricum deja a inceput revolutia hod rod in romania de ceva timp ..deja sunt in proiect 2 broscutze ,o pobeda si multe altele

AdY9005 08-09-06 20:09

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
super tare masina bv:peace: . da la motor are cv cai:-)?

fiat500 08-09-06 21:07

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
la motor...deocamdata are cai...aia stock...o evacuare mai custom...shi...filtru de aer ;)...da au vreme caii sa se tot inmulteasca...intai o suspensie shi niste frane ;)

alexufo 08-09-06 23:27

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
imi place cum gandeste omul asta

DaNuTzU' 08-09-06 23:50

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
heheh e unul dintre colegii mei (elevi) sa nu indrazniti sa ziceti ceva urat:P

Motor 10-09-06 08:01

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
Quote:

Originally Posted by alexufo (Post 547223)
bogdy restecpa frumos asta insemna mana de finisat si finalul se vede dupa vopsire ...mondiala .........lasa ca vin si eu din spate cu dacia 1100


smtraxx ai dreptate oricum deja a inceput revolutia hod rod in romania de ceva timp ..deja sunt in proiect 2 broscutze ,o pobeda si multe altele




mai vine si un polski din urma:))

BH-15-RIC 10-09-06 11:10

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
Sincer am vazut masina la ORADEA in 4iunie la show si arata bestial , si sper sa o vedem si in 24 dar nu pe trailer ci pe roti ar fi super caci merita sincer efortul depus de cei care au lucrat la ea sa o vada cit mai multa lume si sa vada ca se poate face asa ceva si la noi in ROMANIA nu numai in alte tari !!!!;)

Motor 10-09-06 12:18

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
Quote:

Originally Posted by BH-15-RIC (Post 549175)
sper sa o vedem si in 24 dar nu pe trailer ci pe roti ar fi super caci merita sincer efortul depus de cei care au lucrat la ea

perfect de accord cu tine


AK-ZER 10-09-06 19:16

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
superba mashina... are un aspect de bomba p roti.. tot respectul..
PS: botul apare cam gol.. fara semnul de la fiat.. poate ar fi o idee buna sa iti faci cu aerograful fata care o are"luigi" in CARS.. io zic k ar arata chiar mai fain.. oricum supertare mashinutza..BRAVO

8 valve 15-09-06 09:36

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
Foarte frumoasa masinutza , iti dau si io o idee , masoara farul tau cu unul de bmw e 30 ( ursulet ) cu lupa in el si daca ai noroc sa se potriveasca pune-le palea o sa arate tare cu lupa ...

Piry 15-09-06 10:16

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
buna idee...pe bune

fietel 15-09-06 14:09

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
merg cele de bmw.... este unul in bucuresti asa. dar e alta prindere la far si e ceva ceva de modificat.... mai bine le lasa pe ale lui.


All times are GMT +2. The time now is 06:30.

- Copyright 2026 4Tuning