Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - 318i DNY (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/161262-e36-318i-dny.html)

Sonny™ 25-12-10 11:09

Re: E36 - 318i DNY
 
Quote:

Originally Posted by Daniel_Toa (Post 3845174)
M a batut gandul de cateva ori ... adica doream una cu un motor mai mic ( taxe mai mici , consum mai mic ) . Dar acum nu doresc sa o mai dau :D , raman cu ea

Sarbatori fericite domnul dani alaturi de cei dragi si un an mai bun si plin de bucurii si satisfactii...;)

Daniel_Toa 25-12-10 15:29

Re: E36 - 318i DNY
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 3925898)
Sarbatori fericite domnul dani alaturi de cei dragi si un an mai bun si plin de bucurii si satisfactii...;)

Multumesc frumos :) Si eu iti doresc multa sanatate , fericire si un an nou bogat si plin numai de impliniri :D

Marian_nebunu 25-12-10 18:27

Re: E36 - 318i DNY
 
Taticule sarbatori fericite :D:D:D:D

Daniel_Toa 25-12-10 19:12

Re: E36 - 318i DNY
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 3926847)
Taticule sarbatori fericite :D:D:D:D

multumesc asemenea fiule

Daniel_Toa 11-01-11 17:28

Re: E36 - 318i DNY
 
11 Attachment(s)
Sa mai readuc topicul la viata mai pun cateva poze si doua trei vorbe. Cu masina nu am mai circulat a stat si inca mai sta la bunicii prietenei in garaj , doar porniri de 5-10 minute la 3-4 zile . Astept sa vina primavara mai repede sa pot sa ies la plimbare .

Alejandro 11-01-11 17:46

Re: E36 - 318i DNY
 
da de ce nu iesi cu ea pe zapada cand acum ai prileju sa faci gogosi cu ea fara sa uzezi gumele :D

Daniel_Toa 11-01-11 18:26

Re: E36 - 318i DNY
 
Avem un primar mai puturos si nu si da interesul sa ne asigure un trafic bun . Adica zapada si gheata mai peste tot , noroc cu soarele asta ca a inceput sa faca el ordine . Iar in perioada asta nu am nevoie de masina , vine ma ia prietena cu masina sau parintii ei , mergem la bunici etc .

By Afs-Cot 11-01-11 22:00

Re: E36 - 318i DNY
 
mare sef ... am crezut ca ai masina stricata.. k de knd sunt in practica.. nu am vazuta sa isi mute coada...hai odata cu caldura si cu 'TIMPU" sa facem treaba... k si eu abia astept sa lucrez.. si pt mine .. si pt tine .si la ursoi(SAM 4.4 V8 )

Daniel_Toa 11-01-11 22:09

Re: E36 - 318i DNY
 
Quote:

Originally Posted by By Afs-Cot (Post 3976581)
mare sef ... am crezut ca ai masina stricata.. k de knd sunt in practica.. nu am vazuta sa isi mute coada...hai odata cu caldura si cu 'TIMPU" sa facem treaba... k si eu abia astept sa lucrez.. si pt mine .. si pt tine .si la ursoi(SAM 4.4 V8 )


Sa vina odata primavara aia, si te ajut cu toata placerea si la urs si la dacie :) si sper ca te tii tinut de cuvant sa faci o sedinta foto la pisicutza mea :)

By Afs-Cot 11-01-11 22:11

Re: E36 - 318i DNY
 
da boss ..fratele meu.. ce sa iti zic pe vara.. am avut in mana o suspensie MOMO la 100de iepurashi.. care a ajuns pe pisica WAL.. daca o stii dar n ue bai ca mai gasim noi..

Daniel_Toa 11-01-11 22:13

Re: E36 - 318i DNY
 
Quote:

Originally Posted by By Afs-Cot (Post 3976616)
da boss ..fratele meu.. ce sa iti zic pe vara.. am avut in mana o suspensie MOMO la 100de iepurashi.. care a ajuns pe pisica WAL.. daca o stii dar n ue bai ca mai gasim noi..

Stiu coupeul lui valus

By Afs-Cot 11-01-11 22:14

Re: E36 - 318i DNY
 
e lo' a lu valus.. si app de folie pe geamuri... te rezolv tot eu .. mana de lucru. moca sa se mai puna putin soarele afara si o rezolvam..(asta la garaj clar)

Daniel_Toa 11-01-11 22:18

Re: E36 - 318i DNY
 
Quote:

Originally Posted by By Afs-Cot (Post 3976635)
e lo'

Am un arc rupt pe spate si telescoapele pe fata putin obosite . Am in plan sa schimb arcuri + telescoape dar sa vedem ce gasesc ...

Marian_nebunu 12-01-11 00:01

Re: E36 - 318i DNY
 
cea mai verde pa sistem daca gasesc arcurile mele alea stock ti le trimit prin posta fac eu o donatie catre tatal meu !!!:)

Daniel_Toa 12-01-11 09:13

Re: E36 - 318i DNY
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 3976985)
cea mai verde pa sistem daca gasesc arcurile mele alea stock ti le trimit prin posta fac eu o donatie catre tatal meu !!!:)

Fiule sa ti dea' dumnezeu sanatate !!!!!! Sper sa le gasesti :D


All times are GMT +2. The time now is 17:25.

- Copyright 2026 4Tuning