![]() |
Re: E36 - 318i DNY
Quote:
|
Re: E36 - 318i DNY
Quote:
|
Re: E36 - 318i DNY
Taticule sarbatori fericite :D:D:D:D
|
Re: E36 - 318i DNY
Quote:
|
Re: E36 - 318i DNY
11 Attachment(s)
Sa mai readuc topicul la viata mai pun cateva poze si doua trei vorbe. Cu masina nu am mai circulat a stat si inca mai sta la bunicii prietenei in garaj , doar porniri de 5-10 minute la 3-4 zile . Astept sa vina primavara mai repede sa pot sa ies la plimbare .
|
Re: E36 - 318i DNY
da de ce nu iesi cu ea pe zapada cand acum ai prileju sa faci gogosi cu ea fara sa uzezi gumele :D
|
Re: E36 - 318i DNY
Avem un primar mai puturos si nu si da interesul sa ne asigure un trafic bun . Adica zapada si gheata mai peste tot , noroc cu soarele asta ca a inceput sa faca el ordine . Iar in perioada asta nu am nevoie de masina , vine ma ia prietena cu masina sau parintii ei , mergem la bunici etc .
|
Re: E36 - 318i DNY
mare sef ... am crezut ca ai masina stricata.. k de knd sunt in practica.. nu am vazuta sa isi mute coada...hai odata cu caldura si cu 'TIMPU" sa facem treaba... k si eu abia astept sa lucrez.. si pt mine .. si pt tine .si la ursoi(SAM 4.4 V8 )
|
Re: E36 - 318i DNY
Quote:
Sa vina odata primavara aia, si te ajut cu toata placerea si la urs si la dacie :) si sper ca te tii tinut de cuvant sa faci o sedinta foto la pisicutza mea :) |
Re: E36 - 318i DNY
da boss ..fratele meu.. ce sa iti zic pe vara.. am avut in mana o suspensie MOMO la 100de iepurashi.. care a ajuns pe pisica WAL.. daca o stii dar n ue bai ca mai gasim noi..
|
Re: E36 - 318i DNY
Quote:
|
Re: E36 - 318i DNY
e lo' a lu valus.. si app de folie pe geamuri... te rezolv tot eu .. mana de lucru. moca sa se mai puna putin soarele afara si o rezolvam..(asta la garaj clar)
|
Re: E36 - 318i DNY
Quote:
|
Re: E36 - 318i DNY
cea mai verde pa sistem daca gasesc arcurile mele alea stock ti le trimit prin posta fac eu o donatie catre tatal meu !!!:)
|
Re: E36 - 318i DNY
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:25. |
- Copyright 2026 4Tuning