Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

KAY_ 11-01-10 00:22

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 2963548)
18.05 : sex :oops:








:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

18.08 sex ends :D

dolb 11-01-10 01:28

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
02:28 doggy style ! :D

DTH 11-01-10 04:07

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by DOHC16 (Post 2965054)
18.08 sex ends :D

5.04 : Now sex ends :woowoo: mie foame ....ma bag sa-mi fac o cafea ...siiiiii .....paaana mea ...si al meu iubit s-a bagat la somn , numai eu nu pot sa dorm ...why me ? :( stau si vorbesc singura pe forum la sectiunea de ce fac in acest moment ...ce pana mea pot sa fac....bash me ! :cry:

TheFasterMan 11-01-10 12:38

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
13:37 : trimit sms-uri unei amice:D

VladM 11-01-10 12:40

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
13:39 ma amuza MDB,era o faza la Deko,daca animalul(iubitul) doarme dupa sex,lasa-l sa doarma,nu-l deranja ca e obosit :))

DTH 11-01-10 14:27

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
15.25 : bac fram wark .....mananc... si ma intorc la wark :(


@VladM : animalu a dormit , si inca mai vrea sa doarma /:) e posibil ? da nu , eu batman batman il las ....ce i-as trage o bata-n cap ...mama mama da nu ma lasa inima

VladM 11-01-10 14:31

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
15:31 citeam despre Bob Marley


@MDB:Pai noi,fata de voi,suntem obositi ca depunem o munca acolo :)

cca_golf 11-01-10 17:29

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
18:29 aștept vara:rolleyes2:rolleyes2:lol::lol::lol:

dolb 11-01-10 17:30

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
18:30 redescopar Excel :D

green_e30 11-01-10 19:38

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
20:37 Imi numar absentele de la liceu!!!

Danutz Bratosin 11-01-10 19:40

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
20:40 ma uit la tehnici esentiale de supravietuire....la cum haleste ala scorpioni:|

MadAboutGolf3 11-01-10 20:03

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
21:03 ma minunez ce poate face lumea asta ..
http://www.cancan.ro/actualitate/reg...gin-83608.html

Dementor 11-01-10 21:53

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
22:52 ma minunez de stirea asta:lol: "pentru a-şi produce plăcere au apelat la mezeluri."
vorba unuia:"ce uameni":lol:

Messerschmitt 11-01-10 21:54

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
22:53 incerc sa imi incalzesc mainile...pff a inceput sa ninga ...si am parcat masina intr-o mocirla de am polizat juma de oraX(...ca sa ies

mihai88 11-01-10 22:03

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
23:03 citesc pe wikipedia despre bruce lee


All times are GMT +2. The time now is 09:06.

- Copyright 2026 4Tuning