![]() |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Quote:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
02:28 doggy style ! :D
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Quote:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
13:37 : trimit sms-uri unei amice:D
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
13:39 ma amuza MDB,era o faza la Deko,daca animalul(iubitul) doarme dupa sex,lasa-l sa doarma,nu-l deranja ca e obosit :))
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
15.25 : bac fram wark .....mananc... si ma intorc la wark :(
@VladM : animalu a dormit , si inca mai vrea sa doarma /:) e posibil ? da nu , eu batman batman il las ....ce i-as trage o bata-n cap ...mama mama da nu ma lasa inima |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
15:31 citeam despre Bob Marley
@MDB:Pai noi,fata de voi,suntem obositi ca depunem o munca acolo :) |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
18:29 aștept vara:rolleyes2:rolleyes2:lol::lol::lol:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
18:30 redescopar Excel :D
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
20:37 Imi numar absentele de la liceu!!!
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
20:40 ma uit la tehnici esentiale de supravietuire....la cum haleste ala scorpioni:|
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
21:03 ma minunez ce poate face lumea asta ..
http://www.cancan.ro/actualitate/reg...gin-83608.html |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
22:52 ma minunez de stirea asta:lol: "pentru a-şi produce plăcere au apelat la mezeluri."
vorba unuia:"ce uameni":lol: |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
22:53 incerc sa imi incalzesc mainile...pff a inceput sa ninga ...si am parcat masina intr-o mocirla de am polizat juma de oraX(...ca sa ies
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
23:03 citesc pe wikipedia despre bruce lee
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:06. |
- Copyright 2026 4Tuning