Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Focsani (https://forum.4tuning.ro/610-focsani.html)
-   -   Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare (https://forum.4tuning.ro/610-focsani/140757-masinile-membrilor-4tuning-vrancea-prezentare.html)

Artcafee 11-10-10 10:00

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Da nen stiu ca sunt alea gen "R32" dar nu imi place.

La asta am bucatica care vine in capota dar nu am gasit vopsea ca sa o pot vopsi si ulterior monta.

uskt2005 30-10-10 14:57

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
14 Attachment(s)
O mica sedinta foto cu 2 Vrancence...

as3dyum 30-10-10 15:19

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Frumoase masini :lol:

vn-61-xxl 30-10-10 20:01

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by as3dyum (Post 3769993)
Frumoase masini :lol:

asa'i ,,,mai ales a lui ucy

fisan 31-10-10 19:16

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by vn-61-xxl (Post 3770615)
asa'i ,,,mai ales a lui ucy

bagatil si pe asta a lu XXL:P sa fie 2albe cu 1rosie:P

vn-61-xxl 31-10-10 23:25

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by fisan (Post 3773147)
bagatil si pe asta a lu XXL:P sa fie 2albe cu 1rosie:P

da fasane ...ar km trebui :>:)))

uskt2005 01-11-10 06:56

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Vino vineri la Wild West la 18,30 si vedem ce putem face :-P

vn-61-xxl 01-11-10 15:03

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by uskt2005 (Post 3774229)
Vino vineri la Wild West la 18,30 si vedem ce putem face :-P

joi plec in italia si vin luni ...

UsCaTu_ 12-11-10 12:50

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
1 Attachment(s)
O masina simpla :P:):PAttachment 1736151

Attachment 1736152

Attachment 1736153

Attachment 1736154

Attachment 1736155

Attachment 1736156

johnsonxxl 12-11-10 13:00

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
hmm...nu merg pozele..dar cine nu o stie..frumoasa tare :D

Sonny™ 13-11-10 09:28

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by UsCaTu_ (Post 3806330)

:)):)):)) zici tu ca e simpla...?

UsCaTu_ 14-11-10 22:23

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
pai ce are modificat e stock

vn-08-nen 15-11-10 12:14

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Mai e una cam la fel , nu stiu daca e aceeasi ... o vad mereu parcata la spalatoria de langa aida ... nu am fost atent la numar ...

VN23TDR 16-11-10 10:02

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
UBL are la numar. E masina lu` Paulica.

grosu 18-11-10 18:35

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by UsCaTu_ (Post 3812759)
pai ce are modificat e stock


1,8 is


All times are GMT +2. The time now is 21:18.

- Copyright 2026 4Tuning