![]() |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Da nen stiu ca sunt alea gen "R32" dar nu imi place.
La asta am bucatica care vine in capota dar nu am gasit vopsea ca sa o pot vopsi si ulterior monta. |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
14 Attachment(s)
O mica sedinta foto cu 2 Vrancence...
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Frumoase masini :lol:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Vino vineri la Wild West la 18,30 si vedem ce putem face :-P
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
1 Attachment(s)
O masina simpla :P:):PAttachment 1736151
Attachment 1736152 Attachment 1736153 Attachment 1736154 Attachment 1736155 Attachment 1736156 |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
hmm...nu merg pozele..dar cine nu o stie..frumoasa tare :D
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
pai ce are modificat e stock
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Mai e una cam la fel , nu stiu daca e aceeasi ... o vad mereu parcata la spalatoria de langa aida ... nu am fost atent la numar ...
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
UBL are la numar. E masina lu` Paulica.
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
1,8 is |
| All times are GMT +2. The time now is 21:18. |
- Copyright 2026 4Tuning