![]() |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
de 1 mai e genric spus...
cam toata lumea o sa fie de sambata cel putin acolo... ;) |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
gratzian in mare cred k da acum depinde si de cei care vin la mare ce si cum facem ;)
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
pana la urma ce se mai aude de petrecerea 4tuning de la mare ai? :D
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
wtcvictim i feel yah :( Eu ajung dabea pe 18 iunie pe la mare, sper.
Ceva poze de la 4tuning 1,2 aprilie? |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
poze gaseti aici : https://www.4tuning.ro/gal/index.php?cat=59 |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Uhhhh?, am crescut in NYC si am fost de cel putin 5 ori in Boston, cum adica e innexistent? si porma user-u tau nu inseamna defapt world trade center victim? 1+1=2 asa am inteles ca esti din state. Im confused now. Anyway, cum ai zis, si 1000 de km e departe dar totusi poti sa te sui in masina si sa te duci,:-P eu cel putin am o balta mare intre cele doua case. :evil:
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
:) nici nu m-am gandit la coincidenta care se creaza dintre nick si oras ... intradevar orasul probabil ca exista numai eu nu il cunosc :D , l-am pus asa la nimerala , suna mai intersant ... iar wtc victim its the same , tot din coincidenta ii ales :D pe langa aia 1000 de km m-ai am ceva treaba ... or sa se distreze baietzi fara mine ...o sa imi simpta lipsa :)))))))) ya right .. just a stupid joke |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Ohh, acum m-am luminat. lol Pai daia ma miram si eu, am vazut wtcvictim si bean town si gata am crezut ca esti din Boston. daca tot zici ca nu stiai ca e porecla BeanTown la Boston si chiar si un orasel :D Istoric are semnificatie mare, uite un linkulet ;)
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Ohhh stai calm, daca e ceva sa fia ofensat la uni, este useru dar ma rog fiecare are alte sentimente despre 9/11. e un subiect dificil aici in state si mai ales cei din nyc, chiar si in comunitatea romana ca am inteles ca au murit ceva romani in ziua aia. In fine sa de-a dumnezeu sa ajungi, California e cool dar multi mexicani acolo, cel putin in unele parti, depinde unde te duci :lol:
The american dream lives! Dar lupti mult si greu pentru ea, multe sacrifici ca emigrant si cred ca cel mai mare este lipsa rudelor si pamintul "Romania". Pentru mine asta a fost cel mai greu cam toata viata me-a. Sorry for the offtopic: |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
ma duc acolo pentru ceva concurs ... nu sa raman ... nu cred ca as putea sa plec definitiv .... end of offtopic... |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
bai vb pe messenger nu pe forum! ati facut 30 de posturi aici!
mai facem intanlirea la mare? gratian o vorba ceva!!! ai promis..... |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
oricum macar intre noi asa, nu neaparat la oficial, si tot ne vom intalni, nu?
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
mai am inca un plan de rezerva, anunt repede |
| All times are GMT +2. The time now is 13:31. |
- Copyright 2026 4Tuning