![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
Vot pentru plan :)) ca e usor de folosit!
|
Re: NFS UG2 Drifters
plan si eu...
|
Re: NFS UG2 Drifters
Cam cati trebuie sa fim sa pornim acest campionat?o idee, sfaturi ceva?
Am facut o lista si suntem 10 pana acuma... Cum o sa se desfasoare ? |
Re: NFS UG2 Drifters
Pai jucam 1 vs. 1, piramidal,pana cand mai ramane unul singur,care e campionul :)
|
Re: NFS UG2 Drifters
cum a fost si inainte>?
buna idee ... aprob ideea lui emh cine se mai baga? |
Re: NFS UG2 Drifters
Ok e buna ideea....suntem 11 mai stiti si voi pe cineva?
Am adunat asa... 1.EU-insane 2.Craxy 3.Edy 4.Ingerasu 5.HRD 6.Adys 7.eMH 8.GTxSHELBY 9.Dragos 10.Chrome 11.Floryn Reste sa zica pe forum daca am uitat pe cineva si ingerasu buz me sa vb... |
Re: NFS UG2 Drifters
Deocamdata nu sunt acasa,dar cand ajung dau un mass pe messenger,ca poate mai vrea vreunul din astia "batrani".
|
Re: NFS UG2 Drifters
am si io o intrebare ...
:D pe ce track-uri o sa se desfasoare? |
Re: NFS UG2 Drifters
SD2 mai mult ca sigur
|
Re: NFS UG2 Drifters
si eu ma bag
|
Re: NFS UG2 Drifters
Da,dar vor exista persoane care nu joaca bine pe SD2,si atunci nu vreau sa se zica ca "se joaca pe SD2 ca asa a vrut eMH".
Eu zic sa votam. Eventual sa facem un campionat paralel pt ceva Downhill... |
Re: NFS UG2 Drifters
eu zic ca eu bun
lighthouse pt toti ca se face punctaj mult si nu vor fi dezamagiti:D |
Re: NFS UG2 Drifters
pai da facem 2 sesiuni....una pe SD in seara asta si una maine pe Downhill...vedem cine e mai bun in seara aceasta pe SD si maine seara pe downhill sau invers cum vreti voi...eventual putem face 3 sesiuni de drift SD,Downhill si Parkade...daca exista unu care sa ne face pe toti la toate o sa fie Drift King:)
|
Re: NFS UG2 Drifters
Eu ma gandeam in felul urmator....ar fi frumos lighthouse ....si 2 ture...daca scorul e sa fie 1-1 se da si revansa la care o sa iase 2-1 sau 1-2....ca poate unu loveste un zid si e nasol...
|
Re: NFS UG2 Drifters
Oricum,nu facem nimic in seara asta. Trebuie sa vedem cine cu cine joaca,facem grupele, nu e chiar asa simplu.
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:29. |
- Copyright 2026 4Tuning