Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   BMW E30 S50 turbo vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/130664-bmw-e30-s50-turbo-vs.html)

Skma 06-04-10 13:16

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Aici toata lumea isi da cu parerea dar nici unul dintre protagonisti nu spune nimic!
Oare nu ar fi mai bine ca nimeni sa nu mai faca nici o presupunere...din moment ce protagonistii nu zic nimic ba mai mult ei stiu cel mai bine ce s-a intamplat daca s-a intamplat...:rolleyes2

bobiMOM 06-04-10 14:51

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by DZ1 (Post 3240437)
Bobi nu fac prostia sa te subestimez!!
Sigur ne distram ca nu suntem dusmani.
Poate imi dai voie sa facem luna viitoare cu Evo-ul meu.
Nu face fata la masina ta dar de placere.

Sigur...cu placere!

bobiMOM 06-04-10 15:06

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by Skma (Post 3251558)
Aici toata lumea isi da cu parerea dar nici unul dintre protagonisti nu spune nimic!
Oare nu ar fi mai bine ca nimeni sa nu mai faca nici o presupunere...din moment ce protagonistii nu zic nimic ba mai mult ei stiu cel mai bine ce s-a intamplat daca s-a intamplat...:rolleyes2

Mda, mie nu mi-a placut sa comentez niciodata nimik pe forum sau aiurea in tramvai...dc am avut vreodata de aratat ceva am facut-o pe strada!;)

Cu Teo am stabilit o cursa `rolling` de comun acord...asa ca nu prea inteleg comentariile. Sunt mai mult decat constient ca de pe loc ma mananca dc asta era problema principala.

DONU' 08-04-10 01:52

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by 76BPR (Post 3249038)
Inseamna ca trebuie sa vedem si revansa,poate chiar la Tulcea.

Pai si cum facem?
Intra Bobby la grupa de 4x4 sau intra Teo la grupa de tractiune spate, sau se dau la libere?
Sau de la un anumit numar de cai se face o grupa cu orice tractiune?
Hai sa aducem killer bee-ul din Ungaria sa ia toate cupele :lol:

76BPR 08-04-10 21:58

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 3257440)
Pai si cum facem?
Intra Bobby la grupa de 4x4 sau intra Teo la grupa de tractiune spate, sau se dau la libere?
Sau de la un anumit numar de cai se face o grupa cu orice tractiune?
Hai sa aducem killer bee-ul din Ungaria sa ia toate cupele :lol:

E simplu.
Se pune la start si se da.

TOBA^ 11-04-10 07:01

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
BPR-omul fara lege !

vec 04-05-10 04:00

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by TOBA^ (Post 3266609)
BPR-omul fara lege !

hai ma ..de ce spui asa

Balaurr 10-05-10 13:10

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
bravo boby,ai un urs super tare,felicitari pentru cursele de ieri;)

vacaroz 10-05-10 21:33

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
felicitari desi nu am fost acolo :D o mica intrebare. cu ce masini sa dat bobi?

Geox` 10-05-10 22:02

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Felicitari pentru locul 1!
audi rs6,opel speedster,dodge viper srt10,audi s3(Muu)

puiu m6 13-05-10 19:04

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Salut!sunt baiatul cu M6,ne-am dat la tulcea si era sa o comit rau daca nu luai avans?nu o lua neaparat ca pe o provocare dar vreau sa mai incercam in Ungaria la urmatoarea etapa

bobiMOM 13-05-10 23:02

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by puiu m6 (Post 3357770)
Salut!sunt baiatul cu M6,ne-am dat la tulcea si era sa o comit rau daca nu luai avans?nu o lua neaparat ca pe o provocare dar vreau sa mai incercam in Ungaria la urmatoarea etapa

Sigur....putem si mai devreme dc ajungi la Urziceni la inceputul lunii viitoare!;)

Vezi ce faci cu jantele alea ca vreau sa le pun pe E60...asta in cazul in care vrei sa le dai jos!

puiu m6 14-05-10 11:20

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Sincer nu prea mai vreau sa merg prin tara la curse dupa experienta de la Tulcea,doar la SATU-MARE unde merita din plin si in rest la unguri!!!dami nr de telefon si vb de jante

dan_azz 21-05-10 22:48

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Ceva provocari pentru BOBI pentru cursa de la ALEXENI,URZICENI din 06 iunie.2010

bobiMOM 26-05-10 03:40

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Mda, in sfarshit un motor de 4 pistoane care m-a impresionat Honda S2000 turbo!

Sa nu mai zic de felul in care arata mashina aia......;)


All times are GMT +2. The time now is 12:49.

- Copyright 2026 4Tuning