![]() |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Aici toata lumea isi da cu parerea dar nici unul dintre protagonisti nu spune nimic!
Oare nu ar fi mai bine ca nimeni sa nu mai faca nici o presupunere...din moment ce protagonistii nu zic nimic ba mai mult ei stiu cel mai bine ce s-a intamplat daca s-a intamplat...:rolleyes2 |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
Cu Teo am stabilit o cursa `rolling` de comun acord...asa ca nu prea inteleg comentariile. Sunt mai mult decat constient ca de pe loc ma mananca dc asta era problema principala. |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
Intra Bobby la grupa de 4x4 sau intra Teo la grupa de tractiune spate, sau se dau la libere? Sau de la un anumit numar de cai se face o grupa cu orice tractiune? Hai sa aducem killer bee-ul din Ungaria sa ia toate cupele :lol: |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
Se pune la start si se da. |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
BPR-omul fara lege !
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
bravo boby,ai un urs super tare,felicitari pentru cursele de ieri;)
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
felicitari desi nu am fost acolo :D o mica intrebare. cu ce masini sa dat bobi?
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Felicitari pentru locul 1!
audi rs6,opel speedster,dodge viper srt10,audi s3(Muu) |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Salut!sunt baiatul cu M6,ne-am dat la tulcea si era sa o comit rau daca nu luai avans?nu o lua neaparat ca pe o provocare dar vreau sa mai incercam in Ungaria la urmatoarea etapa
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
Vezi ce faci cu jantele alea ca vreau sa le pun pe E60...asta in cazul in care vrei sa le dai jos! |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Sincer nu prea mai vreau sa merg prin tara la curse dupa experienta de la Tulcea,doar la SATU-MARE unde merita din plin si in rest la unguri!!!dami nr de telefon si vb de jante
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Ceva provocari pentru BOBI pentru cursa de la ALEXENI,URZICENI din 06 iunie.2010
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Mda, in sfarshit un motor de 4 pistoane care m-a impresionat Honda S2000 turbo!
Sa nu mai zic de felul in care arata mashina aia......;) |
| All times are GMT +2. The time now is 12:49. |
- Copyright 2026 4Tuning