![]() |
Re: cine are audi 100
un carlig de remorcare are careva de vanzare pt un audi 100 CC berlina din '84 benzina? astept mailuri la [email protected]
|
Re: cine are audi 100
3 Attachment(s)
Salut! Ma bucur ca exista acest forum! Am si eu un audi 100 2.0i .
Am de vanzare o cutie automata tip sport si vreau sa cumpar una manuala. Poate ca am si un carlig pentru tine. |
Re: cine are audi 100
Cand facem un meeting?
|
Re: cine are audi 100
Quote:
|
Re: cine are audi 100
Quote:
|
Re: cine are audi 100
badboy daca i-mi dai adresa ta de email iti zic :)
|
Re: cine are audi 100
Quote:
|
Re: cine are audi 100
pentru cine intereseaza:
am de vanzare piesele rezultate din dezmembrarea unui audi 100 cc 2.2 din 86 adica aproape toate piesele (mai putin caroseria parbrizul si luneta). pretul este 200 eur pentru TOATE ( nu le dau pe bucati!) iar o scurta lista(incompleta) ar fi cam asa: capota fata, aripi fata, portiere, capac portbagaj, grila fata, coaja bara fata/spate, faruri,stopuri, proiectoare, cutie viteze ok, motor-nu stiu care mai e starea lui-, toate releele, etriere, discuri frina, ambreiaj+placa presiune ambele ok, caseta directie, pompa de servo, ventilator radiator, ventilator aeroterma, electromotor, alternator si multe altele pe care nu mi le amintesc. daca sinteti interesati: 0744513871 |
Re: cine are audi 100
cine vrea un audi 100 motor 2000 benzina, visiniu, an 82 , acte in regula pe romania , pret 500 euro neg. detalii pe mess ,, sorintruica ''
|
Re: cine are audi 100
VA salut. Caut un Audi 200, model 43, neinmatriculat/inmatriculat. Are cineva de vanzare??
|
Re: cine are audi 100
Quote:
|
Re: cine are audi 100
Haideti sa facem un meeting candva!
|
Re: cine are audi 100
Caut audi 100 inmatriculat!
|
Re: cine are audi 100
Quote:
am eu unu audi 100 de vanzare http://www.**********/catalog/5169132...-AUDI-100.html aici gasesti mai multe detalii despre masina ... id mess: blondu725 |
Re: cine are audi 100
daca tot am deschis treaba....
Ce tot vindeti acolo?? Mai bine cumparati un urs sau un recchin fatat,blanit,shi rupt la minim 2000 eur!!! Decat un 100,200,5000 tabla galvanizata,mare cat casa,spatios etc!! Eu l-am vandut pe al meu:( Nu da lumea nici 2000 eur pe ele.... Mai bine un urs!!bine fratilor,sa va stea rotile pe spate de crezi ca minteni se intalnesc in partea de sus Imi e dor de el!!! Acum am un 100 din 94. Mai dotat ce e drept,dar suna ca un v6,shi pe langa 5 in linie e ca o japoneza pe langa o americanca de 5litri. Visul meu este un audi 100 5 in linie!!!!!!!!!!!!!!!!!!100 c3,neaparat quattro!! Cu respect, |
| All times are GMT +2. The time now is 15:20. |
- Copyright 2026 4Tuning