Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Audi (https://forum.4tuning.ro/283-discutii-audi.html)
-   -   cine are audi 100 (https://forum.4tuning.ro/283-discutii-audi/13026-audi-100-a.html)

blondu725 29-11-07 00:03

Re: cine are audi 100
 
un carlig de remorcare are careva de vanzare pt un audi 100 CC berlina din '84 benzina? astept mailuri la [email protected]

peterj 06-12-07 22:07

Re: cine are audi 100
 
3 Attachment(s)
Salut! Ma bucur ca exista acest forum! Am si eu un audi 100 2.0i .
Am de vanzare o cutie automata tip sport si vreau sa cumpar una manuala.
Poate ca am si un carlig pentru tine.

peterj 07-12-07 17:31

Re: cine are audi 100
 
Cand facem un meeting?

blondu725 12-12-07 22:42

Re: cine are audi 100
 
Quote:

Originally Posted by peterj (Post 1233790)
Salut! Ma bucur ca exista acest forum! Am si eu un audi 100 2.0i .
Am de vanzare o cutie automata tip sport si vreau sa cumpar una manuala.
Poate ca am si un carlig pentru tine.

Daca ai carligul ala pt mine trimite si mie un mail la [email protected] sa vorbim mai multe.ms

badboy4life 13-12-07 22:49

Re: cine are audi 100
 
Quote:

Originally Posted by peterj (Post 1233790)
Salut! Ma bucur ca exista acest forum! Am si eu un audi 100 2.0i .
Am de vanzare o cutie automata tip sport si vreau sa cumpar una manuala.
Poate ca am si un carlig pentru tine.

cat vrei pe sutia aia automata? Audi meu e 2.2 turbo cutie manuala dar m-ar bate capu sa pun una automata.

peterj 14-12-07 06:36

Re: cine are audi 100
 
badboy daca i-mi dai adresa ta de email iti zic :)

badboy4life 14-12-07 09:18

Re: cine are audi 100
 
Quote:

Originally Posted by peterj (Post 1245643)
badboy daca i-mi dai adresa ta de email iti zic :)

[email protected]

superhypo 14-12-07 10:31

Re: cine are audi 100
 
pentru cine intereseaza:
am de vanzare piesele rezultate din dezmembrarea unui audi 100 cc 2.2 din 86 adica aproape toate piesele (mai putin caroseria parbrizul si luneta).
pretul este 200 eur pentru TOATE ( nu le dau pe bucati!) iar o scurta lista(incompleta) ar fi cam asa:
capota fata, aripi fata, portiere, capac portbagaj, grila fata, coaja bara fata/spate, faruri,stopuri, proiectoare, cutie viteze ok, motor-nu stiu care mai e starea lui-, toate releele, etriere, discuri frina, ambreiaj+placa presiune ambele ok, caseta directie, pompa de servo, ventilator radiator, ventilator aeroterma, electromotor, alternator si multe altele pe care nu mi le amintesc.
daca sinteti interesati: 0744513871

88tsa 07-01-08 20:32

Re: cine are audi 100
 
cine vrea un audi 100 motor 2000 benzina, visiniu, an 82 , acte in regula pe romania , pret 500 euro neg. detalii pe mess ,, sorintruica ''

lc_hans 10-01-08 22:31

Re: cine are audi 100
 
VA salut. Caut un Audi 200, model 43, neinmatriculat/inmatriculat. Are cineva de vanzare??

Nemilosu 11-01-08 16:26

Re: cine are audi 100
 
Quote:

Originally Posted by lc_hans (Post 1286473)
VA salut. Caut un Audi 200, model 43, neinmatriculat/inmatriculat. Are cineva de vanzare??

pm me .

peterj 05-02-08 09:54

Re: cine are audi 100
 
Haideti sa facem un meeting candva!

peterj 02-04-08 12:51

Re: cine are audi 100
 
Caut audi 100 inmatriculat!

blondu725 02-04-08 18:13

Re: cine are audi 100
 
Quote:

Originally Posted by peterj (Post 1460743)
Caut audi 100 inmatriculat!



am eu unu audi 100 de vanzare
http://www.**********/catalog/5169132...-AUDI-100.html
aici gasesti mai multe detalii despre masina ... id mess: blondu725

pasbogdan 02-04-08 23:35

Re: cine are audi 100
 
daca tot am deschis treaba....

Ce tot vindeti acolo??
Mai bine cumparati un urs sau un recchin fatat,blanit,shi rupt la minim 2000 eur!!!
Decat un 100,200,5000 tabla galvanizata,mare cat casa,spatios etc!!
Eu l-am vandut pe al meu:(
Nu da lumea nici 2000 eur pe ele....
Mai bine un urs!!bine fratilor,sa va stea rotile pe spate de crezi ca minteni se intalnesc in partea de sus
Imi e dor de el!!!
Acum am un 100 din 94.
Mai dotat ce e drept,dar suna ca un v6,shi pe langa 5 in linie e ca o japoneza pe langa o americanca de 5litri.
Visul meu este un audi 100 5 in linie!!!!!!!!!!!!!!!!!!100 c3,neaparat quattro!!

Cu respect,


All times are GMT +2. The time now is 15:20.

- Copyright 2026 4Tuning