Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Fotografiile mele (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele.html)
-   -   CRM Design (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele/125897-crm-design.html)

gti_85 07-01-11 12:48

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3961106)
A venit si declansatorul radio.. primele poze. :)
Next to add in cart: stativ+umbrela.

SUPERB ! http://elforum.ro/images/smilies/55.gif

werwceul 07-01-11 17:05

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
asta-i stativul sau declansatorul? :)):lol::lol::lol::lol::lol::lol:

AdySoLenZa 07-01-11 19:13

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3961106)
A venit si declansatorul radio.. primele poze. :)
Next to add in cart: stativ+umbrela.

Si ai sa vezi ca pentru automotive o sa tragi fara umbrela :lol:

Rares_CRM 07-01-11 19:35

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by werwceul (Post 3962889)
asta-i stativul sau declansatorul? :)):lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ala e stativul :lol:

werwceul 07-01-11 20:38

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
ii bun :))

Rares_CRM 13-01-11 02:48

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
2 Attachment(s)
Golf2 GTI & VW Bora

pwr_bz 13-01-11 08:32

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3980492)
Golf2 GTI & VW Bora

Hai cu tot setul:P
COMPLET!!!

Rares_CRM 20-01-11 01:02

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
5 Attachment(s)
cu Golful 2 GTI nu prea am ce poze sa pun... e under construction sa zic asa...
Cam asa arata acum, si cam asa va arata (fara colantu de pe capota, ala a fost mai greu sa-l scot :P), iar de Bora cred ca v-ati plictisit :lol:

Intre timp, a ajuns si stativul si umbrela. (Golf 2 GTD, si restu)

Rares_CRM 20-01-11 02:46

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
...si GTI-ul.

Rares_CRM 26-01-11 00:48

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
:rolleyes2

gti_85 26-01-11 18:36

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Foarte buna lumina !

Rares_CRM 26-01-11 19:18

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by gti_85 (Post 4023378)
Foarte buna lumina !

Poza e un colaj, din vreo 25 de poze, facute cu blitzul din mai multe parti. :)

gti_85 26-01-11 20:09

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Nu-i rau deloc, mai ales ca faci economie si nu mai dai banii pe cateva blitzuri :)

Evoluzione 26-01-11 22:27

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Foarte frumoase ultimele poze. Lumina si calitate foarte bune :D

Rares_CRM 30-01-11 14:36

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
13 Attachment(s)
C&D :D


All times are GMT +2. The time now is 13:56.

- Copyright 2026 4Tuning