![]() |
Re: 2 Faster More Show
ionutz tu nu ai ceva poze cu motoru' din Bmw'u ?
|
Re: 2 Faster More Show
Quote:
https://www.youtube.com/watch?v=o3iH73QhGSY Sau poate pentru tine e slaba :D |
Re: 2 Faster More Show
Tocmai mi-a ajuns la urechiusa un mic amanunt... o mare parte din posesorii din baia mare de motociclete pleaca in cluj la ceva intalnire asa ca nu stiu de cati motorisiti vom avea parte duminica.....
|
Re: 2 Faster More Show
vor fi cativa, stai linistit ;)
|
Re: 2 Faster More Show
Quote:
|
Re: 2 Faster More Show
Quote:
|
Re: 2 Faster More Show
vorbele sunt multe si invidia e mare.
|
Re: 2 Faster More Show
Quote:
O sa fie dar nu ca in alti ani ;) |
Re: 2 Faster More Show
Quote:
So, ca sa inchei, fostul WPP e in forma maxima - nu s-a schimbat nimic (in rau) de la cursa de la Pitesti Din motive personale nu o sa fiu insa prezent la Baia-Mare.. :( |
Re: 2 Faster More Show
Speram sa se schimbe vremea,desi slabe sanse :|
|
Re: 2 Faster More Show
f naspa vremea...:(
|
Re: 2 Faster More Show
|
Re: 2 Faster More Show
Ma eu unu sper sa nu ploaie:-)..macar atat.
|
Re: 2 Faster More Show
:!:speram sa fie asa:!:
|
Re: 2 Faster More Show
pe maine zice ca nu o sa ploaie...:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:35. |
- Copyright 2026 4Tuning