Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   2 Faster More Show (https://forum.4tuning.ro/439-baia/121631-2-faster-more-show.html)

ditza v8 29-05-09 17:20

Re: 2 Faster More Show
 
ionutz tu nu ai ceva poze cu motoru' din Bmw'u ?

Corneliu26 29-05-09 17:49

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 2363194)
:))) Ca masina aia a trecut pe la nu stiu cati proprietari si sta sa moara

Aici vorbesti prostii...a trecut la un proprietar si masina merge f bine.
https://www.youtube.com/watch?v=o3iH73QhGSY
Sau poate pentru tine e slaba :D

T@m@ngo 29-05-09 19:36

Re: 2 Faster More Show
 
Tocmai mi-a ajuns la urechiusa un mic amanunt... o mare parte din posesorii din baia mare de motociclete pleaca in cluj la ceva intalnire asa ca nu stiu de cati motorisiti vom avea parte duminica.....

Keisuke 29-05-09 19:43

Re: 2 Faster More Show
 
vor fi cativa, stai linistit ;)

Iulika0069 29-05-09 23:31

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 2363194)
:))) Ca masina aia a trecut pe la nu stiu cati proprietari si sta sa moara

Da, da.. de ziua ta..

IonutzMFF 30-05-09 05:16

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by Iulika0069 (Post 2364157)
Da, da.. de ziua ta..

Nu sunt genul , dar ti'as arata conversatia cu o persoana din bucuresti , cunoscuta in lumea curselor pe care l'am intrebat daca vine WPP'ul la baia mare , si el mi'a spus ce am declarat . Ce interes as avea eu sa vorbesc urat despre masina ? Mi'ar placea sa o vad la baia mare

Corneliu26 30-05-09 07:18

Re: 2 Faster More Show
 
vorbele sunt multe si invidia e mare.

T@m@ngo 30-05-09 08:21

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by Keisuke (Post 2363626)
vor fi cativa, stai linistit ;)


O sa fie dar nu ca in alti ani ;)

Iulika0069 30-05-09 15:28

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 2364418)
Nu sunt genul , dar ti'as arata conversatia cu o persoana din bucuresti , cunoscuta in lumea curselor pe care l'am intrebat daca vine WPP'ul la baia mare , si el mi'a spus ce am declarat . Ce interes as avea eu sa vorbesc urat despre masina ? Mi'ar placea sa o vad la baia mare

Chiar si asa, nu-ti inteleg reactia de bucurie la aflarea unei astfel de vesti..

So, ca sa inchei, fostul WPP e in forma maxima - nu s-a schimbat nimic (in rau) de la cursa de la Pitesti

Din motive personale nu o sa fiu insa prezent la Baia-Mare.. :(

Claudell 30-05-09 15:52

Re: 2 Faster More Show
 
Speram sa se schimbe vremea,desi slabe sanse :|

huber_bm 30-05-09 16:10

Re: 2 Faster More Show
 
f naspa vremea...:(

Norbertinio 30-05-09 16:28

Re: 2 Faster More Show
 
:???::???: http://www.meteo.ro/vremea/3/starea-...ia%20Mare.html

SpeeDBreaker 30-05-09 16:35

Re: 2 Faster More Show
 
Ma eu unu sper sa nu ploaie:-)..macar atat.

VG30DETT 30-05-09 16:35

Re: 2 Faster More Show
 
:!:speram sa fie asa:!:

botdriver 30-05-09 16:36

Re: 2 Faster More Show
 
pe maine zice ca nu o sa ploaie...:D


All times are GMT +2. The time now is 09:35.

- Copyright 2026 4Tuning