Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Skoda (https://forum.4tuning.ro/229-masina-mea-skoda.html)
-   -   Skoda Octavia Tour Sport (https://forum.4tuning.ro/229-masina-mea-skoda/119364-skoda-octavia-tour-sport.html)

b31rmy 09-07-10 09:09

Re: Skoda Octavia Tour Sport
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 3502425)
ce te dai mare cu scufitza rosie....te crezi smecher????
te avertizez...NU TE PUNE CU GOLFISTII! ;)

NU MI-E FRICAAAAAAAAAA :lol:

b31rmy 09-07-10 09:15

Re: Skoda Octavia Tour Sport
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3503448)
deci de 4 saptamani ma tot tin sa urc si eu o poza aici!!!!
poftim nea romica din partea mea, o poza re-editata a lui Rares ( scuze daca gresesc) !!!!!

Mersi dafffyyyy

RoByNeT 09-07-10 09:15

Re: Skoda Octavia Tour Sport
 
ati inotat ma aseara ?:lol: ce arata pe pro tv ... bazin in spatele blocului

Alecso 16-07-10 13:49

Re: Skoda Octavia Tour Sport
 
noroc mestere... felicitari pt masina am vrut sa`ti zic demult de cand am vazuto prima data la aqua ... mereu mi`a placut masinuta ta ... nush are cv aparte asa,.... bvo tino asa clean si cu gust ca`i sta de noata 10 ... :twisted: spoor la treaba ,.....sa vedem cum ii shade cu toba

b31rmy 16-07-10 17:39

Re: Skoda Octavia Tour Sport
 
Quote:

Originally Posted by Alecso (Post 3522644)
noroc mestere... felicitari pt masina am vrut sa`ti zic demult de cand am vazuto prima data la aqua ... mereu mi`a placut masinuta ta ... nush are cv aparte asa,.... bvo tino asa clean si cu gust ca`i sta de noata 10 ... :twisted: spoor la treaba ,.....sa vedem cum ii shade cu toba

Mersi frumos ptr aprecieri si ma bucur ca iti place cum arata masina.
Toba inca nu am montat-o dar in schimb am indreptat toate cele 4 jante,le-am slefuit buza,unde erau foarte zgariate si le-am tras o dunga rosie asa pana le vopsesc sau pana le dau ca am gasit ceva pe 17" cu buza 8.5j dar inca sunt in dubii.

Alecso 16-07-10 18:00

Re: Skoda Octavia Tour Sport
 
Quote:

Originally Posted by b31rmy (Post 3523173)
Mersi frumos ptr aprecieri si ma bucur ca iti place cum arata masina.
Toba inca nu am montat-o dar in schimb am indreptat toate cele 4 jante,le-am slefuit buza,unde erau foarte zgariate si le-am tras o dunga rosie asa pana le vopsesc sau pana le dau ca am gasit ceva pe 17" cu buza 8.5j dar inca sunt in dubii.

hehe foarte bine man... te`am vazut mergeai in spre eforie cred,..dar nu am apucat sa vad jantele cu buza rosie doar asa putin mi`a sarit in ochi ... :lol: banuiesc ca da criminal ... :twisted: si eu vreau sa`mi iau alta masina dar nush oscilez ori o scoda model ca al tau ori un golf 5 ... nush :rolleyes2

btw eu sunt tovaras cu Andrei XUB`u ... baiatu cu ochelari cu dacia alba ULS` la nr,asta asa ca sa sti cu cine vb barem :twisted: haii spoor la treaba ... si fara incidente

b31rmy 16-07-10 18:01

Re: Skoda Octavia Tour Sport
 
Quote:

Originally Posted by Alecso (Post 3523214)
hehe foarte bine man... te`am vazut mergeai in spre eforie cred,..dar nu am apucat sa vad jantele cu buza rosie doar asa putin mi`a sarit in ochi ... :lol: banuiesc ca da criminal ... :twisted: si eu vreau sa`mi iau alta masina dar nush oscilez ori o scoda model ca al tau ori un golf 5 ... nush :rolleyes2

btw eu sunt tovaras cu Andrei XUB`u ... baiatu cu ochelari cu dacia alba ULS` la nr,asta asa ca sa sti cu cine vb barem :twisted: haii spoor la treaba ... si fara incidente

Stiu foarte bine cu cine vorbesc :P

Alecso 16-07-10 18:03

Re: Skoda Octavia Tour Sport
 
Quote:

Originally Posted by b31rmy (Post 3523215)
Stiu foarte bine cu cine vorbesc :P

hehe bun asa... :twisted:

C T 19 K R A 16-07-10 20:45

Re: Skoda Octavia Tour Sport
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3504461)
ati inotat ma aseara ?:lol: ce arata pe pro tv ... bazin in spatele blocului

eu am fost la fotbal in mamaia :D si nu plouase deloc

RoByNeT 18-07-10 17:10

Re: Skoda Octavia Tour Sport
 
deci se pare ca nici la voi acolo in ct nu s`au oprit reporterii sa manance shit :lol:

b31rmy 18-07-10 20:22

Re: Skoda Octavia Tour Sport
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3526671)
deci se pare ca nici la voi acolo in ct nu s`au oprit reporterii sa manance shit :lol:

Atunci cand ai postat , RUPEA CU PLOAIA.Ptr prima oara dupa aproape 4 ani de condus,cu stergatoarele la maxim pur si simplu nu vedeam nimic.Groaznic de tare a plouat.Dar asta ptr 2 ore sa zic si apoi s-a oprit.
Daca ii mai dadea cateva ore cred ca deja ma apucam cu fibra sa-mi fac skoda yacht :D

b31rmy 30-07-10 09:34

Re: Skoda Octavia Tour Sport
 
In sfarsit am vopsit si jantele :D
Am sa revin astazi cu niste poze sa vedeti culoarea :lol::lol:

mancuso 30-07-10 10:41

Re: Skoda Octavia Tour Sport
 
foarte frumoasa masina iar modificarile sunt realizate cu mult bun gust
felicitari! o masina super, abia astept sa vad si pozele cu jantele vopsite. cred ca arata super.
dupa mine eu m-as opri aici cu modificarile la exterior.

Alecso 30-07-10 11:06

Re: Skoda Octavia Tour Sport
 
hehe... bun bun asteptam cu nerabdare :twisted: toba ai montato?

b31rmy 30-07-10 12:14

Re: Skoda Octavia Tour Sport
 
5 Attachment(s)
:rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 02:55.

- Copyright 2024 4Tuning